Профіль

Momyshka

Momyshka

Україна, Дніпро

Рейтинг в розділі:

Останні статті

Я в шоці.

  • 28.02.22, 20:30
Моніторив онлайн трансляції в ютубі, попадав на рашинські, зазвичай там ще чат є. Ото вони там їбонуті! Там зовсім нема про що говорити! Ніякі переконання не допоможуть. Лише терапія свинцем.

Петиція.

  • 27.02.22, 12:54
Мені написали що жодних петицій до нато не збирається і це якась лабуда. Тому видалив.

Ютуб.

Нажаль на цю хвилину я відношуся до клавіатурних військ. Моя пропозиція до таких самих. Заходим на ютуб, вгорі обираємо пряма трансляція, далі тиснемо скаргу. Пункт - завдання фізичних ушкоджень і т.д. пункт2 - пропаганда тероризму. Це стосується каналів з суто прокацапською тематикою і канали з вебкамерою з українських міст. Де можна пишемо - " рускій корабль, іди нахуй!" Велике засилля московитських тролів, боротьба в інфо просторі - теж боротьба.

Оце флешмоб, оце опа-опа

  • 07.10.18, 23:20
https://www.facebook.com/AESUkraine/videos/252380905462486/Сильно перепрошую, можу дати лише посилання на мордокнигу. Дуже цікава ідея.

а я то думав...

  • 28.12.17, 12:25
[Приєднана картинка]Гадость рідкісна... аж тут читаю - Ве-Се.... тепер все зрозуміло стало

життя триває.

  • 05.08.17, 09:34
[Приєднана картинка]Молоді дурні чикушечки (горлиця кільчаста) повилітали з гнізд. Сидять то на землі, то на паркані і дають себе впіймати просто руками. Скільки їх стане здобичею котів та інших хижаків, скількох замордують хлопчаки, невідомо. А тут ще й сезон полювання відкривається. Природній відбір, виживає розумніший, сильніший, удачливіший. Життя триває.

зоологічне)

  • 14.07.17, 14:06
Гієни... Мало хто скаже щось хороше про них, і виявить свою симпатію. Падальщики, мерзенні створіння з гидким насмішливим гавкітом. А ще у них матріархат. Не знали? Так, у гієн головні - самки. А у коней патріархат. Мало того, гарем! головний жеребець покриває усих кобил у табуні, і ревносно стежить щоб ніхто не зазіхав на його дам... У гієн матріархат, але їх ніхто не любить... А в коней патріархат і гарем, але їх всі обожнюють...

хвілософське...

  • 30.06.17, 21:41
неочікувано підфартило малого відправити в лагерь....знайома дала наводку, вона своїх відправляла, ну і її син з моїм потрапили до одного "отряду".Дзвонить мені вчора знайома, і розповідає жахіття - що там один некерований хлопчик всих душить, що дітей обікрав хтось.... Поскільки збиралися похапцем то дитина поїхала без телефону (свої нюанси) тому зв"язок через вожату. Вечером телефонуєм вожатій і просимо погукати сина. Далі діалог - - привіт сина, як там в тебе справи?...

Читати далі...

[Приєднане голосування]

Панаєхалі тут...

  • 23.05.17, 20:50
бандерлогі! відкрийте знову те лайно. (не плутати з бандерівцями)
Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
11
попередня
наступна