хочу сюда!
 

Людмила

50 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 54-62 лет

. В полку гив-моторыл-захарченкив прибыло .

  • 16.03.20, 18:47
 Новоіспєчьонний сепаратист-тероррист єрмак, новоіспєчьонний сепаратист-террорист зеленський,
з множеством собі подобних. До речі туда же і всі депутати, крім тих шо внятно і однозначно відмежувались від дій зеленсько-єрмакоподобних державних злочинців .
 З таким же успіхом можна було брати гів, моторил, гіркіних тощо, шоб вони відстоювали інтереси України  тутечки і на міжнародних аренах. Результат був би аналогічним.

 Сподіваюсь всі ці мышебратья мышебратьев іступлённо-ідейні фанатитики русскага міра і знають на шо ідуть. І свідомо приносять себе в жертву во славу ватної справи імені єванглії от путіна.
 В іншому разі вони ідіоти. Хоча в любому випадку вони ідіоти. Але в цьому випадку особенно. Турбо ідіоти. Робити ставку на биту карту. Закладатися життям на дохлу рибу.
 Піднять бабла путінської чорної каси і здриснуть з бабками?
 Але куди?
Тарртаррщина і сама накануні великого шухера, а весь остальний світ наразі став таким маленьким і прозорим.
 Генералгубернаторствовать на маллоросії?
Але, шо до цього дійде, ше далеко не факт. І гарантовано шо не все пройде так гладко. І гарантовано шо знайдеться масса інших медведчуків-новінських охочих при случаї погріть руки на пожарищі. І феесбешникам отработанний матеріал, равно лишні рти, равно небажані свідки зовсім ні до чого. І доля гіві-моторил-захарченків уже в предкушенії свіжого мясця неофітів сепаратисько-террористичного двіженія мечаіорала імені зеленських-єрмаків-арахамій-іпроча.
 І в пандан - радість марплів і прочих віскарів і іжеснімі від усього проісходящого буде канєшно бурна, в короткій перспективі, але гарантовано недовга і трагопечальна фінітою.

10

Комментарии