Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Виктория

47 років, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 45-57 років

club_com

попередня
наступна

Як я продала волосся в Дніпрі

Моя історія почалася з рішення змінити свій спосіб життя та одночасно отримати трохи додаткового доходу. Мене завжди дивувала магія перетворення, яка могла створювати зачіска, і я вирішила розділити це існування з тими, хто її справді потребував.

Я почала шукати покупців для свого волосся, і мій вибір припав на Lux Hair - сервіс покупки волосся у Дніпрі, який запропонував не тільки вигідні ціни, а й професійний та зручний підхід до угоди. Ось як я продала своє волосся і змінив своє життя з Lux Hair.

Крок 1: Спілкування з Lux Hair

Першим кроком було звернення до Lux Hair. Я знайшла їхні контакти на їхньому веб-сайті https://luxhair.com.ua/uk/ і зателефонувала за вказаним номером. З моменту першого дзвінка я відчував впевненість та турботу про клієнта. Мене ввічливо вітали та пояснили, як відбувається процес скуповування волосся.

Крок 2: Оцінка Волосся

Наступним етапом була оцінка мого волосся. Я надіслав фотографії мого волосся по вайберу. Фахівці Lux Hair оцінили волосся ще дорожче, ніж на сайті. Це було швидко та зручно.

Крок 3: Угода

Після отримання попередньої оцінки ми домовилися про зустріч у зручному для мене місці. І одразу зі мною розрахувалися.

Крок 4: Новий Шанс для Моїх Волосся

Моє волосся готове до нового життя. Вони будуть використовуватися для створення натуральних перуків і допомоги тим, хто зіткнувся з втратою волосся через різні обставини.

Продавши своє волосся Lux Hair, я не тільки отримала додатковий дохід, а й відчула себе частиною чогось більшого. Моє волосся допомагає комусь відчути себе красивіше, впевненіше і щасливіше.

Співпраця з Lux Hair виявилася професійною, комфортною та чесною.

Якщо у вас є довге та здорове волосся і ви розглядаєте можливість продажу, я настійно рекомендую звернутися до Lux Hair. Це не тільки спосіб заробити, але й спосіб зробити світ трохи красивішим.

0

Коментарі

117.10.23, 21:48

а лобкове, або зі сраки дика з гівном підійде ? . З таким париком струю злапаєш точняк . )

  217.10.23, 23:50

  1 Я Киев, мне далеко.
  2 Я так классухе продала помню, но сейчас мне самой оно не помешает.
  3 короткую стрижку нужно недели через 2-3 ровнять, а у меня нет таких денег лишних.
  4 Это натуральная шерсть, а зимой холодно+это женственно
  5 Мне не приятно, что мои волосы будет носить плешивая грымза. В огонь или в воду и точка.
  6 Не люблю рекламу.