Цікаві факти про наше місце у Всесвіті

  • 08.01.17, 22:12
Людині властиво замислюватися про своє існування. Хто ми? Що ми собою представляємо? Для чого ми тут? Відповісти на всі питання неможливо. Але дещо нам все-таки відомо напевно.
Це наша Земля.


Протягом всієї історії Землі на ній жили близько 108 мільярдів чоловік. 7 мільярдів живуть тут зараз. І ви - один з них.


Ось так ми вирішили розселитися.

 

А це - одна частина Землі, Антарктида, в порівнянні з іншою - США.Такого розміру Тихий океан.


І настільки він глибокий.Але Земля - це просто ніщо в порівнянні з тим, що за її межами. Ось все супутники, які обертаються навколо нашої планети щодня.Ось США в порівнянні з Місяцем.Але, щоб дістатися до Місяця, потрібно подолати тисячі кілометрів. Між Землею і Місяцем можна розмістити всі планети Сонячної системи.Одна з вершин на Марсі - гора Олімп. Еверест в порівнянні з нею немов маленька дитина.

 

Ця кількість води на супутнику Юпітера Європі в порівнянні з кількістю води на Землі.Дуже легко забути, що ми знаходимося в постійному русі - кожен день, кожну секунду ...  Але наша Сонячна система теж весь час рухається. Зараз ми знаходимося в тому ж положенні, що і 225 мільйонів років томуСправді все, що ми можемо бачити, знаходиться в цьому жовтому коліЗате ось скільки нових планет ми виявили за останні рокиТа все ж,
наша галактика дуже малесенька в порівнянні з деякими іншими. Ось Чумацький Шлях в порівнянні з IC 1011

 

Але давайте краще заглянемо всередину. Всередину нас. Трильйони клітин працюють всередині нас весь час.

І вони складаються з таких молекул. Ось що ми собою являємо.


Тільки уявіть, у вашому організмі приблизно 7.000.000.000.000.000.000.000.000.000 атомів, кожному з яких мільярди років.