хочу сюда!
 

Лара

37 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 34-42 лет

Naprawa TV Poznan 576-710-747 Serwis RTV


Десь там, кілометрів за триста у західному напрямку від мого теперішнього тимчасового житла, розташоване цікаве місто, до якого ще не їздив. Воно досить невелике, посядає аж 5 місце у Польщі. Метро не викопали, але там є шанс відносно дешевше знайти житло в оренду.

А ще звідти ближче підкрадатися до Берліна. Тож мова іде про Познань, де протікає річка Варта, де живе півмільйона людей, та ще якщо порахувати агломерацію, то вийде, як половина Києва. Розпитував у Фейсбучних групах - люди там раденькі і все їм подобається. 

То, думаю, непогано було б там і собі нарекламити, щоб не їхати, просто очима витріщатись, а і заробити якусь кількість злотих для кавалка кишки та пляшки кокаколи. Нацарапав ще одну сторінку на сайт, про naprawa tv poznan serwis rtv і давай оце її тикати і туди, і сюди, бо гугл чомусь її не поставив ще у десятку видачі, а десь вона там далеко, у глибокій дупі. 

Може хтось бував у Познані? Мені цікаво копати не тільки інформацію із Вікіпедії та із інших фейсбуків всяких, а і від людей, які туляться в інших закапелках інтернетного простору. Може хтось щось...


1

Комментарии

124.09.19, 10:19

Була. Але аж в далекому 1996році. Дуже гарне місто. Тицьну на Вашу рекламу

    224.09.19, 10:39

    Работали рядом. Обычный город. Из достопримечательностей - озеро Мальта, пожалуй. Новый бизнес, если не поляк, идет трудно. У всех все есть и все довольны. Едьте у Вроцлав, або Валбжих, Легницу, Еленю Гуру, три границы рядом. Все работают або в Чехии або в Германии. Очень экономически активный регион.