Розклад автобусів івано франківськ львів

Розклад руху автобусів івано франківськ львів можна знайти тут http://page.if.ua/article/15/
Вони відправляються з ас 2 яка знаходиться в мікрорайоні Пасічна

Найстрашніші місця Івано-Франківська

Нерідко ми з нетерпінням чекаємо на черговий фільм жахів чи захопливий детектив. І не підозрюємо, що такі рідні вулиці й будівлі Івано-Франківська зберігають у собі таємниці, яким позаздрив би й найвидатніший творець гострих сюжетів. Щоправда, ці таємниці ретельно вкриті мороком часу. Спробуймо довідатися більше про місця Івано-Франківська, які мають страшну історію. 

Площа смерті читати далі...Як заробити 300$ в місяць на американському сайті оголошень!

Нещодавно натрапив на цікавий американський сайт безкоштовних оголошень.

На цьому сайті є російська мова інтерфейсу - для цього потрібно клацнути на російський прапор вверху сторінки з правого боку, а також цікава партнерська програма,  зареєструватися в якій можна тут

Суть цієї програми в тому, що за кожного зареєстрованого по вашому партнерському посиланню ви отримаєте 1 $. А якщо ця людина розмістить  ще потім безкоштовні оголошення на цьому сайті, то за кожне таке оголошенння вам нарахується 0,05 $.
Зароблені гроші можна виводити двома способами: на Paypal ( що для України поки що не актуально) і банківським чеком, який вам присилають поштою і який можна потім віднести в банк і отримати гроші. Кому цікаво - реєструйтеся тут і заробляйте!0%, 0 голосов

60%, 3 голоса

40%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

ЗМІ повідомили про падіння великого метеорита в столиці Таїланду

У небі над столицею Таїланду пролетів невідомий великий об'єкт, повідомляє Bangkok Post. Незвичайне явище відбулося у понеділок, 7 вересня, близько 8:40.

За словами очевидців, перед тим, як зникнути, об'єкт спалахнув, але...  більше 
Страницы:
1
2
предыдущая
следующая