хочу сюда!
 

Карина

41 год, дева, познакомится с парнем в возрасте 35-60 лет

Звернення Народу України

 Я, Народ України,

усвідомлюю за собою виняткове право на кінцеве правосуддя - право обирати суддів і відкликати, право карати корумпованих і поважати добросовісних. Судді повинні обиратися мною для того, щоб застосуванням законів (що визначають виключно узгоджену мною міру покарання за знехтування моїми правами), захистити мої головні і природні права, записані в Конституції. Я позбавляю суди права тлумачити мої права. Я наполягаю на прямому застосуванні конституційних норм. Я вимагаю дати мені знаряддя для захисту моїх прав і встановити порядок, при якому ніхто не посміє їх порушити.

Я невсипущо мільйонами очей стежу за брудом і розтлінням у всіх рівнях судово-чиновницької кліки. Я довготерпеливий. Але моє терпіння не нескінченне.

Тому в моїй ображеній душі зріє важке рішення.

Через моїх кращих представників я, Народ, готовий почати правосуддя над суддями.

Далі, я наполягаю на повній люстрації діючих працівників прокуратур всіх рівнів і збудженні проти них невідворотних розслідувань по звинуваченню в хабарництві, покриттю злочинів всіх видів, безпосередній участі в діяльності злочинних угрупувань.

Я заявляю про те, що для мене не існує терміну давності у відповідальності за злочини, як прямі, так і непрямі, пов'язані з невиконанням основного обов’язку - контролю за дотриманням моїх прав.

Я готовий у кожному окремому випадку порушень моїх прав примусити пройти порушника через всі круги пекла, які вони створюють мені, НАРОДУ, своїми ДІЯМИ або БЕЗДІЯЛЬНІСТЮ.

І хай страждання і кров моїх дітей впаде на їх голови.

Публикация 2009 г. Уничтожена почти одновременно на портале Хайвей и в этом блоге. Совпадение?

1

Комментарии