хочу сюди!
 

Ксения

41 рік, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Фотособытия. Фотоподії.

13 жовтня в Києві в фотоклубі Ікар о 18-30 відбудеться традиційна "Зустріч з авторм" - в гостях у клуба будуть фотографи з Петербурга. (вул. Туполева, 2, метро Святошин або Нивки).
 
14 жовтня в Рівно шоу-відкриття Фотовернісажу на Покрову 2011. На наступний день - цікавий фотопленер (оплата за участь значно знижена за оголошену попередньо). Подробиці дізнавайтесь - у Олександра Харвата www.prfoto.net
067 3622977
 
UNICEF Photo of the Year 2011. Прием работ
Международный детский фонд ЮНИСЕФ проводит прием фотографических работ на свой 12 уже по счету конкурс, посвященный фотографии о проблемах детей. В этом году конкурс проводиться при поддержке Leica Camera AG и журнала GEO, Германия.

Главный приз – Leica M9. Финалисты будут представлены 20 декабря 2011 в Берлине, Германия. Итоговая выставка будет показана в январь 2012 года.

Внимание фотографов из Украины!

Как партнеры фотоконкурса, Международная Фотоакадемия обладает правом представления кандидатов из Украины.

Если у вас есть серия фотографий, сделанная в 2011 году и освещающая проблемы детей, как в Украине, так и за рубежом, просим связаться нами до 25 октября через форму обратной связи или по телефону +380 (44) 242-6637.

Мы уверены, что у вас есть достойные снимки.

Ждем ваших работ!
  
У рамках Лабораторії VI Міжнародного фестивалю фотографії KievFotoCom оголошений Всеукраїнський конкурс фотографії  OpenAirPhoto.

Проект має на меті стимулювати розвиток української сучасної фотографії, підтримати молодих фотографів.

 Водночас, конкурс спрямований на актуалізацію питання про стан міського простору, наявні тут виклики та можливості.

Учасникам буде запропоновано за допомогою фотографії тимчасово візуально трансформувати невелику обмежену зону в місті (наприклад, ділянка скверу, трансформаторна будка у дворі житлового будинку, фасад будівлі, тротуар перед бутіком, вхід до музею тощо – всього 30 локацій).
Роботи переможців експонуватимуться в міському просторі.
Детальніше про конкурс та умови:  http://www.kievfotocom.com/laboratoriya-kfc/laboratoriya-kfc-2011/
З повагою, KievFotoCom http://www.kievfotocom.com/

 

Збройні Сили України: 20 РОКІВ НА ВАРТІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

 

Шановні пані та панове!

Двадцять років віддаляють нас від тієї незабутньої і омріяної багатьма поколіннями наших пращурів миті, коли на політичній карті світу з’явилася держава на ім’я Україна. І одним з головних чинників її становлення було створення власних Збройних Сил. Саме тоді тисячі офіцерів за покликом власного серця повернулися на Батьківщину.

За час що минув, у багатьох з нас у сімейних фотоальбомах накопичилося чимало світлин, які могли б увійти у славетний фотолітопис того, як відбувалося утвердження нашого війська. Бо кожна мить є неповторна, а отже — унікальна. Саме тому ми закликаємо усіх вас — і професійних фотомитців, і фотоаматорів взяти участь у фотоконкурсі «Збройні Сили України: 20 років на варті Незалежності».

З ініціативою його проведення виступив Центральний друкований орган Міністерства оборони України журнал «Військо України», а Національна спілка фотохудожників України підтримала військових журналістів.

Фотоілюстрації потрібно надсилати в електронному вигляді на електронну пошту: viysko2003@ukr.net у форматі JPEG, роздільною здатністю 300 dpi, до 3 Мб.

Кращі світлини, будуть розміщені на шпальтах армійського видання.

Фотоконкурс триватиме до 20 листопада 2011 року.

У грудні — напередодні Дня Збройних Сил України — журі конкурсу оголосить прізвища переможців та лауреатів, яких буде запрошено до редакції журналу «Військо України» для вручення призів та нагород.

Надсилаючи знімок, не забудьте вказати своє прізвище, ім’я та по батькові, вік, електронну та поштову адреси, контактний телефон, назву роботи, а також місце та час зйомки.

 
The organization of the Holland International Image Circuit invites you to participate in the: 8th Holland International Image Circuit 2012. FIAP Patronage PSA Recognition RPS Patronage UPI License ISF Label Fotobond Auspices There are 5 International Salons in the Circuit and the Circuit is open to amateur and professional photographers from all over the world. Each participant may send maximum of 4 photographs to each section. Sections: CPID Open, CPID Monochrome PTD Travel Entry fee 1 section € 45, 2 sections € 50 and 3 sections € 55 and a program of discount for clubs. Closing date January 7 2012. High quality 5* catalogue and PayPal payments. All information at www.hollandcircuit.nl Questions to [email protected] 20111012 10:53
0

Коментарі

113.10.11, 14:43

13 жовтня в Києві в фотоклубі Ікар о 18-30 відбудеться традиційна "Зустріч з авторм" - в гостях у клуба будуть фотографи з Петербурга.
[...]
А подробнее можно кто из Питера приезжает?

  213.10.11, 21:53Відповідь на 1 від Crazy Cat

  Кто-то сегодня в Икар дошел? Кто там был и что хорошего было? А то мне облом идти на noname фотографов даже если они из Питера....

   314.10.11, 11:08Відповідь на 2 від Crazy Cat

   Был я, Нина, Саня Ищенко и ещё пару знакомых лиц (пардон, имён не помню). Людей было уйма, многие стояли в проходах (и я в том числе )
   Приехала тётка-фотограф Надежда Кузнецова со своими "учениками", показывала фотки, рассказывала истории... Снимает на плёнку, цифру. В основном ч/б. Обрабатывает сама, вручную, текстуры рисует ручками.

   Потом начался какой-то нереальный движ и мы свалили. Вот так
   Но посмотреть вроде как есть на что. ИМХО портреты у неё хорошие
   Вот так. Сегодня вечером придём, расспросишь подробнее Нину и Саню