хочу сюда!
 

Ксения

38 лет, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 40-45 лет

Думка експерта: Що краще - технікум або школа?

Техникум-або-школа

Це питання найчастіше ставлять батьки, чиї діти закінчують дев'ятий клас. Багато хто не наважується залишити стіни школи після 9-го класу тільки тому, що професійна освіта може завадити дітям знайти своє професійне покликання.

"Насправді, така специфічна освіта тільки збагатить навчальний та трудовий досвід", - говорить заступник Економіко-правового технікуму при Міжрегіональній Академії управління персоналом Світлана Прокопенко. Вона і допоможе нам розібратися у перевагах навчання в технікумі.

Чому технікум, а не школа:

1. Учні в технікумах мають можливість отримати професію набагато раніше, ніж однолітки, які залишаються вчитися в школі (наприклад, студенти, що навчаються за спеціальністю "Фінанси", отримують фах менше, ніж за три роки – у той час, як їх однокласники закінчують лише 1 курс університету). Технікуми готують фахівців по конкретних напрямках, в той час як школи дають лише загальну середню, а не професійну освіту.

2. Випускники технікумів вступають до університету без складання  випробувань ЗНО. І, що найголовніше, вони можуть продовжити навчання у виші за скороченою програмою - вступаючи одразу на 3 курс університету.

3. Випускники технікумів отримують кращі умови для майбутнього працевлаштування (80% випускників технікуму, закінчивши магістратуру, вже мають трудовий стаж, трудову книжку і початковий досвід роботи, що є перевагою для роботодавця).

4. На студентів технікумів поширюється відстрочка від призову на строкову військову службу.

5. Випускники технікумів мають набагато більше можливостей займатися профільною (галузевої) науковою діяльністю.

6. Учні підвищують свій соціальний статус (був "школяр" - став "студент"), отримують навички самостійної організації навчання.

 

Чому варто вибрати саме технікум при МАУП, а не іншу аналогічну установу:

1. Престижні спеціальності. Навчальні програми адаптовані до сучасного ринку праці.

2. Випускники отримують документи про освіту державного зразка.

3. Можливість вступу на 3 курс МАУП (система пільг, знижок та інші переваги).

4. Висококваліфіковані викладачі, що мають великий досвід практичної роботи.

5. Можливість використовувати фонди однієї з найкращих в Україні вузівських бібліотек.

6. Наявність заочної форми навчання. Можливість навчатися за двома спеціальностями одночасно (після отримання атестату про повну середню освіту або після 2 курсу).

7. Практикується індивідуальне навчання.

8. Надається сприяння у працевлаштуванні.

9. Наявність гуртожитків для іногородніх студентів в безпосередній близькості від технікуму.

10. Зручне розташування технікумів (і на правому, і на лівому берегах Дніпра).

11. Тільки в технікумах при МАУП працює Європейська система переведення і накопичення кредитів (ЄКТС), яка сприяє визнанню наших дипломів за кордоном.

12. Весела студентське життя: численні туристичні подорожі Україною і за кордон, творчі та інтелектуальні проекти, змагання, фестивалі. Безкоштовні гуртки та секції. Можливість для розвитку творчих здібностей. Здорове молодіжне середовище - фактично відсутні асоціальні явища. Активна соціальна, волонтерська, творча та спортивна діяльність.

І головне. Пам'ятайте: що б ви не обрали - 10-й клас в загальноосвітній школі або технікум - навчання ви не залишаєте! Прийнявши рішення вступати до технікуму, ви лише залишаєте стіни школи - як для отримання повної середньої освіти, так і для освоєння цікавого Вам фаху. Але вже в професійно-орієнтованому навчальному закладі.

Економіко-правовий технікум при МАУП

Адреса: проспект Червонозоряний, 146

Тел .: (044) 258-21-24, (044) 258-21-56, (044) 525-12-37

http://ept.in.ua

Деснянський економіко-правовий технікум при МАУП

Адреса: вул. М. Закревського, 45-Б

Тел .: (044) 515-61-63, (044) 548-29-46

http://tehnikum.maup.com.ua


0

Комментарии