хочу сюди!
 

Альона

36 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 30-40 років

Що таке патріотизм?

 

Звернемося до Вікіпедії (ru.wikipedia.org). Ось яке визначення дає Вікіпедія.

 

Патріоти (грец. - співвітчизник, вітчизна) - моральний і політичний принцип, соціальне почуття, змістом якого є любов до Батьківщини і готовність підпорядкувати його інтересам свої приватні інтереси. Патріотизм припускає гордість досягненнями і культурою своєї Батьківщини, бажання зберігати її характер і культурні особливості та ідентифікація себе з іншими членами народу, прагнення захищати інтереси Батьківщини і свого народу.

 

Патріотизм - особливе емоційне переживання своєї приналежності до країни і свого громадянства, мови, традицій.

 

З листопада 2013р. в Україні відбуваються події, які об'єднують патріотів України всередині країни та за її межами. Сотні тисяч патріотів України в грудні 2013р. вийшли на Майдани і вулиці Києва, щоб показати свою любов до України, заявити про бажання змінити свою державу - Україну в кращу сторону. Саме патріотичні почуття об'єднують мільйони українців, які відстоюють незалежність України від зовнішньої агресії Росії.

 

За 23 роки побудови нової держави незалежної України виросло нове покоління громадян України, які є патріотами своєї країни. І в Україні ніколи не піднімалося питання, хто за національністю ці молоді люди. Росіяни, грузини, євреї, греки, угорці, українці? Вони виросли в Україні, і вважають своєю Батьківщиною Україну. Вони люблять і бережуть культуру України, мову, історію України, спадщину українського народу. Вони патріоти України. Вони хочуть будувати, розвивати, жити, створювати сім'ю, народжувати дітей у своїй державі - у вільній, незалежній і демократичній Україні.

 

Їхні батьки, які виховали цих молодих людей, також українці, громадяни України. Багато з них розуміють, з якими труднощами зіткнулася нова, молода держава - Україна.

 

Спадщина СРСР у вигляді продажної корупційної верхівки влади КПРС. Дуже мала громадянська активність, не здатна вплинути на люстрацію старої влади і формування нової влади в незалежній Україні.

 

Економічна криза 90-х років, коли руйнувалися старі виробничі зв'язки підприємств. Приватизація державних підприємств і перерозподіл власності. Поява дуже багатих олігархів в Україні. Зародження нового класу - малого та середнього бізнесу, підприємців України.

 

Недостатнє фінансування медицини, освіти, науки, культури, спорту, оборони України. Малі пенсії і соціальні проблеми пенсіонерів, літніх людей.

 

Так, цих проблем і зараз досить багато в Україні, як, втім, і в іншій пострадянській державі. Але українці не хочуть з цим миритися, вони бажають побудувати нову Україну.

 

Україну, в якій будуть справедливі суди, в якій правоохоронні органи будуть захищати закон і порядок, в якій чиновника будуть контролювати громадяни і не давати йому красти, в якій гарантуються права і свободи громадян, у якій росте економіка, інвестиції та державний бюджет, в якій закладаються кращі світові стандарти освіти і медицини. Саме таку державу хочуть побудувати патріоти України.

 

І хіба не любов до України звучить у вітальному гаслові: «Слава Україні!», «Героям слава!». І те, що ці гасла вже звучали в історії України, тільки додають їм внутрішнього наповнення і значення того, що Україна жива і буде жити.

 

Путінська ж пропаганда в Росії робить з патріотів України ізгоїв, називаючи їх фашистами. І найстрашніше в тому, що неправдива ТВ-картинка і пропаганда робить свою «чорну справу» і багато росіян повірили в те, що в Україні владу захопили фашисти.

 

Давайте розберемося. Що таке фашизм?

 

Відкриємо Вікіпедія. Слово фашизм походить від італійського fascio (фашо) - «союз». Зародився це рух в Італії в 20-ті роки минулого століття під керівництвом Б. Муссоліні. Ось визначення в російській Вікіпедії. Фашизм (італ. fascismo, від fascio «союз, пучок, зв'язка, об'єднання) - узагальнена назва вкрай правих політичних рухів, ідеологій і відповідна їй форма правління диктаторського типу, характерними ознаками яких є мілітаристський націоналізм (у широкому розумінні), антикомунізм, ксенофобію і шовінізм, містичний вождізм, презирство до виборної демократії і лібералізму, віра в панування еліт і природну соціальну ієрархію, етатизм і в ряді випадків геноцид.

 

Ось як трактує поняття фашизму українська Вікіпедія.

 

Фашизм (італ. fascismo, від італ. fascio - «зв'язки язка», «об'єднання») - різновид політичного режиму, концепція, а також радикальна авторитарна імперіалістична ідеологія, характерними ознаками якої є сильний культ особи, мілітаризм, тоталітаризм, імперіалізм та ідея постійної війни й панування. Спочатку - самоназва політичного руху в Італії під Беніто Муссоліні, який правив з 1922 по 1943 рр. Вже в 1920-і роки, супротивники фашизму поширили поняття на інші праві, авторитарні, тоталітарні і націоналістичні режими, диктатури та на політичні групи, в тому числі на німецький національно-соціалізм хоча вони самі себе не називали словом «фашизм» та за своїми ідеологіями і політичними практиками дуже відрізнялися від італійського фашизму.

 

Скажіть, хіба можна назвати боротьбу громадян країни на Майдані за демократію і свободу вибору - фашизмом?

 

Хіба новий ліберальний коаліційний уряд України - це диктатура та авторитаризм?

 

Хіба є в Україні на державному рівні ксенофобія?

 

Нічого цього немає. Немає диктаторів, немає вождизму, немає імперіалізму, немає радикалів у владі. Навпаки, Україна повернулася до Конституції парламентсько-президентської республіки. У керівництві областей, в уряді працюють люди різної національності, але це не заважає їм бути українцями.

 

На президентських виборах в Україні в травні 2014р. переміг кандидат з ліберально-демократичними поглядами. Кандидати від ліво-радикальних поглядів, право-радикальних поглядів не набрали в сумі і 5% всіх голосів виборців в Україні! Про яких українців-фашистів йдеться в російських ЗМІ?

 

Так, влада в Україні не ідеальна, так як парламент формувався в 2012р. під керівництвом корупціонера і казнокрада В. Януковича і партії Регіонів. А новий Уряд України сформований цим парламентом. Так в українців багато питань і до нинішньої влади і новому Президентові П. Порошенко. Але саме в цьому і полягає суть вільного вибору українців, можливість впливати на владу, вимагати від неї кращої роботи, виконання взятих на себе зобов'язань. Побудови нового сильного громадянського суспільства в Україні.

 

Чи не цього фактора «Свободи вибору», внутрішньої і державної в Україні, побоюється Володимир Путін?

 

В. Путіну вигідно збереження авторитарного режиму в Росії. А побудова незалежної, вільної і демократичної сусідньої держави України на європейських стандартах дасть приклад росіянам зміни та повалення авторитарного путінського ладу в Росії. Саме цього він побоюється.

 

Більше того, Президент Росії В. Путін заявляє про відтворення Російської імперії. Саме для цього з українців роблять російські ЗМІ і ТБ образ ворога. Для того, щоб почати війну з Україною, захопити і анексувати Крим потрібен образ ворога - українця. Саме на це спрямована путінська брехня і пропаганда.

 

Дуже шкода, що багато росіян в неї повірили і прийшли зі зброєю в руках в Україну. Війна двох слов'янських народів - це трагедія. Українські міста, села обстрілюються з артилерії, сучасних ракетних комплексів, гинуть тисячі українців, в тому числі і мирних жителів. Гинуть росіяни. Хіба можна війною нав'язати своє панування цілого народу?

 

Історія показує, що навіть тимчасовий такий успіх обертається крахом і розпадом імперій!

 

Українці захищають свою країну, свою Батьківщину, своє право на власну, незалежну державу. В українців немає ненависті до росіян. Українці розуміють, що саме авторитарний режим В. Путіна привів два народи до цієї трагедії, до війни.

 

Українці хочуть миру. Миру для всієї України. А не миру ціною втрати своєї держави і поневолення України.

6

Коментарі

11.02.15, 11:15

спасибо за замечательную заметку которая как нельзя лучше иллюстрирует непосредственную близость таких явлений как патриотизм и идиотизм )

    Гість: _bogdashka22

    21.02.15, 11:20

    Многа букафф. Можно проще: патриотизм - это оставить военкомат с носом и сидя в уютном мягком кресле и попивая кофеек перед монитором безапелляционно призывать к победоносной войне до последнего украинца.

      31.02.15, 11:24Відповідь на 2 від Гість: _bogdashka22

      важно не только уметь стрелять и держать в руках оружие, но нужно еще и уметь думать.

      [b]_bogdashka22[/b] В некоторых людях живет Бог, в некоторых — Дьявол, а в некоторых — только глисты..

      Кто и где должен быть - это не тебе решать _bogdashka22

        Гість: _bogdashka22

        41.02.15, 11:32Відповідь на 3 від struva

        важно не только уметь стрелять и держать в руках оружие, но нужно еще и уметь думать.

        [b]_bogdashka22[/b] В некоторых людях живет Бог, в некоторых — Дьявол, а в некоторых — только глисты..

        Кто и где должен быть - это не тебе решать _bogdashka22
        Хм.. как это забавно. Запомни, а лучше запиши: все, что мне нужно я решаю сам. Хочешь мне что-то запретить, к примеру, думать так, как считаю нужным, - милости прошу, пробуй. А за моих гельминтов не переживай, с ними, как и со своими тараканами, я уж как-нибудь разберусь.

          51.02.15, 11:34Відповідь на 2 від Гість: _bogdashka22

          патриотизм - развод инфантильных хитрожопыми чиновниками на защиту их интересов

            Гість: _bogdashka22

            61.02.15, 11:37Відповідь на 5 від Q2

            патриотизм - развод инфантильных хитрожопыми чиновниками на защиту их интересовНу или как вариант - отличная возможность несостоявшемуся в жизни ничтожеству прикрыть собственную серость и никчемность за ширмочкой в виде гордости за былую славу героических предков.

              71.02.15, 11:52Відповідь на 6 від Гість: _bogdashka22

              патриотизм - развод инфантильных хитрожопыми чиновниками на защиту их интересовНу или как вариант - отличная возможность несостоявшемуся в жизни ничтожеству прикрыть собственную серость и никчемность за ширмочкой в виде гордости за былую славу героических предков.это как раз и есть то, на что ловят инфантильных жулики )

                81.02.15, 11:55Відповідь на 6 від Гість: _bogdashka22

                а как же предыдущий вариант ответа:
                патриотизм - это оставить военкомат с носом и сидя в уютном мягком кресле и попивая кофеек перед монитором безапелляционно призывать к победоносной войне до последнего украинца.

                что-то не вяжется с последним вариантом.

                Я не заставляю думать так как этого хочу я. Статья написанная для того чтобы люди задумались, чтобы та одна извилина породила вторую извилину.

                Ответы отражают душевный настрой: собственная серость, никчемность, гордость слава, предки.
                Ну и наконец патриотизм и идиотизм?

                Мы никогда не сможем понять "фанатиков", но и они нас никогда не поймут. Вам с вашей колокольни всегда видней.

                  Гість: _bogdashka22

                  91.02.15, 11:58Відповідь на 8 від struva

                  Не зарекайся. Понять всегда можно. Как говаривал мой старшина, кому не доходит через голову - дойдет через ноги.

                    Гість: gobseck

                    101.02.15, 12:00

                    Українці хочуть миру...
                    Это ради "мира" поросенкоф объявил очередную мобилизацию от которой щенэвмэрлыки бегут за границу ? Это ради "мира" тысячи щенэвмэрлыков в окружении под Дебальцевом после освобождения Углегорска ?
                    Пусть родители их забирают пока живы...иначе постреляют

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна