хочу сюди!
 

Марина

36 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-45 років

MV1

MV1

Министерство по делам ветеранов

В кратце
Помощь, обеспечение и прочее, где можно украсть денег, разбросана среди разных министерств.
Просьба создать единое министерство где нормально можно будет ставить откаты, не делится с чиновниками со смежных министерств, тем самым  не рассеивая взятки попусту.

Состав министерства денег уже занес, все при должностях, только и ручки потирают..., а и выгоним на "митинг" толпу ветеранов, впереди провокаторы для правдоподобности устроят "столкновения" с полицией, во всех "новостных каналах" покажут... эээ народ, жрите и пережовывайте, для вас же стараемся )))

Мля уже так смешно когда эти бараны привладные пытаются изображать "работу" и прочие действия похожие на эти... то ли у них там ген жопорукости, то ли действительно все извилины расплылись и они не могут стратегически хоть что-то спланировать....

Текст оригинала....

Сьогодні одним з основних завдань держави є створенням чіткої державної стратегії подолання короткострокових і довгострокових наслідків військової агресії проти України, в тому числі ефективної системи соціального захисту ветеранів війни.

Протягом трьох останніх років Парламент адаптував законодавство у сфері соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції до реалій військової агресії проти України та її наслідків. З цією метою за період VIII скликання Парламентом ухвалено 32 закони. Проте, розгалужена система органів державної влади, які опікується цими питаннями (більше 20 міністерств, відомств, а також органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади), призводить до бюрократичного хаосу та перешкоджає своєчасному та повному вирішенню важливих для учасників антитерористичної операції соціальних питань.

Рекомендаціями парламентських слухань на тему "Державні гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та членів їхніх родин: стан і перспективи", схваленими Постановою  Верховної Ради України від 9 лютого 2017 року № 1843-VIII, Кабінету Міністрів України рекомендовано опрацювати питання щодо утворення Міністерства України у справах ветеранів.

Однак, Кабінет Міністрів України, підтримуючи зазначену ідею, не вжив жодних заходів щодо утворення Міністерства України у справах ветеранів.

З метою створення ефективної системи соціального захисту ветеранів війни, враховуючи міжнародний досвід у цій сфері, Верховна Рада України постановляє:

1. Звернутися до Кабінету Міністрів України з вимогою створити на базі Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Міністерство України у справах ветеранів - центральний орган виконавчої влади для забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк поінформувати Верховну Раду України про виконання цієї Постанови.

3. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

2

Коментарі

анонім

128.02.18, 11:42

Больше министерств, больше...