хочу сюда!
 

Ирина

35 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 31-43 лет

800.Shureyu. Шурею.

 

Путін повинен бути знищеним! Причому однозначно! Як злочинець, який здійснює жахливі злочини, включно із геноцидними, безкарно!

Причому знищення Путіна найбільше потрібно народу Росії, не говорячи вже про Україну і українців, про народи всього світу. Він тримає народи у тюрмі, позбавляючи волі! Як тільки українці вирішили, що їм краще жити вільними, заможними, здоровими, з середньою тривалістю життя більшою за 80 років, як в ЄС, ніж підневільними, бідними, хворими, з середньою тривалістю життя чоловіків 62 роки, як в Росії, так Путін зразу ж поліз в Україну з війною, із своїми, давно вже спланованими, спецопераціями. Щоб позбавити українців свободи. В Росії до 55 річного віку не доживають 25% громадян, для порівняння, в США до 55 річного віку не доживає 1% населення. Тобто Путін геноцидний злочинець, який позбавляє кожного російського чоловіка, кожного середньостатистичного, права на 20 років життя! Хіба за такий злочин не можна було притягнути Путіна до відповідальності? Не притягнули! Ніхто! Всі його бояться, - він вбиває всіх, хто з ним не згодний. Навіть я, особисто, просив про його арешт: генерального прокурора Росії Ю.Чайку; міністра оборони РФ С.Шойгу, якому говорив, що у разі негативного резонансу ти його повинен пристрелити «про спробі втечі», - народ Росії потрібно було рятувати, а не бандитів ФСБ, які узурпували владу в РФ; голову слідчого комітету РФ А.Бастрикіна… Всі бояться! Я багато років тому, ще у першу чи другу каденцію Путіна на посаді президента Росії говорив йому: «Подавай у відставку і сиди так, щоб тебе ніхто не знав, не бачив і не чув!». Я так робив користуючись тодішньою повагою до Б.Єльціна, вважаючи, що Путін це намісник Єльціна?! Але не тут то було!? Путін поліз вверх!

Але знищити Путіна потрібно не тільки і не стільки за те, що він геноцидний злочинець, як за те, що він… прос*ав Росію на віки вічні! За це Путін повинен вмерти! Однозначно! Без будь-яких спроб, будь-кого, врятувати його життя!  У цьому зацікавлені всі росіяни, особливо російські націоналісти, які ще не втратили можливість мислити! Бо Путін стільки злочинів на себе навішав, що ним зацікавились вже давно прибульці, які прибули до нього у мозок і спостерігають за ним! За його державною владою Росії! За його російським генералітетом! За ключовими російськими офіцерами і іншими впливовими громадянами…  Їх усіх прибульці підключили під психотронні технології, коротко під промені, (під біоробототехнології космічної медицини…), всім повісили х*ї, щоб вони не могли ї*атись, щоб думали, щоб знали, що у них у мозках, хтось сидить, для чогось… При достатньому нарощенні контролюючих психотронних потужностей, можливостей, всі зазначені шакали, вся російська войовнича шушера і шваль, зможуть робити тільки те, що їм будуть дозволяти прибульці із того, що вони вміють робити… Не вдаючись у деталі цього, - це за межами моєї компетенції, я, - біоробот, Я, - це не Я! Я, - це прибульці, які прибули у мій мозок і керують ним, інформацію я отримую по каналам космічного біологічного радіозв’язку, автори інформації і її достовірність мені можуть бути невідомі… Мій жанр такий, публіцистиний, літературний, - писати під катуваннями променями. Путін прос*ав Росію, - ніколи більше Росія не стане наддержавою, його жадібність, особливо до територій чужих націй,  призвела до того, що вся російська  верхівка буде сидіти під променями, не буде ї*атись, буде корчитись від болю  і робити тільки те, що їй дозволять робити прибульці. На зміну померлого чи знищеного російського діяча прийде новий, який буде підключений також під промені…

Путін, тобі краще покінчити з життям самогубством, - це найоптимальніший вихід для Росії. Якщо ти ссиш застрелитись сам, - попроси про це своїх психотронних шакалів, які променями можуть зробити це дуже швидко і просто, мені вони це демонстрували, я був вже за мить до суіцидальної смерті, один раз у Москві, другий раз в Україні,  тому я тобі говорю, це дуже просто, не страшно зовсім… Покажи бодай так, що у тебе є бодай щось чоловіче, відповідальне перед російським народом… Ти боявся, боїшся і будеш боятись бандитів, особливо психотронних, особливо тих, які катують мій мозок, які самі про себе сказали, «…мы во всем виноваты и заслужили уничтожения…», - ти побоявся їх знищити, зате навбивав стільки людей? Який же із тебе гарант прав і свобод громадян, якщо ти боїшся знищувати бандитів? Які катують, вбивають, ніколи, ні в чому не винних людей? Навіть у моїй темі, ніколи ні в чому не винних, тобто ти на практиці довів, що ти боїшся бандитів, боїшся їх знищувати, навіть тих, хто сам про себе говорить, що він «…заслуговує знищення…»,  зате вбиваєш всіх, хто проти тебе, твої ж, російські, правозахисники, тобі вже нарахували, здається 28 чоловік, яких ти знищив за те, що вони проти тебе, за те, що вони тебе не сприймають як керівника державного рівня, як гаранта прав і свобод громадя, який за останні, майже 20 років, так і не поставив питання про право громадян Росії на життя, (на 20 років життя), тому, краще, стріляйся, можеш повіситись, - це, як говорить інтернет, найпростіший, найефективніший способ покінчити з життям. Більше жити тобі не можна! Саддама Хусейна повісили за 46 доведених вбивств, ти, твої психотронні бандити, тільки у моїй темі знищили більше! Де ти працював і що ти заробив, гнида кримінальна, якщо твої пси не дозволяли мені працювати, (променями), доводячи до похилого віку в жебрацтві і хворобах під щосекундними катуваннями, особливо вночі замість сну?! Ти, собака кривава, ніде не працював, ти добивався до мене за допомогою згвалтів, щоб перетворити мене у раба у бандитів підприємців, навіть в Україні теж, утримуючи під щосекундними катуваннями, бідним, хворим… Я не прощу! Я зараз попереджаю всіх твоїх собак, включно із психотронними, їхніх сопливих холуїв і собутильників в Україні, - українських  рабовласників часу Порошенка: «Дернетесь, - смерть! Шакалы!».  Якщо твої сопливі, криваві собаки визнали, що «… мы во всем виноваты и заслужили уничтожения…», то ти тим паче заслужив на знищення! Оскільки ти їхній верховний головнокомандувач.

Я не прощу! У будь-якому випадку, - я тебе знищу!

 Але у цій публікації я інформую твій народ, замучений твоїми бандитами до повної, до абсолютної слухняності бандитам, членам їхніх родин, та їхній каральній медицині, таким чином, щоб навіть в Росії не залишилось жодної людини, яка б не хотіла тебе знищити! Бо ти прос*ав Росію! Як самостійну, як повноцінну державу! Вся твоя верхівка знаходиться під психотронним ковпаком прибульців! «Дернетесь, шакалы, - смерть!». Ненавиджу потвор! Якщо ти не будеш вчасно знищений, я знищу всіх, хто займається злочинами безкарно, особливо від лікарів, -  психотронних шакалів, від  військових прокурорів, … Я тільки запитаю у них у всіх: «Ну что пацаны? Нажрались? Нае*лись? Накатались? Нахохотались? Наразвлекались?...».  А перед смертю ще запитаю: «А хто той, із – за кого ви не ї*етесь?». «Сидите, шакалы, с повешенными х*ями и думайте, что вы е*етесь!». А тепер, гнида, «уходи из армии».

Не покінчиш з життям самогубством, тебе знищать твої «русскіє нацики», які вже майже розібрались, що ти прос*ав Росію і як, - вся твоя верхівка під променями прибульців, ніколи вже Росія не зможе бути самостійною, та ще й наддержавою, - гори озброєнь, ядерна зброя РФ, психотронна зброя РФ не допоможуть вже Росії ніколи, тому, що мозки твоєї верхівки під ковпаками, під променями…

Русскій народ, ну як повоювали із українцями? Показали свою зверхність над українцями? Воюйте ще! Показуйте ще! «Останкіно», а ви як, повоювали із українцями? Показали зверхність Росії і русскіх над Україною і українцями? Воюйте ще! Показуйте ще! Воюйте і показуйте до тих пір, поки х*й у Путіна не почне підніматись! Як і у Шойгу, як і у всієї верхівки російської!

Російський народ, перетворений ФСБ і «Останкіно» у стадо баранів, слухняних бандитам, членам їхніх сімей, та їхній кривавій каральній медицині,  ще будете підкорятись бандитам? Чи будете «шини палити»? Тепер ви знаєте кого ви вибирали у владу Росії? Тих, хто прос*ав Росію, тепер уже назавжди!  Я спробую вас захистити, якщо ви будете порядними, - я його все рівно знищу, як бандита, який здійснює злочини безкарно! Особливо проти народу Росії.  Таким скотам жити не можна, - Бог не простить!

Росія більше ніколи не буде самостійною державою! Щоб знали як не визнавати Україну державою, називаючи «недогосударством», а українців самостійною нацією? Цікавий народ Росії, цікава в Росії пропаганда, - російський народ не зміг у Путіна добитись реалізації навіть права на життя,і, в той же час, не визнають українців нацією? Україну державою? Ну що, народ Росії, потрібно бути рівноправними? Чи хочте бути зверхніми? Наказувати? Примушувати? Знищувати, якщо не підкоряються?

Звичайно є претензії, наприклад, до міністрів оборони, (до лікарів армії), до інших, щоб вони знали, як захищати бандитів, псхотронних і класичних, а не порядну частину цивільної влади.  Щоб знали як катувати ніколи ні в чому не винних людей, - для розваг…

Чому я виніс такий заголовок, - «Шурею»? «Шурей», - це псевдонім одного із русскіх громадян, якого знають багато моїх віртуальних друзів на сторінках соціальних мереж! Він взагалі то ні при чому, - просто колись він виступив проти мого антипутінського коментара, назвавши Путіна «найрозумнішим із усіх, існуючих на земній кулі, президентів». Я хотів йому відповісти тоді, але не спромігся.

Мені здається, що не може бути найрозумнішим із усіх президентів, такий президент:

який боїться правди;

який боїться інтелектуального суперництва, тому боїться тих, кого не може «заткнути за пояс» своїм інтелектом, тому знищує, як, наприклад, Б.Нємцова;

який керує народом за допомогою страху, так утримуючи народ в покорі;

який на посаді президента держави займається злочинними спецопераціями;

який не визнає верховенство міжнародного права і права громадян;

який довів, своїм керуванням, середню тривалість життя чоловіків Росії до 62 років, на 20 років менше, ніж в ЄС, тобто який забирає у кожного середньостатистичного росіянина право на 20 років життя, у кожного;

який не має таких друзів, які б могли йому х*й поставити, оскільки він не володіє такими якостями особи, з якою хотіли б дружити порядні люди;

який боїться бандитів, які грабують, катують, вбивають, тероризують народ променями;

який починає війни проти ніколи ні в чому не винного такого народу, який хоче бути вільним, заможним, здоровим;

який своєю злочинною зверх нахабністю, бажанням перетворити Росію у найстрашнішу бандитську державу у світі, яку б боявся весь світ, якій все можна… втрачає самостійність своєї держави, колишньої наддержави. Щоб Росія була самостійною державою потрібно, щоб у російського державного керівництва х*ї стояли, а Путін, не ї*еться! Що то за держава?   Яка в неї армія та спецслужби, яка державна безпека, яка медицина, яка наука, який ВПК, якщо своєму верховному головно командувачу х*й не можуть поставити, якщо міністр оборони не ї*еться, якщо міністр державної безпеки не ї*еться, та інші;

Шурей, а ти розумний? «Останкіно», а ви розумні також? Захищати свого президента, як найрозумнішого із усіх президентів сучасності? Але ж ти не один такий, Шурей? Чи не весь народ Росії такий! «Останкіно» таке! Русскіє ж говорять: «Сила есть, - ума не надо!». Але ж це прислів’я, а як насправді? Русскіє,  потрібен розум чи ні? Якщо не вам так вашому президенту? Боляче мені за таку Росію! Боляче мені за таку злочинність у такій державі, в якій «президент найрозумніший із усіх існуючих», але який не може бути гарантом прав і свобод таким, щоб бодай врятувати людей від катувань променями. Що може досягти громадянин у такій «вільній» державі,  у якій «найрозумніший, із усіх, президент», але у якій громадяни за десятиріччя, чи не за все життя, не можуть навіть катувань позбавитись!? «Останкіно», так ви будете розповідати народу Росії правду? Особливо про те, чим насправді займається армія і державна безпека Росії, їх психотронні структури? Хіба народ Росії може приймати правильні рішення, якщо він не інформований об’єктивно отими пропагандистськими бандитами «Останкіно»? Якщо  народ не знає правди? «Бандит сидить на бандиті, бандитом поганяє!», а мужики русскіє здихають на 20 років раніше, ніж у Європі! Зате всі до жодного войовничі, у кожного є ворог, Путін всім ворогів надає,  - і вся Росія!

Якщо у державного керівництва не стоять х*ї, - значить така держава не може бути самостійною?! Значить «найрозумніший президент» Путін прос*ав Росію! Назавжди, шакали! Шурей, ти впевнився?! Чи ще хочеш думати, що Росія наддержава? Путін, постав собі х*й, спробуй поставити собі х*й, Шойгу також, інші також,  і ви взнаєте, що вам потрібно робити!? Убирайтесь із Криму, із Донбасу, із усіх, окупованих Росією, територій! Не покинете, - ї*атись не будете! І вся Росія сучасна! Ненавиджу бандюків с*аних, с*аної Росії!  

Ставте собі х*ї! Ставте х*ї своїм дітям! Як тільки ви займетесь цією проблемою, так зразу і зрозумієте, що вам потрібно робити!

 Я вимушений знищити Путіна, хоча б за те, що описав, та ще й за те, що я назаконно  репресований! Пеерслідуюсь бандитами! Я, - це не Я!, Я, - біоробот! Я, - це прибульці, які прибули у мій мозок і керують ним! Тому так і таке пишу! Хтось все хоче, щоб я взяв на себе відповідальність у тому, що я той, хто повісив Путіну х*й?! Я, - репресований біоробот! Я не можу бути, навіть теоретично, винним у будь-чому! Можуть бути винними ті, хто керує моїм мозком! Але не Я! Я мільйон разів вже говорив, що той, хто повісив х*й Путіну, сидить у нього у мозку! Путін зобов’язаний з ним розмовляти, знаходити модель вирішення проблеми. Як тільки Путін навчиться розмовляти, так він зразу ж узнає, що йому потрібно робити, щоб його х*й піднявся, що ще…  Причому тут Я!? Просто мене використовують! Біороботом під катуваннями бути невимовно надважко, - витримують таке люди не тому, що вони сильні, мужні, чи ще якісь, будь-хто вже б повісився, а тому, що так тримають променями. Повіситись без дозволу тих, хто керує мозком, не можна, навіть теоретично! Так і Путіна ж використовують? Він також під променями! Просто Росія винна у тому, що створила мою ситуацію. А Путін, - президент держави, яка створила ситуацію, він не повинен був відсиджуватись! Він не повинен був бути бандитом, зараз час такий, що не можна нічого приховати, утаємничити, від певних людей, які можуть у будь-яку мить «вистрілити» компромат, - правду. Біороботом бути надважко, біоробот не може бути сильнішим за того, хто керує його мозком! Навіть  теоретично!  Це психотронна азбука!  Мені соромно за певних людей, які добиваються до мене! Та ще й ображаються, лізуть у пузир! Хочуть бити! Били! Чемпіони світу з боротьби! Хочуть вбити мене! За що? Ненавиджу! Будете до мене добиватись, - я вас усіх до жодного виріжу! Я не можу вам усім нічим допомогти! Промені не можна перетинати! Якби можна було перетинати промені, то не існувало б біоробототехнологій космічної медицини, а вони існують! Я знаю, що певні шакали глузують над певними людьми, брешуть їм, що я начебто той, із – за кого військові вбивають цивільних людей?! Як це може бути? Я, - цивільна людина! Знаю, що певні потвори пояснюють «брудним», (венерично хворим), людям, що я той, із – за кого вони «брудні», тобто венерично хворі?! Я звірію! Ви «брудні» тому, що ї*етесь із «брудними» чоловіками, чи «брудними» жінками, а не тому, що хтось хоче мене катувати, не тому, що я під променями, ще чомусь. А «неписаних правил», прийнятих у суспільстві, я не знаю! Мені про це ніхто ніколи не розповідав, а якщо я сам щось взнавав, то променями із мого мозку знищували таку інформацію, тому я вам нічим не можу допомогти… Шукайте інших людей для допомоги вам… Бо знайшлись пацани, які говорять: «На всі їхні домагання кричи їм усім одне і те ж: «Ну і нє є*ітєсь!».  Я йшов на все, щоб розрулити проблему, не вдалось, я, чи не у кожного, запитував: «А що б ви робили на моєму місці?»… Жодна істота не відповіла на моє запитання! Чого ви тоді добиваєтесь до мене, якщо ви не знаєте, що потрібно робити? Що я тільки не запитував ще, наприклад: «Хто хоче бачити згвалт?». Ніхто не хоче! Для чого тоді добивєтесь! Запитував: «У кого для мене є робота, житло, сірник, цигарка, пляшка горілки, ліки…?», - ні у кого, для мене,  нема нічого! Чого тоді добиваєтесь до мене? Щоб бити? Щоб навчити кричати: «Ну и не е*итесь!». Щоб перетворити у важкохвору психічно людину, щоб: «Дратувати! Дратувати! Дратувати!». Я не прощу жодну людину, яка добивалась, добивається, хоче добиватись, для того, щоб нанести мені будь-який рівень будь-якого виду ущербу! Це вже не смішно! Це добивються ті, хто винен у вбивствах людей! Тобто бандити, та їхні холуї! Я вже інформував державне керівництво про те, що, у зв’язку із тим, що правоохоронна система держави, не може впоратись із тими бандитами, які катують мене, які добиваються до мене, які вбивали людей, які винні у вбивствах людей, я буду їх усіх винищувати, доти, доки не знищу їх усіх, чи доти, поки не підкорю, оскільки вони погрожують мені рабством, катуваннями і знищенням… Я не прощу! Але ж я, - біоробот! Ганебно, катувати біороботів, - нема більшого злочину у психотронну епоху, як катувати біороботів! Ганьба! Я вимушений захищатись! Але чи зможу!? Кожний може впевнитись у тому! Підходьте! Тільки не плачте пізніше! Я не винний у тому, що ви не люди, а собаки, бандити, чи їм слухняні! Підходьте, пси! Набридли! До чортиків! 

0

Комментарии