Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

lilitjh

19 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 15-50 років

Роздвоєння особистості.

 • 16.03.15, 15:14
Суть справи в тому, що одна частина мене палко бажає, щоб кривавий ман*як і кат владімір путін якнайшвидше здриснув з обрію і навіки пропав безвісти.
А друга частина розуміє: - навпаки, конче потрібно, щоб він протримався на своєму посту якнайдовше, бо наразі ніхто окрім біснуватого вови не здатен якнайшвидше і найефективніше розвалити оскаженілу ерефію. 
  І тільки діалектика здатна згладити і пом*якшити ці ментальні протиріччя і врятувати від остаточної шизофренізації особистості.  Бо правда жизні в тому, що всьому свій час - спочатку кроха владімір путін повинен виконати свою сакральну міссію на землі - стати могильщиком московської улус орди, а вже потім смірєнно і чинно склеїть ласти з почуттям виконаного обов*язку і к вящєму удовлєтворєнію всєх народов і етносов населяющих земну кулю.
2

Коментарі

116.03.15, 15:35

Вот я верил, что все таки есть люди еще которые думают , а потом делают.... или просто думают своей головой, а не телевизором

  Гість: Phoenix 28

  216.03.15, 15:40

  Неужели закончили? Недавно читал большую статью - они заканчивают разработку психотронного оружия, которое вызывает умопомешательство у всех, кто ненавидит Россию и Путина. Люди будут сходить с ума.

   317.03.15, 09:07

   марионетки у руля никогда и ничего не решали
   ну это право смешно
   актеры на сцене - это лишь для публики
   зрите в корень