Сайт для вдосконалення української мови
- 22.06.15, 20:42

Нещодавно з’явився новий український сайт за назвою “Мова – ДНК нації”, це освітній проект для тих, хто хоче вдосконалити свої знання української мови. Над сайтом працюють усього троє відчайдушних людей, вони мріють про те, що колись в Україні буде модно знати декілька мов, а говорити українською.
Перший розробник сайту це Паша Мельник-Крисаченко він є Арт-директором та ілюстратором, друга ж засновниця сайту Наталя Клименко займається текстами та вправами та є PR-менеджером, останній Саша Клименко працює Веб-розробником.
Сайт наділений різними розділами, які поступово наповнюються, до вашої уваги декілька з них:
Бібліотека – надає читачам можливість ознайомитися з потрібною категорією як Фразеологізми, Синоніми, Пароніми, Антисуржик тощо.
Вправи – різні тести з українською мовою, тести надають можливість не тільки перевірити знання, але й удосконалити їх, лише спочатку бажаючому потрібно зареєструватись.
Блог – тут знаходяться статті про мову. http://ukr-mova.in.ua/
Коментарі