хочу сюда!
 

ПРЕ мудрая

44 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 45-58 лет

НС місцевого маштабу в КиєвіНа затвердження Кабінету міністрів України передано "перелік територій та вулиць у місті Києві, на яких застосовуються додаткові заходи захисту безпеки громадян".

Як пише Дзеркало тижня, посилаючись на джерело в МВС, список місць, які правоохоронці візьмуть під додатковий контроль є доповненням до раніше прийнятої постанови уряду. Повідомляється, що даний документ носить закритий характер, а сенс терміну "додаткові заходи захисту безпеки громадян" не розшифровується.

Як повідомляє джерело видання, на вулицях, прилеглих до урядового кварталу, буде введений спеціальний режим пересування. Дзеркало тижня Джерело стверджує, що документ є спробою узаконити право співробітників МВС перекривати столичні вулиці, обмежувати свободу пересування громадян у центрі Києва, а також затримувати осіб, які "загрожують безпеці громадян".

Планується, що перелік вулиць буде затверджений Кабміном найближчим часом. Видання також повідомляє, що застосовувати особливий режим планують з початку наступного тижня.

http://tsn.ua/politika/u-centri-kiyeva-nastupnogo-tizhnya-hochut-vvesti-osobliviy-rezhim-zmi-333913.html
2

Комментарии

112.02.14, 20:58

А почалося все з паркану ...