Водитель трамвая переехал старушку
- 24.10.11, 12:34
Хиросюи (Хиросуи) Макаяси (позднее взявший себе псевдоним Укрояма) (1911 —1937) — украинский поэт японского происхождения.
Еще в юном возрасте вынужден был бежать из милитаристской Японии, попросив политического убежища в СССР. Жил в Киеве на ул. Лютеранской, 8. В его бесхитростных украинских стихах (Хиросюи быстро выучил язык) звучат плохо скрытые мотивы любви к Японии, за что в 37-м году лично Сталиным был приглашен в Кремль на завтрак и там же был съеден сталинскими сатрапами.
В своем творчестве использовал японские стихотворные традиции, в частности, трехстрочный стих хокку, наполненный украинскими реалиями 30-х годов минувшего столетия и авторскими переживаниями, которые не могут оставить нас равнодушными и сегодня.
Сонце в небо жбурляє днiв ясних оксамить.Чи люблю я Вкраїну?Чи за неї болить?
***
Твого волосся симпатичнiсть зверта увагу до себе. Якби я не любив країну, То певно би кохав тебе.
***
Не зволiкай менi нiколи — жертовнiсть серце лоскотить, Люблю сьогоднi я Вкраїну, Що аж всерединi болить.
***
Холодну воду вiдключили — дзвiнкiше стане майбуття. За те люблю я Україну, Що вщент покращалось життя.
***
Не заважай любити Україну, вона — Говерла свiтовiдчуття Любити буду її, навiть Якщо у домi внеможливлено лiфта.
***
Учора вийшов на Майдан: спiвочо звiдкись гiмн долинув I я доречно пригадав Свою любов до України.
на правах рерайта (обязательно прочесть сначала)
Шановна громадо!
Вільна людина має право розмовляти по будь-якій мобiлці. Те, що свідомий громадянин України і взагалі кожен громадянин своєї держави повинен шанувати традиції, вільно розмовляти по ріднiй мобiлцi, знати історію мобiльного зв'язку, володіти вiтчизняними тарифами та інше — це вже зовсім інша розмова. Після насильницької вiдсутностi мобiльного зв'язку протягом сотен років, і контраст цього явища особливо видно в наші дні, заставляти людину любити ту чи іншу мобiлку — це абсурд. Все залежить від виховання, батьки повинні пояснювати підростаючому поколінню, що таке Нокiа, Самсунг і що таке вітчизняна мобiлка, і взагалі значення цього всього в житті людини. "Насильно мил не будешь" собачою мовою каже нам iноземне прислiв'я. Це стосується й мобiлок. Особисто я вільно розмовляю по мобiлцi Нокiа, по Сонi-Ерiксон і навiть по Эппл Айфон і це для мене тільки плюс. Незважаючи на те, що я свідомий шанувальник компанії Моторола, і смію розмовляти (і вживаю дуже часто) по мобiлцi Моторола, я понад усе люблю свою Нокiа 2710. Шановні, щоб привити хоча б більшості любов до певної мобiлки, ми не повині змінювати інших, хто цього не розуміє.... ми повині зібратися і виховати наступне наше покоління, яке стане взірцем у мобiльному користуваннi (якого між іншим теж в недавні часи ще зовсiм не було), любитиме виробника мобiлок Самсунг, але не слід під цим розуміти, що обовязково треба ненавидіти виробника мобiлок Сонi чи якогось іншого.Настав час зробити історичний крок вперед. Проблема в тому, що люди свідомо не люблять Самсунг..... коли виховаємо наших дітей самсунгiвцями, ми станемо незламними!
Слава Самсунгу!