хочу сюди!
 

Елена

46 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 47-57 років

baggirra

попередня
наступна

Поцілунки...

Прокинувшись одного ранку, дощового ранку, довгожданного весняного дощового ранку, я спіймала себе на думці: "Яке місце в моєму житті займають поцілунки...?!".
Чому саме поцілунки? І чому саме цього ранку?  Мабуть, що виникла потреба розібратися в собі, в своєму житті, яке, на мою думку, склалося не так, як хотілося в юності. А маю я за плечима не один десяток літ і не один десяток років подружнього життя. А, можливо, дощова погода викликала такі думки в моїй голові, і меланхолію в душі.
Думки, це така штука, якщо вони з"явилися - тримай їх, а то поринуть далі, не наздоженеш... От я і взяла швиденько ручку, блокнот і давай занотовувати їх на папір.
Отже, поцілунки в моєму житті були різними: поцілунки з рідними, поцілунки вдячності, поцілунки закоханості, подружні поцілункт, себто поцілунки супружеского долга", поцілунок-подив, поцілунок-переляк, поцілунки на Великдень, поцілунки моїм домашнім четвероногим улюбленцям-котам. А ще були повітряні поцілунки, і навіть віртуальні. Але віртуальне то не є реальним, а просто прояв бажаного за дійсне. А ще, прийшла до висновку, що в моєму житті не було поцілунків пристрасті, і, мабуть, уже не буде.
З роками виявилося, що із усіх перерахованих вище поцілунків у мене залишилося їх зовсім мало: поцілунки з моїми дітьми і онуками (батьків уже давно немає в живих), поцілунки з моїми домашніми котиками,, іноді дружні поцілунки з моїми друзями, однокласниками, колегами, раз на рік ритуальні поцілунки на Великдень, дуже рідко з чоловіком (він не любить цілуватися), а ще поцілунки вдячності, Хоча останніх я волію уникати з представниками чоловічої статі. Чомусь вони сприймають мої поцілунки по іншому, а не як вияв вдячності за зроблену послугу. А взагалі, мабуть, мене просто відучили цілуватися; чи то поменшало людей, котрих я люблю, але по різному: чи то я стала дивитися на всі ці прояви людської симпатії зовсім по іншому. А, можливо, я втратила віру в людей, що мене оточують, і зневірилася в щирості і відвертості їхніх почуттів щодо мене. Часто мене запитують, чи люблю я цілуватися?!  А я просто не знаю, що відповісти, люблю цілуватися, чи ні.
От такі думки зпозаранку виникли у мене під час весняного дощу за вікном.

6

Коментарі

126.04.20, 15:09

Сувора правда життя... тримайте поцілунок з вірту

  226.04.20, 16:03

  говорят, испанцы с итальянцами сильно пострадали в этом году из-за поцелуев

   326.04.20, 18:11Відповідь на 2 від Южный Соус

   говорят, испанцы с итальянцами сильно пострадали в этом году из-за поцелуевнадо было с девушками целоваться

    426.04.20, 18:11

    обожаю добрый вечер

     526.04.20, 18:18Відповідь на 1 від BESTIA555

     Дякую!

      626.04.20, 18:19Відповідь на 2 від Южный Соус

      это точно

       726.04.20, 18:20Відповідь на 4 від DANAH

       Добрый вечер!

        826.04.20, 18:21Відповідь на 3 від DANAH

        а разве вирусу не одинаково, был то парень или девушка ?

         926.04.20, 18:22Відповідь на 7 від baggirra

         у нас тут есть уже Багира , очень давно и уверенно есть. Мне тоже просто жуть как тяжело придумывать ники

          1026.04.20, 18:23Відповідь на 8 від baggirra

          а разве вирусу не одинаково, был то парень или девушка ?конечно нет он же гермафродит

           Сторінки:
           1
           2
           3
           попередня
           наступна