хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

І знов фанатики пхають свою ідеологію в школи

  • 30.11.22, 15:30
Коли розгорівся скандал щодо запровадження "Основ сім'ї" Адріана Буковинського, вирішила не читати статті і відгуки, а взяти книги і почитати самостійно, щоб скласти власне враження.
Хотіла написати розгорнутий аналіз, але тут сьогодні прилетіло звинувачення що начеб-то я і журналісти вводимо в оману людей своїми феміністичними постами. Тому вирішила викласти фото сторінок робочих зошитів за цим курсом, щоб кожна людина зробила висновки самостійно і не можна вже було прикриватися красивими картинками з програми "Як це корисно" не показуючи суті.
Моє враження: у книзі справді виправили багато скандальних ілюстрацій, і є частина добрих розділів, наприклад, про відповідальне батьківство. Але цей курс - ортодоксальна церковна книга пастора, яка нічого спільного з сучасним світським вихованням дітей немає. Крім того, багато розділів починаються з оціночних суджень і підсумовуються маніпулятивно. Статистика приведена в тексті - бомба-ракета (то з 1980, то з 1992, то спокон віків так було)
Ну і рубрика витяги з книги (все є в скрінах, як доказ):
- "Рішення жінки не вважається достатньою моральною підставою для аборту".
- Контрацепція будь-яка, крім циклу, - дітовбивство;
- "Можливість вільно обирати цінності, ідеологію, спосіб життя - провокує біль, страждання, депресії, руйнує сімї, чи не завелика ціна?"
- людина, яка розлучається скоріш за все стане алкоголіком, наркоманом, схопить ВІЛ;
- хто каже, що розлучення це не гріх і любов не вічна - це неправда і обман (це дослівно);
- "Найбільшу загрозу для суспільства становлять родини в яких діти виховуються без рідного батька..."
Більш не буду спойлерить, читайте самі.
Просто коли батькам у школі запропонують на узгодження курс, навряд хто наперед вивчатиме книги, глянуть на назву, ну добрий же курс, най буде. А тут ось це.
Моє бачення: читайте цей курс у себе в протестантській церкві, або назвати його "Основи християнства", тоді батьки і діти свідомо зможуть обирати його.
І навіть не буду починати тему, що можна подивитися історичні факти, як змінюється рівень підліткової злочинності, при забороні абортів і т.д.
Джерело ФБ Юлії Городчаніної. Більше фото цієї макулатури теж тут


3

Коментарі

130.11.22, 18:42

Вже 30 років перемелюється на сторінках ЗМІ і в наукових статтях спеціалістів тема "Релігія і Школа". Іде пошук прийнятної для суспільства України методики ЇХ поєднання. Не треба їх ПОЄДНУВАТИ ! Скажу коротко- релігій і релігійних конфесій в Україні багато. Всі релігійні об`єднання, якщо вони того бажають МОЖУТЬ вести свої "Недільні школи". А у державних школах не повинно бути ніякого нав`язування жодних релігійних поглядів бо школи призвані дати дітям знання, естетичне виховання та любов до своєї землі і України. АМІНЬ !

    230.11.22, 18:56Відповідь на 1 від Nikolka

    Вже 30 років перемелюється на сторінках ЗМІ і в наукових статтях спеціалістів тема "Релігія і Школа". Іде пошук прийнятної для суспільства України методики ЇХ поєднання. Не треба їх ПОЄДНУВАТИ ! Скажу коротко- релігій і релігійних конфесій в Україні багато. Всі релігійні об`єднання, якщо вони того бажають МОЖУТЬ вести свої "Недільні школи". А у державних школах не повинно бути ніякого нав`язування жодних релігійних поглядів бо школи призвані дати дітям знання, естетичне виховання та любов до своєї землі і України. АМІНЬ !Тут ще проблема, що в таких книжках не пишуть про повагу до чужої чи нейтральної території, як квартира, вулиця, так і особисте життя, тому виникають конфлікти, коли людина розказує в черговий раз іншій про гріх, хоча іншій це не цікаво, і доводить до скандалу