хочу сюда!
 

Лидия

25 лет, овен, познакомится с парнем в возрасте 18-99 лет

11-12 червня 2016 року - Дні різбярства та плетіння у НМНАПУ

  • 09.06.16, 22:01

  11-12 червня 2016 року у Національному музеї народної архітектури та побуту України (с. Пирогів) проводиться свято День різьбяра та майстра плетіння.


             До участі у ньому запрошено кращих майстрів традиційних народних ремесел: художнього різьбярства та плетіння з природних матеріалів. На святі широко будуть представлені плетені з лози меблі та корзини, солом’яні брилі та прикраси, браслети і ґердани з бісеру, а також дерев’яний посуд, ложки, форми для випічки, кухонні дошки, шкатулки та мініатюрна дерев’яна скульптура. Також для дітей мами зможуть придбати екологічно чисті традиційні народні дерев’яні іграшки: свищики, деркачі, коники-каталки, ляльки-мотанки та ін.

          

 На майстер-класах гості музею матимуть можливість познайомляться з різноманітними техніками художнього різьблення та давніми ремеслами плетіння із лози, рогози, соломки, листя кукурудзи, бісеру, а також зможуть своїми руками виготовити для себе оригінальні сувеніри.

         На святі з 13:00 перед гостями скансену виступатимуть  аматорські фольклорні колективи України: у суботу - народний колектив «Берегиня» з с. Колонщина Макарівського р-ну, у неділю – народний аматорський колектив «Браничанка» із с. Браниця Бобровицького р-ну Чернігівської обл. колективи з СДК с. Дмитрівка Київо-Святошинського р-ну. 

           Тож у ці прекрасні літні дні Ви зможете гарно відпочити у Музеї, на фоні мальовничих краєвидів та вітряків, послухати українських народних пісень, смачно поїсти та придбати на пам’ять вироби кращих народних майстрів.

       Запрошуємо киян та гостей міста на Свято, що триватиме з 10:00 до 18:00 години.

 

1

Комментарии