Профиль

Вовкулак

Вовкулак

Украина, Ивано-Франковск

Рейтинг в разделе:

Свежие фотографии

тормоза в ЕЦ

  • 08.06.12, 19:49
Як повідомляє офіційний сайт Закарпатської організації партії, депутата сьогодні, 8 червня, виключили з фракції за пропозицією однопартійця Павла Балоги. Причина – порушення фракційної дисципліни.

«Я вийшов рік тому з цієї фракції, мені дивно, чому вони це рішення прийняли лише зараз», – так прокоментував подію журналістові Бюро «Аналітик-Контент» сам Михайло Ланьо.

І додав – наразі він ще не визначився, до якої фракції в облраді вступить.

Також депутат сказав, що думає над тим, аби балотуватися до парламенту, однак остаточно рішення щодо цього ще не прийняв.

Михайло Ланьо потрапив до обласної ради як кандидат від партії Єдиний Центр. Є головою Федерації футболу Закарпаття. Його брат – мер міста Свалява.

Юрій Шухевич розглядає можливість іти на вибори

  • 07.06.12, 14:31
УНА-УНСО має намір іти на вибори до Верховної Ради, співпрацювати з іншими національно зорієнтованими силами, щоб провести максимум нормальних людей до Верховної Ради, які, якщо не зможуть змінити ситуацію, то будуть -AAA+
пропагувати свої ідеї з трибуни ВРУ. -AAA+

Про це 7 червня на прес-конференції повідомив головний командир УНСО, голова Всеукраїнської організації УНА, Герой України Юрій Шухевич.

«УНА вирішила йти на вибори. Будемо висувати своїх кандидатів. Будемо підпримувати нормальних кандидатів по мажоритарних округах, у тому числі від інших політичних сил, безпартійних і самовисуванців», – повідомив Шухевич.

«Ми будемо говорити з Кличком, КУНом, іншими національно зорієнтованими силами, які хочуть змін», – зазначив голова УНА-УНСО.

Шухевич повідомив, що розглядає пропозицію щодо особистої участі у виборах до Верховної Ради по округу Коломия-Городенка на Івано-Франківщині, однак остаточного рішення з цього приводу він ще не прийняв.

«У мене є сумніви, але, можливо, я прийму таке рішення», – сказав Шухевич.

Голова політради УНА-УНСО Ігор Мазур зазначив: «Було б символічно, коли б пан Юрій, як найстарша людина, відкривав сесію нової Верховної Ради, де є той самий Петро Симоненко, який програв пану Юрію суди щодо батька. Симоненко стоячи би вислуховував присягу народного депутата, яку б виголошував пан Юрій. Було б цікаво подивитися на це».

За словами Мазура, до виборів УНА-УНСО шукатиме порозуміння з ВО «Свобода», КУН, УНП, УРП «Собор», готова узгоджувати кандидатури по окремих округах з партією Наталії Королевської.

«У різних політичних партіях ми будемо шукати людей, про яких ми нормальної думки», – зазначив Мазур.

«Звучать наголоси, що УНА-УНСО відійшло у минуле, а є «Свобода». Але наші люди живі, готові йти на чин. Ми не хочемо, щоб хтось нас списував на пенсію. Ми не пенсіонери, ще можемо попити крові у багатьох», – наголосив Мазур.