хочу сюди!
 

Катерина

42 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Як весело відзначити день студента?

 За своє бурхливе студентське життя Я жодного разу непропустила  студентське святкування.Але Тетянин День або День студента ми в КУТЕПі (Київський університет туризму, економіки і права) завжди відзначалипо-особливому. Чим з ностальгічною посмішкою і пишаюся. Правда, багато з того,що пам'ятається, соромно розповісти, але приємно згадати. Тому, розповім кількаваріантів як весело відзначити Тетянин день або День студента. Сценарії восновному побудовані з особистого досвіду, але може комусь і пригодятьсяяк  весело відзначити День студента. Ну, а своїм КУТЕПовцям, звичайно ж,полум'яний привіт!

Отже,розглянемо,  як весело відзначити День студента або Тетянин день:

1. Стінгазета

Тільки не робіть нудне обличчя. В дійсності стінгазета, незважаючи на наявність«Котнакту» і «ай-фону», як і раніше рулить! Моя порада - зробіть тематичнустінгазету. Головне від самого процесу ви отримаєте масу задоволення ще задовгодо самого Дня студента, обіцяю. У ній можна розмістити і спортивну хроніку здівчатами, які піднімають штангу, і вирізки з глянцевих жіночих журналів, зоглядами тенденцій жіночої моди. Тільки замість моделей дівчат вклейте чоловічіобличчя. І політична сторінка, на якій всі діячі будуть дуже нагадувати Вашихулюблених університетських викладачів.
Також буде цікаво, якщо Ви не полінуєтесь роздрукувати кілька фотографій своїходногрупників. Можна використовувати відскановані копії замість оригіналівфотографій. Якщо у Вас є можливість дослідити архіви і використати не тількифото «наших днів», але і дитячі фотографії - обов'язково використовуйте! Ефектперевершить всі Ваші очікування - уявіть обличчя своїх друзів, які побачилиодин одного в ясельному віці. Все, що Вам знадобиться для виготовлення газети -це ватман, старі журнали, ножиці і клей або двосторонній скотч, а такожрізнокольорові маркери – все ж таки свято!
Саму газету можна вставити в якусь оригінальну рамку - так вид стінгазети будезакінченим, і зберегти її буде легше! Рамку можна зробити з картону, а то й здерева. Для цього підійдуть прості дерев'яні планки, які потім можназадекорувати. Для декору рамки підійдуть фарби, великі намистини, стрази,стрічки і так далі, простір для фантазії фантастичний!

2. Вконтакті - секретні сторінки

Це той же самий вид стінгазети, тільки на основі реально вибраних сторінок,цитат або фотографій Ваших одногрупників, опублікованих або навпаки неопублікованихВконтакті. Тут також є маса варіантів:
- Фотошоп.
- У кожного на телефоні є «заборонені» фотографії, які можна непомітно«позичити» для стінгазети Вконтакті.
- Приховані зйомки на «парах» і між ними.

3. Плакати

Якщо газету буде цікаво читати, то на плакат буде цікаво і просто дивитися.Зобразіть на плакаті смішні картинки і зробіть свої коментарі, використовуючиякий-небудь оригінальний шрифт. Можна створити колаж з допомогою комп'ютера абопошукати старі листівки. Головне не обмежувати свою фантазію, використовуйтевсе, що приходить в голову, а біле простирадло для плаката завжди знайдеться.

4. Флешмоб

Що таке Флешмоб, я сподіваюся, пояснювати не треба? Таки уточню - цезаздалегідь спланована масова акція, в якій група людей раптово з'являється вгромадському місці, виконує заздалегідь обговорені дії, і потім розходяться.
Варіантів і сценаріїв для флешмобу може бути безліч. Чим більше студентів Визагітуєте, тим краще. Можна станцювати нескладний танець перед університетом, вякому братиме участь 50 чоловік. Можна мовчки зібратися в буфеті і впризначений момент вимагати: «Студентам Пива - безкоштовно» і тут же замовкнути.Фантазуйте самі. Прикладів вдалих флешмобів в Інтернеті дуже багато. Тимбільше, коли ще організовувати флешмоб, як не в День студента?

5. Снігові баби

Нам в КУТЕПі пощастило, біля нас завжди був Парк Перемоги, в якому, майже коженрік була можливість організувати в День студента серед нашої групи конкурс накращу снігову бабу. Ми ділилися на команди, ліпили і дуріли. Немає нічогосмішнішого побудованих в різні композиції снігових баб навпроти Університету.

6. Відео та Youtube

Спробуйте придумати і зняти цікаве відео про Університет, студентах і навітьпро викладачів. Хто знає, може Ваше відео поб'є всі рекорди переглядів. І станесправжнім «вірусним відео» в Youtube.

День студента - конкурси та ігри:

7. Струмочок, змійка і т.д.

Є безліч ігор, в які можна зіграти в День студента у коридорах Вашого ВНЗ. Відсамих стандартних, але, тим не менш, досить веселих Струмочок і Змійка, досмішних і дитячих «баба Куця» або «море хвилюється раз». Якщо гра набудемасового характеру, можна все це «винести» на вулицю.

8. Благодійні конкурси та ігри.

Можна навіть в це студентське свято згадати про модний зараз соціальний тренд.Навіть навпаки - у День студента або Тетянин день найпростіше організуватиплатні конкурси: «Платний поцілунок», шматочок спеціально спеченого торта абопирога, або «фото на пам'ять». Ну, а на що збирати кошти - це вже залежить відВашої студентської фантазії і потреб. Починаючи від безкоштовної роздачіпрезервативів для студентів, закінчуючи збором коштів для визволення Тібету.

9. КВН, Comedyclub, Х-Фактор, «Україна має таланти», «Голос Країни».

Ці та інші телепроекти служать невичерпними джерелами для проведення тематичноїстудентської вечірки у Вашому Університеті у День студента. Ми в КУТЕПі по«старому» зазвичай організовували КВН, але мікс з різних програм таких як«Україна має таланти», «Голос Країни», КВК і Comedyclub зробить Ваш Деньстудента ще більш запам’ятовуючим.
  
10. Студентське Братсво.

Зв’яжіться зі своїми колегами з інших ВНЗ. Спільні вечірки, дискотеки або акціїтільки прикрасять і підсилять враження від святкування Дня студента. Так, і незабудьте запросити на свій День студента свою молодшу сестру або брата. Яніколи не забуду той захват і гордість, який я отримала, побувавши на Дністудента у своєї сестри.

Загалом, ідей може бути незліченна кількість.

Почніть відзначати Тетянин день в стінах свого навчального закладу. Я впевненав цей день жоден ВНЗ не залишається байдужим до такої події, як День студента.Якщо Ви навіть не берете активну участь у неофіційному житті свого ВНЗ, тободай просто відвідайте концерт, який проводиться у вашому ВУЗі в Деньстудента. Ви гарантовано отримаєте масу вражень і позитивних емоцій.

Не забудьте привітати всіх знайомих студентів! Можна пошукати вінтернеті жартівливі смс-ки і статуси про студентіві студентське життя!

А ввечері можна зібратися з друзями і піти кудись, хоч би і в кіно! Головне, непропустіть можливість повеселитися і добре провести час!

Загалом, все залежить тільки від Вас! Організуйте свято собі та своїм друзям,щоб потім було що згадати! Адже запам'ятовуються зазвичай не лекції та заліки,а саме спільні свята і заходи, такі як День студента!

Зі святом всіх студентів!


0

Коментарі