хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

Чому Путін проти того щоб Україна стала членом НАТО

Президент Росії Володимир Путін заявив, що  військова присутність НАТО в України створює загрози для російської держави.

Про це він сказав під час виступу на пленарному засіданні Валдайського дискусійного клубу в Сочі, повідомляє "Європейська правда".
"Ви праві, коли кажете, що формальне членство (України) у НАТО може не відбутися, а воєнне освоєння території вже йде. І це реально створює загрозу для Російської Федерації", - сказав Путін.

Росія не повинна боятися потенційного вступу України в НАТО, оскільки процес розширення Альянсу завжди призводив лише до зміцнення миру.
Як повідомляє "Європейська правда", про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг за підсумками міністерської зустрічі у Брюсселі.
"Частково через те, що НАТО - оборонний Альянс, частково тому, що Україна і 30 країн-союзників будуть вирішувати чи готова Україна приєднатися до Альянсу. Жодна інша країна не може втручатися у цей процес, тому що Україна суверенна і незалежна держава, яка має право обирати свій шлях", - сказав Столтенберг.

Чому Путін проти України в складі альянсу, більш детально у відео

Тема відео - Чому Путін проти того щоб Україна, Молдова, Грузія, стали членами НАТО? 

0

Коментарі