хочу сюда!
 

Ксения

45 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 40-65 лет

ЄвроЕкспрес - мене пограбували!!!

Чому у нашій країні, коли тебе грабують, то потім виявляється що щей ти сам у всьому винен??? Чому у нас люди не захищені ні перед ким і ні перед чим???

Перепрошую що багато букв, але НАБОЛІЛО! Мені передавали сумку з особистими речима(в основному одяг, і всякі дрібнички) через компанію грузоперевозок ЄвроЕкспрес де мене пограбували. На своєму сайті вони пишуть, що вони зарекомендували себе як "надійний" партнер! Але насправді це шарашкіна контора, де грабують людей! Перевірити наявність усіх речей в сумці у них на складі, небуло можливим, оскільки то не були помідори, які переважив і все чи щось, інше. Це була сумка за особистими речима штани, майки, куртки, взуття засоби особистої гігієни і тп... щоб це витягнути і подивитись наявність треба принаймі це на щось розкласти. А на брудному складі це зробити було НЕРЕАЛЬНО. Прийшовши додому і виявивши недостачу(а саме бракувало 1 пари взуття, двох зимових курток, банки кави...) я передзвонив у зазанчену "компанію" і повідомив їх про це! На що вони мені повідомили, що якщо я не перевірив наявність у них то вони нізащо не відповідають!  Приїхавши у цей ЄвроЕкспрес (де мене пограбували), я вимагав скласти АКТ про пропажу речей. Але моє прохання не задовольнили, я просто написав скаргу на ім"я директора регіонального представництва ТзОВ Євроекспрес І все сказали що "оперативно" відреагують, на що я сильно сумніваюсь. Потім розповіли про якогось 70 річного дядечка, який щодня щось у них отримує і постійно все переважує... І що та людина що мені то передавала сумку сама винна, бо не достатньо добре замотала суммку, і що я винен не перерахувавши усіх речей на місці(цікаво де я то повинен був там робити?? див. вище!) Як я бачу кантора Євроекспрес ні за що не відповідає. Ти як клієнт у всьому винен! Винна та людина що відправляла вантаж! Чесно кажучи я втратив надію повернути свої речі назад, чи отримати за них відшкодування. Але якщо компанія позиціонує себе як "надійний"  партнер, але НЕ цінує свою репутацію! то грош ціна такій компанії... П.С. хочу застерегти усіх потенційних клієнтів Євроекспрес. Євроекспрес - крадії, і ні защо не відповідають. Якщо ви цінуєте свій багаж(груз), НЕ звертайтесь у дану шарашкіну кантору!

3

Комментарии

130.12.08, 08:59

Ой, да это в любой подобной конторе. Украинцы - в крови своей воры и жулики - это у них от татар и турок, а уж на Зап. Украине - там если не украл или взятку не взял, значит полный глупец Один ваш Зварич чего стоит

  Гость: КошкаЯ

  230.12.08, 08:59

  Если бы пропажа вещей былп обнаружена на месте (тоесть в данном случае на складе при получении), в таком случае претензии принимались бы. А так, ну забрал домой, не известно что ты сделал с этими вещами. Вот и результат. Ни один превзчик такого рода жалобы не принимает, страховку не выплачивает. Так что увы.

   330.12.08, 09:24Ответ на 2 от Гость: КошкаЯ

   в наступний раз буду усі носки і труси перераховувати... хоча як реально це зробити немаю поняття.

   Тай скільки разів я передавав(отримував) НІКОЛИ таких проблем не було! Бувало просто через водія автобуса чи провідника передавав, за символічну плату, і ВСЕ було на місці! А тут компанія яка виключно цим займається і бере за це немаленькі гроші, і крадуть.

    430.12.08, 09:52

    а теперь представь себя по другую сторону баррикады, то бишь сотрудником этой фирмы. Через тебя проходят сотни клиентов. Твоё дело маленькое - выдавать сумки. В два часа дня к тебе обращается некий юноша, которого ты вообще смутно помнишь с жалобой, что не все вещи на месте.
    Какова будет твоя реакция?

     530.12.08, 10:04Ответ на 1 от CKB

     а Ахметов зі Східної України чесними путями гроші заробив?)))бабушке розкажеш!не треба робити із Заходу злодіїв-люди різні бувають!

      630.12.08, 10:05

      на рахунок крадіжки-звернися в міліцію-то їхня справа такі речі виясняти

       730.12.08, 10:08Ответ на 5 от Антиполітик

       а Ахметов зі Східної України чесними путями гроші заробив?)))бабушке розкажеш!не треба робити із Заходу злодіїв-люди різні бувають!Ну так ботиночки у мастеркита украл не Ахметов, а Евроэкспресс

        830.12.08, 10:09Ответ на 6 от Антиполітик

        на рахунок крадіжки-звернися в міліцію-то їхня справа такі речі вияснятиА вот такое не надо советовать. Во-первых сумма украденного маленькая, милиции там не на чем нажиться. А во-вторых парню могут сказать, что это он сам все украл.

         930.12.08, 10:11Ответ на 7 от CKB

         і не Зварич)на рахунок міліції-можливо і не варто-єінші контролюючі служби-захист справ споживачів і тд

          1030.12.08, 10:11

          поездом передавай

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая