хочу сюда!
 

ЛюдМила

42 года, рак, познакомится с парнем в возрасте 42-53 лет

Корисна реклама для тих, хто сидить вдома і нічим не займається!

Start Up

P.S. Скажу відверто, що сам я скептично ставлюсь до реклами, і зазвичай це виправдано. В світі бізнесу немає нічого безкоштовного, навіть коли хтось зацікавлений у Вашому розвитку - то тільки тому, що це вигідно в першу чергу йому. 

Курс "Твой Стартап" розрахований на людей, які чули, що в Інтернеті можна заробляти, але не мають чіткого уявлення, як це робити, хто вже зробив якісь спроби, але не вийшло, або на тих, хто взагалі нічого подібного не робив, і навіть не думав, але має бажання реалізуватись, та зробити свій власний бізнес в мережі.

Я особисто пройшов цей курс. Він дійсно безкоштовний, хоча перенасичений рекламою різних додаткових тренінгів (їх можна сміливо ігнорувати). Курс "Твой Стартап" надає той необхідний мінімум знань та досвіду про можливості всесвітньої мережі, завдяки котрому навіть зовсім комп'ютерно безграмотна людина починає розуміти, на чому базується віртуальний світ, як побудовани комерційні взаємини у ньому, і що, насправді, виявляють з себе сайти та які можливості вони надають власникам (разом з вимогами, яких потребують на себе)

Тому, хто зацікавився - запасайтесь годинами вільного часу та вирушайте на навчання... Наскільки мені відомо, скоро розпочнеться новий курс (-:

5

Комментарии

19.12.11, 09:23

    29.12.11, 09:46Ответ на 1 от ЛюдМило4ка

    Будь здорова