Знайома (ч.1)
- 16.01.08, 17:03
Это один из моих самых любимых рассказов, надеюсь, он также понравится посетителям моего блога :)
Не розповідай мені казок, коханий. Я з нею не бачилася, але переконана у тому, що вона худорлява білявка. Так, саме білявка з великим бюстом та апетитними губами. Всі ми любимо білявок, а живемо з такими як я. Ненавиджу дівчат! А ще, я перевірила твій телефон. Наскільки давно ти почав вітати своїх колег із першим днем робочого тижня, потім із другим? Я не вітаю свого боса зі сходом сонця, хоча за ті гроші, що я отримую майже нічого не роблячи, окрім кави, я мала б дякувати йому за кожен ранок, а ще молитися, щоб цього дурня ніде не застрелили. Я секретарка, у мене найбільш б..ядська професія, а ти чомусь проводиш час з іншими. У мене такий приємний голос, що партнери мого шефа згодні були б заплатити чималі гроші за те, щоб я дарувала їм насолоду слухати його не по телефону, а лежачи в одному ліжку. Тоді усі вібрації мого голосу, так само як і вібрації мого серця, виллються назовні. А ще, знаєш, якщо ти іще раз поїдеш до неї, я зачиню двері і ти, як останній дурень, змушений будеш іти до своєї пришелепуватої матері, або до свого безвідповідального друга. До речі, про Івана. Недоречно звичайно згадувати цього ідіота у той час, коли у мене ламається родинне щастя, але як про нього не згадати. Ви з ним знаєте один одного ще зі школи, тому не дивно, що парубок був не проти увійти до нашої родини – він друг сім,ї. Правда, навіщо нашій сім,ї такі друзі я і досі не знаю. Коли були хрестини нашого малюка цей, так званий хрещений батько, прийшов до церкви в такому стані, що у більшості склалося враження, що високий, підтягнутий,спортивн
І що тепер я отримую за це?! Розповіді про якусь дівчину, що лише твоя знайома. Я не вірю в знайомих, не вірю в маленьких дівчат, яких підвозять дорослі та розумні чоловіки, що не лише на уроках з біології чули про дідуся Фройда, і так само я не вірю у дружбу між чоловіком і жінкою. Єдиний мій друг – Микола, ще з інституту, і ти ніколи не почнеш ревнувати мене до нього, бо таке почуття як ревнощі пронесли повз тебе, ще тоді коли у далекому золотому дитинстві роздавали почуття, складаючи їх на срібній тарілочці. Тобі дісталися такі, як чесність перед собою, гордість, самоповага, справжня чоловіча доброта, гідність, пошана до старших та відверта подяка. Подяка ця найчастіше спрямована на жінок. Ти дякуєш їм за все: за те, що вони народили тебе, за те, що пестили, а тепер іще й за те, що продовжують дарувати тобі впевненість у тому, що тобі є за що себе кохати. Кожна з нас дарує тобі розуміння того, що ти кращий. Цікаво, вона так само як і я щиро вірить у те, що ти незамінний?! Варто мабуть таки пояснити дівчинці, що знає тебе набагато менше від мене і тому, ще не відчула наскільки поганим ти можеш бути, але я більше ніж впевнена у тому, що вона вже пишається своїми знаннями щодо того яким неймовірно ніжним, доброзичливим, люблячим та турботливим може бути дорослий чоловік. Я не дам цій мерзотниці до кінця продегустувати ні перше ні друге, бо ти мій. Тільки мій.
А я вкотре прокидаюся сама і це не дивно, адже засинаю я теж наодинці. Мабуть, твої знайомі забрали у тебе згадку про те, що ти, не дивлячись на заяву у загсі, все ще продовжуєш бути моїм чоловіком. Навіщо мені такий чоловік? Але все, що я могла зробити, я вже зробила. Я не тримаю тебе. Ця маленька дівчинка, ця паскудна дитина, ця твоя тимчасова знайома, ніколи навіть не телефонує нам додому, чому, невже вона боїться натрапити на мене. Скажи своїй шльондрі, нехай не переживає, я ніколи не ображу людину, якій так не пощастило з коханим. Чому вона надсилає повідомлення на твій мобільний, три години поспіль розмовляє з тобою, при цьому ти стоїш на холодній підлозі балкона, міцно притисши слухавку до вуха, аби я тільки не почула жодного з тих солодко-медово-густо
Мабуть я з,їхала з глузду. Мені вперше в моєму не короткому житті хочеться випити спиртного і чомусь якомога міцнішого. І до того ж самій. У тиші квартири по якій ще вчора ти розкидував свої речі, ходив туди – сюди, розмовляючи по телефону, або обдумуючи новий проект. І все це дістанеться їй – бідолашна дівчинка.
Вчора я вперше надягла дуже коротку спідницю і яскраво підвела губи, я була напрочуд вульгарною. У такому вигляді в мене вистачило розуму забрати дитину з дитячого садка і відвезти до матері, я нічого їй не пояснювала, але по її погляду зрозуміла, що навіть вона вважає мене ненормальною. Сьогодні я залишила мамі дитину, на який термін я не заню. Просто залишила і все. Сашкові чотири роки, він розумний і дуже самостійний хлопчик, до того ж, моя матір, на відміну від твоєї, обожнює свого онука. Звідти я поїхала додому, але не до себе додому. Я поїхала до нього. Ти його знаєш і довіряєш йому так само як довіряв собі. Я поїхала до Миколи, бо точно знала, що він єдиний, з ким я можу плакати як скажена собака, дряпатися кігтями і мені за це нічого не буде, бо Микола настільки переконаний у моїй нормальності, наскільки я у твоїй паскудності, коханий.
Я йшла повз чергу машин, що зупинилися на світлофорі, я бігла сходами вгору поки не зупинилася біля Миколиної двері. Я витерла з обличчя зайві сльози і нап,яливши усмішку подзвонила. Мені ніхто не відкрив. Цього я вже не могла витерпіти. Це було дивно і не серйозно. Восьма година вечора і нікого немає. Не знаходячи в собі сил на те, щоб рухатися далі, або принаймні спуститися вниз, я лишилася сидіти. Холодні бетонні сходинки дарували мені надію на вічний спокій і так могло б тривати дуже довго поки я не почула як швидкими та сильними кроками хтось біжить цією самою сірою та довжелезною драбиною. Це був хлопець. Стрункий, високий, молодий парубок. Він намагався проскочити повз мене, але я мертво сиділа, не даючи йому зробити і кроку. Тоді він спитав мене чому я тут сиджу. Я сказала, що прийшла до його сусіда, Миколи Дащенка, а його немає вдома. Не знаю, що подумав хлопець про мене, але мабуть тоді мій зовнішній вигляд підказував йому, що мені все одно чи прийде його сусід, чи я так і залишуся сидіти тут. Надзвичайно кмітливий парубок запросив мене до себе випити чаю і почекати на Миколу. Мабуть тоді він вже знав, що Микола не прийде. Я, нічого не второпавши, підвелася і пішла за хлопцем у його квартиру. Двері відчинила матір – жінка років п,ятдесяти у тоненьких окулярах і з книгою в руках. Вона навіть не спитала хто я. Дивна сім,я, один приводить додому кого хоче, а інша навіть не питає кого цього разу привів до себе її син. Хлопець наказав мені роздягатися та проходити на кухню. Я, погано розуміючи дійсність, так і зробила. Він залишив мене саму сидіти і стежити доки не закипить вода в чайнику, а сам вийшов і про щось розмовляв у сусідній кімнаті. Через декілька хвилин до мене увійшла його матір, привіталася, і сказала про те, що мені не варто чекати Миколу, бо він поїхав до своєї бабусі у Калинінград і коли він приїде не відомо. Я подякувала і почала підводитися, щоб піти з цієї маленької, але дуже затишної кухні, від людей які приязно, але всеодно неохоче прийняли мене в своїй оселі. Мати сказала, щоб я обов,язково попила чаю і заспокоїлася, а вже тоді я зможу піти з цієї родини. Але замість мене пішла метір. Вже через пів години вона попрощалася з "нічною гостею" і вийшла з квартири. Ту ніч я провела з Олегом, а вранці пішла тихо і обережно, так, щоб хлопець не чув. Матір його працювала у котельній і тому все залежало від зміни у яку вона йшла. Батько, про це я дізналася тієї ж ночі, поїхав на регіональну олімпіаду з математики у інше місто, він був у журі змагання. Навіть не знаю про що вона думала, коли залишала мене наодинці зі своїм сином того вечора, але те, що я не очікувала на такий різкий поворот подій – це точно. Ніколи в житті я не могла собі навіть уявити такого.
(продолжение - ч.2)
1
Коментарі