хочу сюда!
 

Александра

43 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 37-50 лет

Угоди з житлом і кредити заморозили.


У паралізації українських ЗАГСів і нотаріусів запідозрили бізнесмена з Ізраїлю.

Ось так uhmylka  один жидок паралізував роботу всіх органів в Україні. А Ген прокуратури бачить в цьому проіски хакерів lol bazar vkaske stena  бебіли. Жидок чітко показав - кому тут належить влада! Бюджет недоотримав величезні кошти з податків та зборів передбачених з цих дій, ну відповідно з наслідками і для всіх людей, що мають до цього відношення. Уявляю, як в різних місцях України народ кляне владу....

Збій роботи держреєстру Мін'юсту викликаний банальним шантажем , пише vesti.ua .

Вже другу добу в Україні не працюють держреєстри інформаційної мережі Міністерства юстиції. Усього таких реєстрів 18 , серед них - реєстри нотаріусів , довіреностей , прав на нерухоме майно , спадковий реєстр та інші . Через це не можна , наприклад , нотаріально оформити угоди з нерухомості або видачу кредиту . У Мін'юсті обіцяють полагодити все вже сьогодні.

«Наші фахівці працюють з моменту збою без перерв. Третього жовтня реєстри повинні запрацювати в звичайному режимі , а їх якість і повнота не повинні постраждати » , - каже міністр юстиції Олена Лукаш.

Вона зазначає , що мало місце незаконне втручання в роботу автоматизованих систем та комп'ютерних мереж Мін'юсту , що призвело до блокування інформації. Генпрокуратура бачить у цьому підступи хакерів і вже відкрила кримінальне провадження .

« Була порушена система роботи держорганів , завдано значної матеріальної шкоди як держбюджету , так і українцям , які не змогли укласти договори купівлі -продажу , видати довіреності та інше » , - кажуть у ГПУ.

Зараз правоохоронці встановлюють коло осіб , причетних до скоєння злочину.

КУПИТИ КВАРТИРУ І ОФОРМИТИ СПАДЩИНУ МОЖНА. Поки в міністерстві усувають поломки , а прокуратура шукає винних , страждають звичайні українці. Відсутність доступу до реєстрів практично повністю паралізувало роботу нотаріусів . Все, що вони можуть зараз робити , - це завіряти підписи , які стоять не на нотаріальних бланках (бо як Реєстр нотаріальних бланків закритий).

«Ми не можемо засвідчити заповіт , оформити договір купівлі -продажу , навіть видати елементарну довіреність . Вчора цілий день приходили і телефонували клієнти і запитували: "Ну що ? Вже працює ваш реєстр ? " Зірвалося кілька угод . Якщо таке триватиме ще хоча б два дні , настане повний колапс , тому що люди не будуть здійснювати взагалі ніяких угод , а це означає великі втрати грошей » , - сказала нам столичний нотаріус Альона Загоруйко .

Ринок нерухомості також застиг. «У мене і моїх колег зірвалася вже купа угод . Вчора люди прийшли і чекали з 9 ранку до 6 вечора , коли запрацюють реєстри , щоб продати квартиру. Адже є випадки , коли продавцю потрібно терміново виїхати за кордон і все розплановано не те що по днях , а по годинах. Чим довше триватиме блокування реєстрів , тим серйозніше будуть наслідки. Навіть двох - або триденний простий призведе до черг у нотаріусів » , - обурюється віце -президент Асоціації фахівців з нерухомості України Артур Пилипчук.

Заглухла КРЕДИТУВАННЯ . Технічні проблеми Мін'юсту паралізували роботу кредитного ринку . « Була тимчасово припинена видача заставних кредитів ( іпотеки та автокредитів ) : через те , що не працює реєстр заставного майна , нотаріуси не можуть оформити договір застави , а банки - надавати позики . Тому просять позичальників трохи почекати. Але як тільки портал Мін'юсту відновить свою роботу , банки знову почнуть оформляти кредити. Щоб ви розуміли ціну питання : українські роздрібні банки видають громадянам близько 250-300 автокредитів кожен місяць » , - пояснив « Вістям »ситуацію член правління Промінвестбанку Владислав Кравець.

Найбільше не пощастило позичальникам , які в ці дні повинні були підписувати раніше схвалені банками кредитні договори. Над ними нависла загроза повторного проходження всієї процедури схвалення позики у фінустанові (через кредитний комітет) : нагадаємо , що термін дії документа під назвою «банківська гарантія » , яку фінансисти видають позичальникам після прийняття рішення про їх кредитуванні , становить 30 днів.

«Це , звичайно ж , серйозне невезіння - якщо термін дії гарантії минув саме тоді , коли виникла проблема з реєстром . Але все ж думаю , що банки будуть йти назустріч позичальникам і продовжувати терміни дії своїх гарантій , поки не запрацює реєстр , і клієнтам не доведеться зіткнутися з додатковою тяганиною , поки через реєстр, що не працює вони не можуть оформити той же автокредит. З гарантіями на нерухомість ситуація складніша : швидше за все , позичальникам доведеться підписувати додаткові угоди » , - розповів « Вістям »заступник голови правління VAB Банку Антон Шаперенков.

Юрист Василь Мірошниченко побоюється , що нинішня ситуація , якщо триватиме довгий час , небезпечна рейдерськими захопленнями : « Перевірити за реєстром , хто є справжнім директором підприємства , неможливо. На підприємство просто приїжджає людина з підробленими документами, що підтверджують його статус ».

Де собака заритий . Втім , як дізналися «Вести » від своїх джерел , причина заморозки реєстрів може бути і не в технічний збій . Нібито реєстри заблокували спеціально .

«Ще вісім років тому було створено ДП " Інформцентр " , якому доручили розробити програмне забезпечення для реєстрів . Головою цього підприємства став Віталій Добжанський , а авторські права були передані двом приватним підприємствам ТОВ "Арт -мастер" та ТОВ " 3-Т " » , - розповідає джерело в сфері IT -технологій в держслужбах .

За його даними , підтверджений доповідною запискою екс -віце- прем'єра Сергія Тігіпка прем'єр - міністру Миколі Азарову , « Інформцентр » платить цим двом фірмам щомісячну винагороду за доступ до програм (85-90 млн грн на рік).

«Після того як у липні був призначений новий міністр юстиції (Олена Лукаш ) , у вересні Добжанського зняли з посади , і зараз він знаходиться в Ізраїлі. І все виглядає так, як ніби Мін'юст шантажують , зробивши техзбій у реєстрах » , - говорить співрозмовник.

Одружилися ВІДРАЗУ , АЛЕ В РЕЄСТР не внесуть . Єдина структура, що працює всупереч збою в системі реєстрів , - це загси . «Вести » побували в Центральному РАГСі Києва і з'ясували , що збій у роботі держреєстрів ніяк не став на заваді бажанням молодих пар йти під вінець.

«Ми одружуємося 5 жовтня. А там якийсь збій був ? Весілля відміняти не будемо , навіть якщо нас не зможуть розписати - вже все готово і замовлено . Якщо що - відгуляємо , а розпишемось потім » , - усміхається киянка Ганна Дмитренко.

Денис та Олександра Ніколаєнко , що приїхали на розпис , теж дізналися про можливі заминка в часі розпису від « Вістей ». « Нам ніхто нічого не говорив. Сподіваємося , що нас сьогодні розпишуть , а то влаштовувати повторне весілля якось не хочеться » , - кажуть вони.

У загсі заспокоюють: «І подавати заяви , і одружитися можна , при цьому вам навіть видадуть свідоцтво про шлюб . Ваші дані збережуть , а до реєстру вб'ють вже після того , як він почне працювати ».


А тут взагалі ознаки тероризму, які підпадають під статтю Кримінального кодексу України...

Стаття 258. Терористичний акт
1. Терористичний акт, тобто застосування зброї, вчинення вибуху, підпалу чи інших дій, які створювали небезпеку для життя чи здоров'я людини або заподіяння значної майнової шкоди чи настання інших тяжких наслідків, якщо такі дії були вчинені з метою порушення громадської безпеки, залякування населення, провокації воєнного конфлікту, міжнародного ускладнення, або з метою впливу на прийняття рішень чи вчинення або невчинення дій органами державної влади чи органами місцевого самоврядування, службовими особами цих органів, об'єднаннями громадян, юридичними особами, або привернення уваги громадськості до певних політичних, релігійних чи інших поглядів винного (терориста), а також погроза вчинення зазначених дій з тією самою метою -
караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.
2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони призвели до заподіяння значної майнової шкоди чи інших тяжких наслідків, -
караються позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років.
3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, що призвели до загибелі людини, -караються позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

Всім удачі! smile

2

Комментарии

14.10.13, 18:15

Дивно і незрозуміло, чому така важлива тема не привернула уваги....

  24.10.13, 18:17Ответ на 1 от doktor_khaos

  Може хоча б ті, хто мав би реагувати, зреагують

   34.10.13, 21:52Ответ на 1 от doktor_khaos

   Дивно і незрозуміло, чому така важлива тема не привернула уваги.... Скажи друже? Цікаво, правда? І всім пофіг...тепер ця країна небезпечна тим, що твоє право власності на будь що не є захищеним, хоча гарантоване державою, зокрема законом " Про власність". Будь-хто може отримати інформацію про це майно, про тебе....Державні інститути влади перетворили на приватну лавочку яку тут же окупували жиди. І какли далі мовчать...

    44.10.13, 22:59Ответ на 3 от заблокований

    Дивно і незрозуміло, чому така важлива тема не привернула уваги.... Скажи друже? Цікаво, правда? І всім пофіг...тепер ця країна небезпечна тим, що твоє право власності на будь що не є захищеним, хоча гарантоване державою, зокрема законом " Про власність". Будь-хто може отримати інформацію про це майно, про тебе....Державні інститути влади перетворили на приватну лавочку яку тут же окупували жиди. І какли далі мовчать...Довкруг суцільна небезпека, отже люди звикають потроху. Знову ж таки наплив інформації...блуд чіпляється

     54.10.13, 23:22Ответ на 4 от doktor_khaos

     Дивно і незрозуміло, чому така важлива тема не привернула уваги.... Скажи друже? Цікаво, правда? І всім пофіг...тепер ця країна небезпечна тим, що твоє право власності на будь що не є захищеним, хоча гарантоване державою, зокрема законом " Про власність". Будь-хто може отримати інформацію про це майно, про тебе....Державні інститути влади перетворили на приватну лавочку яку тут же окупували жиди. І какли далі мовчать...Довкруг суцільна небезпека, отже люди звикають потроху. Знову ж таки наплив інформації...блуд чіпляєтьсяНаші люди юридично не грамотні...і до грамотності не прагнуть, ось це біда

      64.10.13, 23:29Ответ на 5 от заблокований

      Дивно і незрозуміло, чому така важлива тема не привернула уваги.... Скажи друже? Цікаво, правда? І всім пофіг...тепер ця країна небезпечна тим, що твоє право власності на будь що не є захищеним, хоча гарантоване державою, зокрема законом " Про власність". Будь-хто може отримати інформацію про це майно, про тебе....Державні інститути влади перетворили на приватну лавочку яку тут же окупували жиди. І какли далі мовчать...Довкруг суцільна небезпека, отже люди звикають потроху. Знову ж таки наплив інформації...блуд чіпляєтьсяНаші люди юридично не грамотні...і до грамотності не прагнуть, ось це бідаМені видається, що просто можливості все ж обмежені. Неможливо бути спецом в усіх галузях А сучасні суперечливі реалії саме того вимагають

       75.10.13, 00:08Ответ на 6 от doktor_khaos

       Та спецами і не є всі юристи. Просто люди повинні бути свідомі того, що на їх захист прийнята купа законів якими вони повинні користуватися, тобто звертатися до адвокатів. Це як коли людина хворіє і пробує лікуватися сама, без лікарів...