хочу сюда!
 

Yana

38 лет, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 35-48 лет

Розвиток сільських громад – основа майбутнього розвитку України

Майбутній сталий розвиток України має базуватися на створенні та розвитку самоврядних і незалежних місцевих громад, які здатні зупинити вимирання та деградацію українського села.

18 серпня в ІА «Укрінформ» за участі представників українських, американських і європейських громадських організацій, експертів і психологів, відбувся «круглий стіл» на тему: «Розвиток сільських громад – основа майбутнього розвитку України», що був організований Українською Громадою.

Під час заходу було презентовано механізми активізації та мобілізації ресурсів сільських громад, а також досвід самоорганізації громад в інших країнах. Учасники зібрання дійшли висновку про те, що необхідно окреслити шляхи реалізації ідеї відродження та утвердження сільської громади як цілісної системи життєзабезпечення людини.

За результатами круглого столу було прийнято та розповсюджено звернення до сільських громад та активних громадян, котрі готові починати відбудовувати українське село.

Детальніше про «круглий стіл» тут.

3

Комментарии

121.08.09, 11:07

Як завжди кричать,що треба піднімать село ,а самі використовують реалії нашого життя щоб набить кармани грішми ,котрі виділять на "розвиток" села....Таке вже проходили і не один раз...