хочу сюда!
 

Николь

31 год, телец, познакомится с парнем в возрасте 32-42 лет

Абсолютно таємно.... і цілком конфіденційно!

Привіт, друзям і гостям мого блогу!smile  Для рубрики "На порталі богато говорять про любов":

Пропустив тебе в списки бо розумних людей грішно не пускати. Однак якщо я не взмозі нічим тобі допомогти то ближчим часом будеш видалена.

Судячи з твого повідомлення, ти є в Контакті. Я в цьому сайті дуже давно розчарувалася. Гадаю, що в Книжковому клубі, люди набагато розумніші, ніж ті, які весь час проводять у соц. сітях

Гадаю, це був комплімент.

Я бачила багато твоїх коментарів, мені сподобалось

Яку книжку порадиш прочитати?

1/0 в мою користь. Я не в "Контакті" і контактів у списках також тримаю мало, під девізом "Друзі не в списках, а в горах"Ти бачила моїх співбесідників між коментарями... АЛЕ чи бачила між ними хоч одну розумну людину(вкажи їхні імена)? Стосовно рекомендацій(наразі не знаходжу жодної книги, що буде на мене працювати. Хоча зрідка такі трапляються.) Отже рекомендація стандартна за цими двома посиланнями є посилання на "Біблійний інститут(безкоштовно) і електронна газета "Рибка"(молодіжна), а ти ж і є рибка http://blog.i.ua/user/1644892/454389/  http://blog.i.ua/user/1644892/647346/

Хм... Особисто я вважаю, що війна ніколи не скінчиться. Ми весь час воюємо з собою, зі своїми "ворогами", воюємо з загальноприйнятими інтересами. Але, переможець не той, хто скривдить найбільше людей, чи зробить найбільше безжальних помилок, а той, хто створить власну історію. Той, хто не буде прислідувати модні та загальноприйняті тенденціі. Життя-це найбільший дар, який в нас існує, ми не маємо права кривдити, тому що, ми самі постраждаємо від своєї кривди.

" а той, хто створить власну історію. Той, хто не буде прислідувати модні та загальноприйняті тенденціі."Може нічого не вдасться з оцих ось причин: "25 А Він знав думки їхні, і промовив до них: Кожне царство, поділене супроти себе, запустіє. І кожне місто чи дім, поділені супроти себе, не втримаються. 26 І коли сатана сатану виганяє, то ділиться супроти себе; як же втримається царство його? (Матв.12:25,26)"

"Хм... Особисто я вважаю, що війна ніколи не скінчиться. Ми весь час воюємо з собою,"

Мені здається, що я підтримала твою думку

Я знаю, книга, яка є книгою усіх книг, в цьому клубі не продається. А той варіант "гламурної" Бібліїї не для простого віруючого люду.

Абсолютно вірно, тільки один експеримент, а чого коштував. "Я" або власне "Моє" модель не проста: дві сторони різних статей, а при численних нащадках складає цілу систему. Ось, що таке творити свою історію... Конфлікт треба вирішувати як найшвидше

Тут Біблія коштує близько тисячі. Я знаю місця де можна купити значно дешевше, а то і безкоштовно. У мене ж на ПК є спеціально біблійна програма вона доступна усім безкоштовно.

Я вважаю, що я не гідна розмовляти з Богом, тому найчастіше я звертаюсь до Апостолів. Вони мене завжди почують, адже вони колись були людьми, для мене щастя, бути почутою...

А Ісус Христос хіба ні: "1 Поправді, поправді кажу вам: Хто не входить дверима в кошару, але перелазить деінде, той злодій і розбійник. 2 А хто входить дверима, той вівцям пастух. 3 Воротар відчиняє йому, і його голосу слухають вівці; і свої вівці він кличе по йменню, і випроваджує їх. 4 А як вижене всі свої вівці, він іде перед ними, і вівці слідом за ним ідуть, бо знають голос його. 5 За чужим же не підуть вони, а будуть утікати від нього, бо не знають вони чужого голосу. 6 Оцю притчу повів їм Ісус, але не зрозуміли вони, про що їм говорив. 7 І знову промовив Ісус: Поправді, поправді кажу вам, що Я двері вівцям. 8 Усі, скільки їх перше Мене приходило, то злодії й розбійники, але вівці не слухали їх. 9 Я двері: коли через Мене хто ввійде, спасеться, і той ввійде та вийде, і пасовисько знайде. (Iван.10:1-9)"Мені от цікаво: як правильно читати твій "нік" і чому між літерами знак Доллар?

Обалдеть! Ты русский знаешь? Вот ЭТО счастье

Я люблю своё имя ...
днесь вражию главу сокрушает, победы венец с Небесе приемши. Егоже бо пророцы удержати не возмогоша, того она, связавши, уязви. Сего ради показася мучеником украшение, вкупе же и похвала." Кондак, глас 3. Свтая великомученица Марина родилась в Антиохии Писидийской, в Малой Азии, в семье языческого жреца. В 12 лет уверовала во Христа и решила принять святое крещение через пролитие своей крови за Господа. Претерпела пытки огнём и водой и приняла мученическую кончину во времена императора Диоклетиана(284-305) Друзья называют меня Маришкой. Вот, я и подписалась соответственно:)

Вибачай Щось я тут наплутала

От як російською написала тепер зрозумів... а знак Доллар означає "Обалдеть"

Якщо напишу "Так", подумаєш, що я дуже високої думки про себе, але це не правда.

1 Истинно, истинно говорю вам: кто не дверью входит во двор овчий, но перелазит инде, тот вор и разбойник; 2 а входящий дверью есть пастырь овцам. 3 Ему придверник отворяет, и овцы слушаются голоса его, и он зовет своих овец по имени и выводит их. 4 И когда выведет своих овец, идет перед ними; а овцы за ним идут, потому что знают голос его. 5 За чужим же не идут, но бегут от него, потому что не знают чужого голоса. 6 Сию притчу сказал им Иисус; но они не поняли, что такое Он говорил им. 7 Итак, опять Иисус сказал им: истинно, истинно говорю вам, что Я дверь овцам. 8 Все, сколько их ни приходило предо Мною, суть воры и разбойники; но овцы не послушали их. 9 Я есмь дверь: кто войдет Мною, тот спасется, и войдет, и выйдет, и пажить найдет. 10 Вор приходит только для того, чтобы украсть, убить и погубить. Я пришел для того, чтобы имели жизнь и имели с избытком. 11 Я есмь пастырь добрый: пастырь добрый полагает жизнь свою за овец. (Иоан.10:1-11)

Ти мабуть Біблію знаєш дуже добре?

Та... ні! Це знаєш як "родимка" під губою. Причепити Доллар на передньому плані одно, що мітка "Із вищого общества"

Перед Богом усі рівні

Хочу запитати, в Біблії щось є про секс?

І так я думаю, що допоміг тобі знайти двері які виводять на пажеть, що врачує конфлікт... Також я впевненний, що від цієї години ти будеш щастливою. Чи можна вважати мою міссію вичерпаною?

Я злякала тебе?

У Біблії усе є. Є також книга любові "Пісня над піснями" ось фрагмент "6 Поклади ти мене, як печатку на серце своє, як печать на рамено своє, бо сильне кохання, як смерть, заздрощі непереможні, немов той шеол, його жар жар огню, воно полум'я Господа! 7 Води великі не зможуть згасити кохання, ані ріки його не заллють! Коли б хто давав за кохання маєток увесь свого дому, то ним погордили б зовсім!... (Пiсн.8:6,7)"

Дякую. Хочеш видалити мене з друзів? Я тобі вже набридла.

Я почав займатися біблією з 16 років(тобто ти вже старенька ) І ми тоді з юності чули такі слова "1 Блажен муж, що за радою несправедливих не ходить, і не стоїть на дорозі грішних, і не сидить на сидінні злоріків, 2 та в Законі Господнім його насолода, і про Закон Його вдень та вночі він роздумує! 3 І він буде, як дерево, над водним потоком посаджене, що родить свій плід своєдчасно, і що листя не в'яне його, і все, що він чинить, щаститься йому! 4 Не так ті безбожні, вони як полова, що вітер її розвіває! 5 Ось тому то не встоять безбожні на суді, ані грішники у зборі праведних, 6 дорогу бо праведних знає Господь, а дорога безбожних загине! (Пс.1:1-6)"

І так, я думаю, що допоміг тобі знайти двері які виводять на пажеть, що врачує конфлікт... Також я впевненний, що від цієї години ти будеш щастливою. Чи можна вважати мою міссію вичерпаною?

Ні! Не можна! Я нічого не розумію! Яка місія? Ти сектант?

Пропустив тебе в списки бо розумних людей грішно не пускати. Однак якщо я не взмозі нічим тобі допомогти то ближчим часом будеш видалена. І так я думаю, що допоміг тобі знайти двері які виводять на пажеть, що врачує конфлікт... Також я впевненний, що від цієї години ти будеш щастливою. Чи можна вважати мою міссію вичерпаною?

Тобто, ти кажеш, що я ідіотка??? Добре! Місія на планеті Земля виконана!!!Ступай з Богом, дитя моє!!!!!!!!!!!!!

Коли людина до тебе підходить, а ти в мирі з Богом то можливо ти маєш цій людині чимось допомогти. Це і є місія.

Я декілька років була в секті...

"Тобто, ти кажеш, що я ідіотка??? " Ну... якщо ти не зберегла вказані сайти то...

Дуже добре. Дякую!!!

Ти сама кажеш, що була в "секті"... а я вивчав Біблію в гурті "Євангельських християн" і сектою їх не називаю.

Буває різне... ось один супер віруючий так по молився за мою сестру, що вона за вагітніла. Але опанувати її так йому й не вдалось. Тепер ходить сама з дітьми від двох різних чоловіків, а цей герой теж платить(розпадання навпіл і зветься сектою) аліменти А хто це у мене хвилину тому питався про секс, та ще й хоробрості наганяв?

А я думала, что Бог любит Троицу!

Зрозуміло, краще за все мені так і залишатися невинною.

Бог хоче щоб ми Його пізнавали... тоді й промаху тричі не буде Тричі відмірь і один раз відріж.

"Зрозуміло, краще за все мені так і залишатися невинною. " То шо сама злякалася?

Не подобаються мені наслідки "Пізнання", невже жінки створені для болі..?

Чого злякалася? Я навіть не цілувала хлопця! Я теж виховуюсь у віруючій родині. Ніякої близості до заміжжя!

Ой знаєш... це вже великий урок, а я не "учиха". Є у мене приятель зве себе вчителем Біблії: 50 років, одружений, багатодітний, ведуть посилені сімейні курси. Він з Дніпропетровська. Краще в нього спитати.

Не хитри... бо й досі не знаєш де у Біблії про секс. Та й дуже ти хитра однак, а я таких недолюблюю.

25 Они заменили истину Божию ложью, и поклонялись, и служили твари вместо Творца, Который благословен во веки, аминь. 26 Потому предал их Бог постыдным страстям: женщины их заменили естественное употребление противоестественным; 27 подобно и мужчины, оставив естественное употребление женского пола, разжигались похотью друг на друга, мужчины на мужчинах делая срам и получая в самих себе должное возмездие за свое заблуждение. 28 И как они не заботились иметь Бога в разуме, то предал их Бог превратному уму - делать непотребства, (Рим.1:25-28)

Ай... блін. Це не про секс, а про самий справжній http://blog.i.ua/user/5990/648777/    У тебе груба помилка по Біблії, завтра папа набє.

"27 подобно и мужчины, оставив естественное употребление женского пола, разжигались похотью друг на друга, мужчины на мужчинах" Ти і російською читати не вмієш

Отже невже ми всі недостойні ходити по цій Землі? Невже всім потрібно лягти та померти? Ніколи люди не жили по канонам, та не будуть! Рай для нас назавжди зачинений! Ононізм-це гріхопадіння! А цим займаються всі!!!!!!!!!

А це, що у мене вискочило "А. Джонсон Дерзкий поцелуй" "А цим займаються всі!!!!!!!!! "Усі хто зірвав дівочість, я правий?

Доречі той автор блогу і є вчитель Біблії.

Не розумію, при чому тут Джонсон??????

Я не виключаю ймовірності, що моя сестра займалася не тим, що потрібно. За це і наказана. Не думай, що їй легко тепер ходити по землі.

Ти вважаєш, що займатися "цим" не можна?

"Не розумію, при чому тут Джонсон?????? " Він вискочив у мене з лівої сторони. Буцім-то хтось зараз купив цю книжку. І ти тут сидиш й ловиш гав про поцелуйчики. Так признавайся після чого часто людям доводиться займатися "мастурбацією"?

Я хороша дівчинка, поганого не роблю...

"Ти вважаєш, що займатися "цим" не можна? " Я вважаю, що питання треба ставити щастливим людям!

"Я хороша дівчинка, поганого не роблю... " У тебе психи бють, як на Венері вулкани! Так ти ще не знаєш хто на справді займається "мастурбацією"?

Ні. Не знаю.

Тиlol

Ти вважаєш, що в мене руки вже червоні??? Збоченець.

Я тестую твій диктант за останню годину.

Добре. Як знаєш.

Прощо тут йдеться: "1 І Господь промовляв до Мойсея й до Аарона, говорячи: 2 Промовляйте до Ізраїлевих синів і скажіть їм: Кожен чоловік, коли з його тіла тектиме теча його, нечистий він. 3 А це буде про нечистість його в течі його: коли тіло його випускає течу свою, або коли в тілі його задержалась теча його, воно нечистість його. (Лев.15:1-3)"

Про сперму

Чого ж вона тече?

Добре. Бо так треба.

Щойно ти запевняла, про :"Ононізм-це гріхопадіння! А цим займаються всі!!!!!!!!! "

Звичайно.

Як це звичайно: в порядке вещей?

Ні. Звичайно це гріх.

Схоже ти не знаєш(і дивно), що таке "полюція" і "менструація" і коли ці функції порушуються? Ладно залишаю до завтра... а ти порахуй скільки за сьогодні на тулила знаків оклику. І зрозумій: хто першим має вимикати з контакту: чоловік чи жінка?

Чоловік

Прочитала я, что такое полюция. И что мне с этого? Мне всё равно ничего не известно о сексе. Ещё есть такое понатие, как асексуалы.

"Мне всё равно ничего не известно о сексе." Блін!

Це через те, що у християнстві "секс" просто по іншому називається(по іншому). Скажімо так: секс це культовий поганський(язический) обряд. У Біблії "секс" називають шлюбом(бракоСОЧЕТАНИЕ) чи поєднання двох.10 (7-11) Я належу своєму коханому, а його пожадання до мене! 11 (7-12) Ходи ж, мій коханий, та вийдемо в поле, переночуємо в селах! 12 (7-13) Устанемо рано, й ходім у сади-виногради, подивимося, чи зацвів виноград, чи квітки розцвілись, чи гранатові яблуні порозцвітали?... Там кохання своє тобі дам! 13 (7-14) Видадуть пах мандрагори, при наших же входах всілякі коштовні плоди, нові та старі, що я їх заховала для тебе, коханий ти мій! (Пiсн.7:10-13)

Звичайно як дослідник я розглядаю різні аспекти... але це великі уроки і їх треба питатись у належних місцях і де ці місця ти тепер знаєш. Думаю моя міссія вичерпана?

На українськїй мові Біблія здається більш гарною, ніж на російській. Ти виконав свою місію.

Майже виконав, пояснюю популярно, що таке "секс": це коли малолітки бігають до 35 річних "мужчин" питатись про секс, ну і вони їм пояснюють, що таке секс, краще сказати "кадрять"(скурвелюють) і виходять з них стервочки бо секс це "халява"

А тепер я хочу запитати у тебе дозволу: в принципі те, що ми тут на папері накатали мені підходить у блог. Чи дозволяєш мені ти з максимальним приховуванням твого ніку і т. п. скопіювати цей діалог у мій відкритий блог?

Звичайно Дякую:)

У чому твоя подяка?

Завдяки твоєму блогу, я зрозуміла, що треба цінувати те, що в нас є. Та дякувати за це Богу:)100%, 1 голос

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
1

Комментарии

Гость: Bible

128.02.11, 02:10

: Дуже цікава стаття. Дивно, дівчині не знати особливостей свого тіла Як на мене, з чоловіком на такі інтимні теми не розмовляють. Хоча, може я вже стара, та в наш час, такого ми собі не дозволяли.

  228.02.11, 02:41Ответ на 1 от Гость: Bible

  "Ти мабуть Біблію знаєш дуже добре?"
  "Хочу запитати, в Біблії щось є про секс?"
  "Я бачила багато твоїх коментарів, мені сподобалось"

  Слава Богу за дар, який вводить людей в довіру до мене.

  Бо мені чомусь... відразу виникла недовіра до цієї повнолітньої дівчини. Але помиляюсь не часто, пропускаючи розумних і не дуже. "Пропустив тебе в списки бо розумних людей грішно не пускати."

   Гость: Bible

   328.02.11, 16:01Ответ на 2 от Крилами віри

   Біблію усі віруючи повинні знати В Біблії на все знайдеться відповідь Невже, дівчину, яка в тебе ТАКЕ питає, та пише, ти можеш вважати розумною???

    428.02.11, 20:30Ответ на 3 от Гость: Bible

    Ну, а стосовно цього Ісус говорив притчу про сіяча...

    Ще хочу згадати класичний вислів "Хороший человек: плохой человек. Плохой человек: хороший человек"

    І як часто християни ведуть себе дуже погано "Тобто, ти кажеш, що я ідіотка??? Добре! Місія на планеті Земля виконана!!!Ступай з Богом, дитя моє!!!!!!!!!!!!!"

    Давай краще побажаємо їй вдачі "І так я думаю, що допоміг тобі знайти двері які виводять на пажеть, що врачує конфлікт... Також я впевненний, що від цієї години ти будеш щастливою. Чи можна вважати мою міссію вичерпаною?"

     Гость: Bible

     528.02.11, 21:01Ответ на 4 от Крилами віри

     Так, нехай дівчина краще чомусь повчиться. Зараз старших взагалі ніхто не слухає

      628.02.11, 21:21Ответ на 5 от Гость: Bible

      А от і ні "Я бачила багато твоїх коментарів, мені сподобалось Яку книжку порадиш прочитати?"


      Краще скажи мені: чому ні в християнських книгах, а ні на радіо... не розглядають розділ у Біблії "Пісня над піснями"?

       Гость: Bible

       728.02.11, 22:39Ответ на 6 от Крилами віри

       Секс, наркотики, алкоголь-найпопулярніші теми сучасного життя. По-твоєму, люди що повинні співати про Бога? Цього слухати ніхто не буде.

        81.03.11, 00:30Ответ на 7 от Гость: Bible

        Є багато християнської музики і пісень. Багато розглядається Біблія. Однак книга "Пісня над піснями" фактично не відкривається ніде. Ти вважаєш, що причиною тому є не досконалість церков?

         91.03.11, 00:48Ответ на 5 от Гость: Bible

         Так, нехай дівчина краще чомусь повчиться. Зараз старших взагалі ніхто не слухаєТи не знаєш які саме коментарі багато вона читала. Я теж не знаю. Часом я був дуже активним на одному далеко не християнському форумі з пів року. І трапилась там одна молода але й достатньо доросла жінка, а яка ж вона вїдюча і ярістна противниця Біблії. Вона могла б рознести мене в пух... Але чомусь цього не робила частково... Якось вона оговорилась "Этот крылатик очень не грамотно пишет, но очень грамотно мыслит" Десь в глибині мене я відчував, що вона не безнадійна. Згодом і несподівано вона припинила атаки, а потім майже відкрито почала підтримувати й захищати мене.

          Гость: Bible

          101.03.11, 01:16Ответ на 9 от Крилами віри

          Ти маєш на увазі, що в тебе теж саме з цією дівчиною?

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая