Нифига там не видно на видео! Что же там происходило???Кандидата на пост президента України від Партії регіонів Михайла Добкіна мешканці Луганська провели свистом і вигуками "Ганьба"
Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів луганський правозахисник Костянтин Реуцький.
За його словами, "Добкіна ледь не порвали".
"Думаю, кандидат в президенти надовго запам'ятає цей вечір. Пожинає плоди посіяного. Обурювався, волав "на мене так навіть в Києві не накидалися!". За що відхопив ще порцію", - написав Реуцький.
Нифига там не видно на видео! Что же там происходило???Кандидата на пост президента України від Партії регіонів Михайла Добкіна мешканці Луганська провели свистом і вигуками "Ганьба"
Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів луганський правозахисник Костянтин Реуцький.
За його словами, "Добкіна ледь не порвали".
"Думаю, кандидат в президенти надовго запам'ятає цей вечір. Пожинає плоди посіяного. Обурювався, волав "на мене так навіть в Києві не накидалися!". За що відхопив ще порцію", - написав Реуцький.це свідчит на жаль про бидлізм населення.
Коментарі
Поговорим
19.04.14, 20:39
восток с катушек слетел![](//i3.i.ua/v2/smiles2/lol.gif)
Хармс
29.04.14, 20:43Відповідь на 1 від Поговорим
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/umnik.gif)
восток дело тонкое..Гість: gobseck
39.04.14, 20:45
и чё ? ну рвется народ автограф взять![](//i3.i.ua/v2/smiles2/podmig.gif)
анонім
49.04.14, 20:45
Нифига там не видно на видео! Что же там происходило???![](//i3.i.ua/v2/smiles2/hypnosis.gif)
Гала
59.04.14, 20:47
Поговорим
69.04.14, 20:47Відповідь на 2 від Хармс
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/lol.gif)
народ хочет коммунизмГала
79.04.14, 20:47Відповідь на 2 від Хармс
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/lol.gif)
та нито словоВуйкобойко
89.04.14, 20:49Відповідь на 4 від анонім
Кандидата на пост президента України від Партії регіонів Михайла Добкіна мешканці Луганська провели свистом і вигуками "Ганьба"Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів луганський правозахисник Костянтин Реуцький.
За його словами, "Добкіна ледь не порвали".
"Думаю, кандидат в президенти надовго запам'ятає цей вечір. Пожинає плоди посіяного. Обурювався, волав "на мене так навіть в Києві не накидалися!". За що відхопив ще порцію", - написав Реуцький.
Поговорим
99.04.14, 20:51Відповідь на 8 від Вуйкобойко
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/unsmile.gif)
це свідчит на жаль про бидлізм населення.Волинский
109.04.14, 20:54
А че в Луганске кричат "Ганьба" это же бандеровское слово
Допа забери Гепу ![](//i3.i.ua/v2/smiles2/lol.gif)