Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

34 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

У Литві стурбовані можливими наслідками"дружби" Росії і Білорусі

12:42 18 лютий Київ, УкраїнаПрезидент Литви Гітанас Науседа впевнений, що основним мотивом підтримки політики Лукашенка Росією є прагнення Кремля позбавити Білорусь незалежності.
Про це він заявив в інтерв'ю DW.com.

"Мене турбують наміри Росії проковтнути Білорусь як незалежну державу", - зазначив він.

Він також розкритикував рішення "президента" Лукашенка, який захопив владу в Білорусі, про проведення референдуму за новою конституцією.

"Думаю, що це спроба виграти час і організувати керовану передачу влади. Але я дуже сумніваюся, що це призведе до вільних виборів в Білорусі. Неважливо, хто буде там наступним лідером. Головне, щоб це було рішення народу. Може бути, цей лідер буде розвивати відносини з Росією, може бути, з Євросоюзом, це не має значення. Найголовніше - це свобода волі і волевиявлення білоруського народу. Я думаю, що люди в XXI столітті заслуговують на право вибирати, кого вони хочуть", - зазначив він.

"З початку кризи в Білорусі ми представили план її мирного вирішення, що складається з трьох ключових елементів: звільнити всіх затриманих, припинити переслідування людей, налагодити діалог з громадянським суспільством. Але режим Лукашенка не був готовий прийняти ці умови. Замість цього він почав діалог з Росією. І звичайно, в таких умовах можливості для розв'язання кризи вкрай обмежені. Зараз мова йде про санкції, і деякі з них вже введені на національному рівні та на рівні Європейського Союзу. Ми також ввели додаткові санкції разом з нашими сусідами, Латвією та Естонією", - додав Науседа.
https://myc.news/ua/novosti_mira/v_litve_obespokoeny_vozmozhnymi_posledstviyami_druzhby_rossii_i_belarusi?fbclid=IwAR0CALv22xy2geHeO818Dji5PMYJkr6qMm1nFtH1Y0ECwnqMwEmXMZ6gfzs
1

Коментарі