хочу сюда!
 

Алинка

28 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 27-40 лет

Надлишкова смертність.


Вражає хвороблива самовпевненість Кремля у власній спроможності та «безгрішності»! Офіційна точка зору на ситуацію з COVID-19, багато разів повторена Володимиром Путіним та розтиражована його кишеньковими агітаторами, залишається повною неадекватного самовдоволення. І це при всіх її недоліках та негараздах!

Дізнавшись про початок пандемії, російська влада нібито загальмувала «пришестя» коронавірусу, ретельно підготувалася дати відсіч небезпечній хворобі, потім захистила від неї народ самоізоляцією і, врешті решт, ніби то як швидко перемогла біду. А тепер, коли біда чомусь повернулася, впевнено перешкоджає новому її наступу. З самого початку і до цього дня в Росії все виходить краще, ніж «у партнерів».

Нажаль для Росії, у цій декламації немає ні слова правди. Росія була і залишається однією з найбільш постраждалих в світі країн, поступаючись за масштабами втрат від епідемії лише кільком латиноамериканським державам.

Формальна офіційна статистика жертв COVID-19 дуже ненадійна. Тому реальним їх показником є так звана надлишкова смертність. Цей показник визначається як збільшення загальної смертності у порівнянні з минулим аналогічним періодом.

Звіти Росстату завжди сильно запізнюються, особливо тепер. Тому надлишкову смертність за дев'ять «ковідних» місяців 2020 року можна поки визначити тільки приблизно. За оцінками демографа Олексія Ракші, вона становить близько 300 тис. Судячи з уривчастих відомостей, які, прориваючи поставлені заслони, приходять з регіонів, майже всі ці надлишкові смерті пов'язані з ковідом.

У порівнянні з аналогічними показниками інших країн, Росія виглядає погано чи навіть зовсім погано. На тисячу жителів надлишкова смертність в Росії в 2020-му вдвічі більша, ніж в особливо постраждалих регіонах США; в два з половиною рази більше, ніж в Швеції, яка якийсь час пишалася своєю зневагою до зарази; всемеро більше, ніж в Німеччині (для всіх цих країн оцінки теж приблизні).

300 тисяч жертв означають, що за квітень-грудень 2020 го смертність в Росії в порівнянні з тими ж місяцями 2019-го зросла в 1,23 рази. А в листопаді, найважчому місяці з усіх, з його 75-80 тисячами надлишкових смертей - в 1,55 рази. Це в середньому. В окремих регіонах країни ситуація істотно гірше. Не кажучи про те, що епідемія зовсім не вичерпалася і досі триває. Визнати державну боротьбу з єпідемією неадекватною - значить просто визнати очевидний факт.

Для протистояння епідемії потрібно хоча б знати, що відбувається. Але керівництво Кремля досі так толком і не налагодило збір інформації про перебіг епідемії в країні навіть для себе.

Щоденні рапорти Росспоживнагляду про кількість виявлених захворювань на ковід найчастіше взагалі не пов'язані з дійсністю. А його ж статистика смертності, яка публікується «для народу» на сайті «Стопкоронавірус.рф» (близько 55 тис. з початку епідемії), навіть і не близько не є достовірною.

Росстат, запізнюючись приблизно на пару місяців, повідомляє про вдвічі більшу кількість померлих безпосередньо від ковіда або «з ковідом». Але і цим повідомленням віри може бути рівно стільки ж, скільки і іншим його рапортам про причини смертей в Росії, які з 2012 року підганяються під контрольні цифри «травневих указів». До сих пір майже не фальсифікувалась тільки загальна смертність. Якщо заради приховування наслідків епідемії візьмуться і за неї, то про реальні жертви можна буде тільки гадати.

Що ж до керівництва Кремля, то спеціально йому адресований закритий для публіки моніторинг МОЗ РФ. Він в рази випереджає за показниками роспотребнадзорівські звіти, але при цьому явно неповний, оскільки охоплює лише число померлих на «ковідних» ліжках в стаціонарах, ґрунтується на повідомленнях з регіонів, частина яких свідомо фальсифікує звітність.

Усередині «вертикалі влади» брешуть одне одному вже ніяк не менше, ніж підданим. Достовірними даними не володіє ніхто, включаючи «керманича». Незважаючи на значну смертність у власних рядах, керівний клас Росії нітрохи не згуртувався і не перейнявся бажанням очолити власний народ в боротьбі з бідою. Те ж саме треба сказати і про правителя, фірмова «крутість і брутальність» якого в годину небезпеки кудись поділися.

Народу Росії залишилося використовувати навички виживання і сподіватися на допомогу лише тієї, «залишкової» частини медичних структур, які путінський режим не встиг «оптимізувати», депрофессіоналізувати і корумпувати.
https://censor.net/ru/blogs/3243220/nadlishkova_smertnst?fbclid=IwAR2jqcz-L5Vup48YQtEONSOPGtRfBGf4R1NTecMH6HCDyfdua7xIfqZWJlo

2

Комментарии