побільше "кидалова" на проплачених акціях!

 збільшення таких ситуацій можливо б і врятувало  Україну?
так вже огидно знати, що такі українці продають себе за шмат гнилої ковбаси! 
де ж ваше волевиявлення? де ж ваша висока свідомість? де ж ваш патріотизм?
нехай же і вас будуть обманювати, як і ви, запроданці, намагаєтесь обманути Україну!
щоб вас один чи кілька разів "нагнули раком", змусили танцювати під свою дудку..задарма! вам це б не сподобалося. і можливо тоді, після кількох образ, з"явиться та свідомість!

тепер й інші ув"язнені вимагають..

в Сімферополі ув"язнені також почали вимагати, щоб їх лікували іноземні медики клініки "шаріте" smile
і це справедливо! бо факт -  медицина в Україні, м"яко кажучи, не найвищому рівні.
то чому різним мажорам є можливість виправляти недоліки свого здоров"я справді кваліфікованою медичною допомогою, а звичайним простолюдинам, як-от ув"язненим з Сімферополя - ні?

Луценко про Тимошенко в 2006 році

напевно вже більшість чули новину про те, що Луценко сьогодні вирішив обєднатися з БЮТ.
як же так? а в 2006 році говорив..
"...інші (соратники по Майдану) використали президентську кампанію (2004 року) як особисту раскрутку особистих амбіцій, і вирішили, що можна іти вперед до тотальної влади, до монопольної влади, наступаючи вишуканими туфельками по спинах вчорашніх побратимів! (оплески) не забуваючи при цьому списати у дні інавгурації пару мільярдів боргів (ЄЕСУ) до бюджету! (шалені оплески)..."

"свято" 8 березня започаткували повії? (копіпаст)

Рішення про щорічне святкування жіночого дня було прийнято в 1910 році на Другій міжнародній конференції соціалісток в Копенгагені.Коріння свята, яке так приховувала совєтська пропаганда – маніфестації феміністок, основну масу з яких складали повії.У 1895 році, 8 березня, повії Чикаго вийшли на демонстрацію з вимогою виплатити матросам зарплату. В останніх просто не було грошей, щоб розплатитися із представницями найдавнішої професії. Через рік, 8 березня, 1896 році, те ж саме відбулося в Нью-Йорку. В наступні роки демонстрації жінок часто приурочувалися цьому дню. Так, 8 березня 1908 року в Нью-Йорку 15 000 жінок вийшли на демонстрацію, вимагаючи підвищення зарплатні та надання виборчого права. Для закріплення традиції, рішенням Соціалістичної партії США (28 лютого 1909) і Соціалістичного Інтернаціоналу (1910, Копенгаген, з ініціативи німецької революціонерки Клари Цеткін) день 8 березня було проголошено Міжнародним жіночим днем.

історії мутні...
ще не знайшла аргументи на користь 8 березня

факт

  • 02.03.12, 22:36
в Україні торік жінками було вчинено всього 13, 5 % злочинів.

осіб, яких було виявлено у скоєнні злочину
найбільше - Донецьк (також перший серед вчинених у стані алкогольного сп"яніння),Луганськ і Дніпропетровськ (навіть Київ в трійку не потрапив).

цікаво чому так..

з кримінальної практики


звернулись до мене Потерпілі,щодо  яких органи дізнання (а саме - міліція) ще вагаються чи виносити постанову про визнання їх Потерпілими.

суть справи.
в нічний час в магазині Особа, яка б мала стати обвинуваченою, здійснила хуліганство, це переросло в грабіж (куртка, мобільний телефон, 200 гривень), нанесення легких тілесних ушкоджень, а  потім ще й в погрозу вбивсвтвом щодо Потеріплих.
коли на виклик приїхала міліція і всіх забрала у відділок, Особа, яка мала б стати обвинуваченою, дала лжесвідчення, згідно з яким Потерпілі "вкрали" у Особи 600 долларів, щодо того що Особа сама поцупила у Потрпілих речі - заперечення.
мєнти ж після допиту Особи виглядали шалено щасливими. наші підозри - Особа дала мєнтам хабар, а тепер намагається ці "збитки" втілити в "прибуток" від Потерпілих, напевно тому мєнти ще вагаються чи відкривати кримінальну справу щодо Особи, а потерпілим не повідомляють ні своїх ініціалів і посад (тобто в прокуратуру на мєнтів скаргу не написати).
Особа у відділку погрожувала розправою над Потерпілими, а мєнти лише хіхікали типу, "якщо вб"є, звертайтесь..а поки якісь заходи безпеки застосувувати зарано".
допустити на допит законного представника Потерпілих, мєнти відмовились.
хтось говорив, що Святошинське РУ ГУ МВС -місце борзих потвор.
я в цьому сама переконалась.
цих потвор має бути покарано. поки вірю, що закон нам допоможе...

мужики як завжди нєсагласниє)))

  • 23.01.12, 20:13
Бог создал женщин красивыми, чтобы их могли любить мужчины, и глупыми, чтобы они могли любить мужчин
(с)
фаіни ранєвської

кинула цю цитату Мужчині, сказав що ранєвская дура і нещасна жінка бо односторонньо любила тупих мужиків...
а мені ранєвська дуже-дуже. мудрою була баба! :)

побачила у противсіха Man-O-Warа

в меморіз!

Щоб мудро життя прожити, знати треба чимало. 
Два важливі правила запам'ятай спершу: 
Вже краще голодувати, ніж що попало їсти, 
І краще самому, ніж разом з ким попало.

О.Хайям

(може хтось ще не бачив)

Ющенко про те, чому ж Тимошенко має сидіти