Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Дария

34 роки, риби, познайомиться з хлопцем у віці 25-45 років

росія відповість за злочини "вагнерівців"

Дмитро Вовнявко


Поки на каналі «1+1» група махрових представників зеленої влади і «опозиціонер Шуфрич» (очевидно, від акціонера каналу Медведчука) хором намагалася відіпрати репутацію команди Зеленського через «вагнергейт», сталася подія, яку Офіс Зеленського ігнорувати просто не зможе. Європарламент абсолютною більшістю голосів ухвалив резолюцію щодо порушення прав людини російськими найманцями з «Групи Вагнера» визнавши, що саме влада Росії несе відповідальність за скоєні нею злочини. За ухвалення документу проголосували 585 депутатів Європарламенту проти 40 – проти і 40 тих що утрималися.

Що це означає? А означає це, що спецслужби країн ЄС зараз посилять розслідування щодо злочинів. Діяльність найманців-вагнерівців розберуть по годинах, після чого претензії за їхню діяльність виставлять урядові Росії. Це буде ще один доводом для продовження санкцій існуючих, а можливо – для впровадження нових. Справа от у чому.

В історії «вагнерівців» ми постійно акцентуємося на українському факторі, і забуваємо про ще одну країну, яка через можливість затримання групи «вагнерівців» втратила сон і спокій. Країна ця – Росія.

Для початку. Забудьте термін «приватна військова компанія» коли йдеться про «вагнерівців». ПВК у світі справді існують і періодично беруть участь у військових конфліктах. Найбільш відомі ПВК розташовані у Британії та США. Проте. Приватні військові компанії на Заході мають офіційну реєстрацію і діють виключно відповідно до законодавства своїх країн. Всі вони проходять фінансовий аудит і платять податки.

Коли ж ідеться про «групу Вагнера», «Єнот», Патріот» і подібні російські банди, ми мусимо розуміти, ідеться не про приватні військові компанії, просто тому що існування ніяких приватних військових компаній не передбачає російське законодавство. У Російській Федерації за законом військове найманство – це кримінальний злочин, з покаранням передбаченим Кримінальним кодексом РФ. Простіше кажучи всі ці «вагнерівці», «степовики», «єноти» та подібні, за російськими законами у Росії – злочинці.

«Вагнерівці» - не приватна військова компанія. Це класичне незаконне збройне формування. Банда терористів, якщо хочете. І фокус у тому, що цю банду терористів використовує цілковито офіційна сила – силові відомства Російської Федерації.

Як називається ситуація коли держава свідомо, для досягнення своїх політичних чи-то економічних цілей використовує банди терористів? Така ситуація називається державний тероризм. А за такі витівки маленьких по думці хлопають. Болісно.

Чому Європарламент прокинувся тільки зараз, запитаєте ви? Очевидно – наразі парламент ЄС отримав дані розвідок своїх країн, які чітко доводять – так, «вагнерівці» винні у злочинах проти людства, так, «вагнерівці» є терористами навіть за російськими законами, і так, за «вагнерівцями» стоїть Кремль. Я не здивуюся, якщо з’ясується, що частину матеріалів розвідки країн ЄС отримали від ГУР України – як раз тоді коли хлопці генерала Бурби документували діяльність «вагнерівців» через фейкове «вербування для роботи за кордоном».

Ви просто уявіть який ступор і паніку викликала в спецслужбах РФ новина, що українці ледь не затримали (або – збираються затримати) групу «вагнерівців»! Спецслужби України і Заходу буди в кроці від здобуття пари десятків живих свідків, як злочинів «групи Вагнера» так і їхніх зв’язків з Кремлем. Таке порівняти можна лише з захопленням Цемаха, який мав всі шанси дати показання у суді в Європі. Але не дав, бо президент Зеленський повернув Цемаха Москві. Це ще не фінал.

Після ухвали прийнятою Єропарламентом розвідки країн-членів ЄС обов’язково попросять у України матеріали зібрані групою генерала Бурби. Вони їх дослідять. Оцінять. Порівняють з даними здобутими по інших каналах. І поставлять перед Зеленським і Єрмаком масу питань. Вельми болісних.

А відповість за злочини «вагнерівців» Росія.

На фото «Вагнер» - крайній справа.

7

Коментарі

126.11.21, 20:41

Свята наївність

  226.11.21, 21:10Відповідь на 1 від NoTaRь

  Свята наївністьАби щось 3,14здонуть....

   327.11.21, 09:16

    427.11.21, 10:15Відповідь на 3 від Стрийко Зеник