«Блоґосвіт» — друге життя!

«Блоґосвіт» — це портал нового покоління (так званий Веб 2.0), наповнення якого формують відвідувачі самостійно. Можна сказати що сайт пережив своє друге народження, адже нещодавно його викупили. Нові адміністратори запровадили деякі інноваційні зміни, та повністю змінили дизайн сайту. Але головна ідея сайту залишилась незмінною.

Принцип його функціонування: — Користувач знаходить цікаву новину в інтернеті, перекладає її українською мовою (в разі необхідності) і публікує її на БлоґоСвіті. — Інші користувачі голосують і обговорюють її. — Коли новина набрала достатню кількість голосів (в даний момент це 3 голоса), вона потрапляє на головну сторінку За подібним принципом зараз діють багато сайтів (digg.com, news2.ru і т.п.).

А зараз найцікавіше. Із оновленням сайту була запроваджена акція «Додавай новини на Блоґо.світ та отримуй за це гроші!». За кожні 20 україномовних новин вам будуть нараховувати 1$. Оплата починається з 10 і більше доданих новин. Якщо Вас зацікавила дана акція, то мерщій реєструйтесь і починайте додавати новини.

А що для вас фашизм і націоналізм?!

  • 19.08.07, 15:50
А що для вас фашизм і націоналізм?!