хочу сюда!
 

smska

42 года, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 38-47 лет

Про велетенських тарганів та Кіпр

Привіт. Я деякий час жила на острові Кіпр. Літаючі таргани, машини на тротуарах, неймовірна спека… Це те, що я можу вам розповісти. 

Старенький закордонний паспорт

Раніше, щоб поїхати на Кіпр, українцю потрібно було 15 хвилин: вписати на спеціалізованому сайті свої паспортні дані в анкету. Через день-два так звана про-віза приходила на електронну пошту. Безкоштовно. Розпечатав? Усе. Мандруй на здоров’я. Ті, у кого залишився паспорт старого зразка, ще мають можливість подорожувати за цією схемою.

Біометричний паспорт і гаманець з «єврами»

Якщо у вас біометричний паспорт нового зразка, потрапити на острів буде складніше (читай «дорожче»). Візу дійсно отримувати не треба, зате треба показати прикордонникам кругленьку суму в гаманці ( 50 євро на кожен день перебування на острові) та оплачену броню в готелі або запрошення від приймаючої сторони.


Червоні дерева

Море, гори, неймовірна краса… Це те, що вам запропонує Google по запиту “Кіпр”… Що сказати, турфірми попрацювали на славу. І я підтверджую: природа вразить кожного, хто хоч раз зануриться в її чарівність. Червоні, блакитні, білі дерева. Бананові ферми, макові поля і безліч іншої краси. Про це немає сенсу говорити, це треба бачити. Дихати гірським повітрям, відчувати аромат цитрусових плодів та прогулюватися між кам'яними садибами по вузеньких вуличках. Краще розповім вам про деякі неприємні нюанси. Непомітні на перший погляд. Вони іноді навіть проходять повз увагу туриста, який відвідав острів.

Велетенські таргани

Коли я вперше побачила таргана розміром з палець, мало не втратила свідомість. Проте, кажуть, в Таїланді літають ще більші. Такого гидкого створіння я ніколи раніше не зустрічала. Воно швидко пересувається і важко ліквідується… Може залетіти на балкон або заповзти по каналізації. Немає будівлі на Кіпрі, де не бувало тарганів. З ними місцеві жителі всіляко борються, але не завжди успішно. Навіть якщо ви не побачите їх в готелі, то розчавленого на вулиці, більш за все, вдасться знайти.

Повна версія в групі про українців, на фейсбукі

1

Комментарии

Гость: NoTaRь

128.10.17, 19:56

Хіба не терміти у меблях?

  228.10.17, 20:01

  тараканов не встречал... природа..ну хз, только там где капельное орошение, уже в июле месяце все нах сгорает, если не поливается...
  про горный воздух и приятные прогулки, тоже не очень понял... ну разве что в 5 утра... ибо уже часов в 10 аццкая жара... машин на тротуарах тоже не заметил, причина в том что на Кипре там где запрещена парковка, просто установлены столбики из нержавейки, поэтому возможности парковаться в запрещенных местах нет, да и по меркам Украины, машин на Кипре практически нет.

   328.10.17, 20:09Ответ на 2 от йо-майо

   1. Вам дуже повезло що не зустріли, погуглить "Тараканы на Кипре" тільки не відвертайтесь))
   2. Напевно ви в горах не були) там зелено і не жарко. А зимою є сніг)
   3. Пройдіть по посиланню, там фото автомобілів є. Ви напевно по набережній ходили, скупчення автомобілів далі в місто. Українцям таке жахіття і не снилось, повірте.

    428.10.17, 20:10Ответ на 1 от Гость: NoTaRь

    погуглить "Тараканы на Кипре"

     Гость: Глаша_Я

     528.10.17, 21:51

     На Кипр летаю или ранней весной или в конце октября и по ноябрь-прекрасное время,погода шикарная,море ласково-теплое,тараканов у нас в доме никогда не было)))
     от короедов приходится спасать пальмы и прочие деревья,они действительно бывают огромных размеров))
     это маленький сказочный остров)))а летом невыносимая жара,это верно!
     но в любом уголке земного шара можно увидеть много удивительного и прекрасного,но и не без отдельных отрицательных моментов