Технологіі обробки свідомості електорату. З 21ї - 31 хвилини.

Хоча для мене весь матеріал здався цікавим. Матеріал сучасного маккартизму.
Ну у нас електорат не дуже вибагливий, кіло гречки, і голосує як підкажуть. Або взагалі відчують "серцем". Але ж потім можуть багато таких, що потилицю почухають, а потім ще й на майдан підуть.
Був (а може є) такий знайомий голосував "серцем". А потім начеб то за майдан. А я кажу, так може за якунєвіча те не серцем, а чим іншім голосував.

Доповнення.

Можливо розрив та удар по колишнім союзникам був давно спланований.
Тому що новий сировинний та ментальний союзник теж був спланований. Це куйло.
 
Ржавий вибрав шлях встановлення диктатури в США, аби уникнути відповідальності за давні та недавні гріхи. Які сплили наверх після першої каденціі. 
Косплеіть куйла і не дивно, що він цілком на його боці, навіть виправдовує вбивство дітей россійським гітлером.
Чи може він хоче, щоб йому як китайцям за безцінь відсипали сировину, та за цей рахуночок протиматись на поверхні?

Ті що до нього, чесно каялись чи йшли у відставку. Але ржавий - це дегенерат. Навіть долі власних громадіян та країни, йому до лампочки. Не кажучи про українців. Дегенерат найбільш боїться відповідальності.
Валить всю провину на канадців, європейців, українців, Байдена та демократів. 
Але ніколи не візьме відповідальність на себе за провали. (хоч за бодай яку перемогу негайно цей вилупок в перших рядках, і без нього сонце не з"явиться). А плани на майбутнє бере на себе.Ну як куйло. Чи радецька бюрократія. Ознака дегенеративності.

Ось тут дохідливо про наслідки війни. Але де ж майдани?
Цікаво "пєндоси" такі ж тєрпіли, як и орки? Чи може наслідки дещо перебільшені?


Довіра взагалі дуже дорого коштує.

Виявляється, що США може зовсім бути ніякою не промисловою та політичною імперією та лідором, і навіть тонути як титанік. 
Якщо до влади приходять фрики, зрадники, ділетанти та бовдури.
От справді чим яскравіші та фантастичні обіцянкі, тим менш їм слід довіряти. Ознака популістів, брехунів. За це платити треба занадто дорого.

А якщо чіпляються за владу будь якою ціною. Навіть ціною війни з власним народом. То це классичні дегенерати.
Бо в світі економіки іноді багато важать не тількі справи, але й слова.

Як конфліктами прикривати жахливий стан справ. З 17 хвилини.

Так само не тількі економічними війнами. Але й справжніми військовими конфліктами прикривають внутрішню кризу.

"Взять под защіту жизнь і імущєство граждан..." (с) 1939р.

"Зокрема, віце-президент США Джей Ді Венс наголосив, що США готові використати всі необхідні засоби для забезпечення безпеки Гренландії, включаючи можливе застосування сили. Однак він також висловив сподівання на досягнення угоди з гренландським народом без застосування військової сили.
 
Тим часом, адміністрація президента США Дональда Трампа розробила інструкцію щодо встановлення контролю над Гренландією, наголошуючи на дипломатичних та економічних заходах. План включає роботу з громадською думкою гренландців і передбачає участь кількох міністерств США."

З 10 хвилини.


А це навіть не іронія...

Пропонують миротворців в Україну після домовняка про мир чи перемир"я. Тобто тоді, коли вони там будуть непотрібні, або захищати вже не буде кого? Чи я чогось не зрозумів?

А тим часом.
У ніч на 12 квітня військові аналітики повідомили про просування російських загарбників біля трьох населених пунктів Донецької області, зокрема біля Котлярівки. Звідти до адміністративного кордону з Дніпропетровською областю залишилося лише близько 5 кілометрів.

Просуватимуться й далі, аж доки не витіснять всіх українців на землі сусідів або знищать, або повністю перефарбують в аквафреш? Одно втішає, що сунутись будуть довго. Може навіть років 5.
 Та тількі не факт, що не будуть просуватись по Європі і далі.
Нерішучість та боягузливість пагані помічники. І взагалі щось таке було у Мюнхені 1938го року.

Фігасє.

Тепер виходить, воюємо не тількі з рашкою. Проти нас озбройні Північнї Кореї, підключилась КНР. Ну мовчу про наймайців з Бангладеш, Африки, виявляється ще й Куби (близько 5 тисяч).
Не справляється рашка з нами. Але і жити без нас не може.
А ще підключився ржавий (США) до політичної війни проти нас (разом з жабогадюкиними з ЄС Орбаном та Фицо).
Може війну проти ЄС та Канади з боку США замовив кращий друг ржавого, диктатор, педофіл та злочинець Куйло.
Ржавий може й розпалив торгівельну війну, щоб ЄС та Канаді було не до допомоги Україні.
Інша справа, що не продумали все.
Бо ржавий малоумна та боягузлива мразота.
 ще й запитом на деменцію. Не памятає,що казав вчора.


І хто там править миром?

"Світом правлять гроші!" - заявляють переважно люди, які не тримали в руках суми навіть у десятку-другу тисяч доларів. А також не дуже намагалися заробити.
"Це закони бізнесу, що ж ви хочете" - повторюють люди, у яких не було досвіду володіння навіть скринькою, а законами бізнесу вони називають закони підворотною своїй радянській юності.

"Всі чоловіки хочуть лише одного!" - вигукують багато жінок, у яких у житті в кращому разі був тільки один супутник життя, і той втік блискаючи п'ятами, тому що в неї тільки це "одно" і було, а так поговорити нема про що.

"Всі баби думають тільки про гроші" - вторять їм страждальці в рваних шкарпетках і нестираних сорочках, яким ніхто не розповів, що шкарпетки можна зашити, а сорочка випрати. Чи викинути і купити нові, гроші на нові є, але на що тоді купити пиво? Та ж дилема в питанні про шампун, дезодорант або засіб для миття посуду. Але що жінкам не подобається саме це – на думку не спаде.

"Політика справа брудна!" - вигукують ті, хто з політикою особисто стикався лише тоді, коли його за три копійки політичні шахраї найняли брати участь у фальсифікації виборів.
"Ми всі в старості впадемо в маразм!" - міркують ті, хто без усякої старості вже лінується думати, вчити щось нове чи освоювати нові професійні навички.

"Молодь думає тільки про пияцтво, наркотики і секс!" - заявляють 60-річні, частка яких у загальносвітовій кількості споживачів алкоголю та наркоти за статистикою зростає (а частка молодих, навпаки, падає), і - як я щойно дізналася - основне споживання продуктів секс-індустрії припадає саме на контингент 60+.

"Раніше люди читали! Я дуже любила письменника ЄВГЕНІЯ Каверіна, Два капітана! А зараз гааааджети!" - пихкає тітка, яка не знає, де знаходяться бібліотека чи книгарня.
І ось у них все так.
Liora Gabriel Lurie

- Частка істини у таких судженнях є. Світом правлять гроші у тому сенсі, що світом править економіка, а вона без грошей не вміє – комунізм ще не збудували.
Цю світлу думку я надію спробувала донести до тітоньки в аптеці, яка за 15 хвилин встигла мене втомити своєю ксенофобією. Мігранти їй дуже заважають, бо світом правлять гроші. 
Я й спробувала сказати про невисоку народжуваність та доступ до освіти: наші з вами дитинки, мовляв, не хочуть двірниками бути, а вулиці помсти хто буде? "А ось у Радянському Союзі..." Ну гаразд, якщо Радянський Союз, то розмова безпредметна.

"Нема Залужного - нема порядку".

Березень 2025 року був найгіршим місяцем для України за всю війну, якщо дивитися на співвідношення російських та українських втрат військової техніки. Такий висновок робить американський аналітик та військовий оглядач Дмитро Альперович у своєму блозі на платформі Х.

Він публікує графік, за його словами, заснований на даних моніторингового OSINT-проекту Oryx. Цей графік показує співвідношення російських та українських втрат у техніці протягом війни. На графіку видно, що в березні 2025 року українські втрати трохи перевищують російські – і це вперше за весь час війни. Співвідношення склало приблизно 1,1 до 1 на користь Росії.

Графік Альперовича у своїх каналах репостнули чеський OSINT-аналітик Якуб Яновський, який є одним із провідних волонтерів Oryx, а також український військовий аналітик Tatarigami, засновник однієї з найвідоміших українських аналітичних груп Frontelligence Insight. Обидва жодним чином не заперечили дані Альперовича, а отже побічно з ним погодилися.

В графіку Альперовича не вказано точних даних, скільких саме одиниць техніки втратили у березні обидві сторони і якої саме техніки. Але загалом виходить щось кожна сторона втратила близько 400 одиниць, і Україна втратила трохи більше.

Аналітик звернув увагу, що співвідношення буде трохи кращим для України, якщо рахувати тільки важке озброєння. Але і в такому випадку для України березень все одно буде 2-м найгіршим місяцем за всю війну.

Також він висунув припущення, що тут свою роль зіграв російський наступ в Курській області та вимушений відступ українських військ.

Крім того Альперович пояснює невигідне для України співвідношення втрат тим, що російська армія усе активніше переходить на використання цивільної техніки під час штурмових дій. Наслідком цього стає зростання втрат живої сили, у той час як статистика втрат бронетехніки навпаки знижується.

"Тим не менш, враховуючи нестачу важких озброєнь у України і невизначене майбутнє щодо масштабів майбутньої іноземної військової допомоги, це не дуже хороша ситуація", – резюмує Альперович. 

Як писав УНІАН, раніше OSINT-аналітики підрахували, що загальні втрати бойової техніки у восьмимісячній битві на території Курської області були майже однаковими для обох сторін, але все ж таки трохи на користь Росії. 

Військовий оглядач Девід Акс з цього приводу зазначав, що Україна не може дозволити собі втрачати стільки техніки, скільки втрачає Росія. Аби наближатися до перемоги, ЗСУ мають знищувати принаймні втричі більше техніки, ніж втрачають самі.

Разом з тим аналітики зауважують, що останнім часом Росія загалом почала втрачати менше техніки, хоча інтенсивність боїв не знижується. Експерти пояснюють це тим, що техніка у росіян банально закінчується, тож просто стало менше "заліза", яке можна кинути в бій, а от "гарматного м’яса" навпаки вистачає. 

Юніан.

Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
79
попередня
наступна