О сообществе

Для кохання немає обмежень у віці! Кожна людина здатна кохати і бути коханою. Головне,зберегти це чарівне відчуття душі, бути вдячним вищим силам за те, що тобі дали можливість це відчувати, вміти насолоджуватися красою людської душі, людського тіла. Тут можна розмістити картинки, фото, відео,цікаві статті, сюжети, вірші про кохання, життєві історії, романтику, музику, гумор , корисні поради , бесіди . Учасники співтовариства можуть розміщувати тут свої цікаві пости. Активно включайтеся у життя товариства, пишіть про те, що вас хвилює, діліться своїми почуттями, відчуттями, досвідом. Можливо саме це допоможе комусь зберегти кохання, чи врятувати сім"ю. Ласкаво просимо !!!

Топ участников

Вид:
краткий
полный

ЛЮБОВ, ЕРОТИКА , СЕКС

Dr. Bumbutu (англійською)

  • 15.04.21, 23:30

A flat-chested young lady read an article in a magazine that stated Dr. Bumbutu in Africa could enlarge breasts without surgery.

 

She decided to contact Dr. Bumbutu, to see if he could help her.

Dr. Bumbutu advised her, "Every day after your shower, rub your chest and say, 'Scooby doobie doobies, I want bigger boobies!"

She did this faithfully for several months, and to her utter amazement she grew a terrific D-cup chest!

 

One morning she was running late, got on the bus, and in a panic realized she had forgotten her morning ritual.

 

Frightened she might lose her lovely boobs if she didn't recite the little rhyme, she stood right there in the middle aisle of the bus, closed her eyes, and said, "Scooby doobie doobies, I want bigger boobies."

 

A guy sitting nearby looked at her and asked, "Are you a patient of Dr Bumbutu's?"

 

Yes I am. How did you know"

 

He winked and whispered, "Hickory dickory dock..."

Інтілегентная сім'я. 17-річна дочка вагітна...

  • 07.04.21, 13:41
Всі в шоці, мама п'є валокордин і витирає сльозу мереживною хусточкою, тато похмуро п'є Мартель двадцятирічної витримки. Всі чекають приїзду винуватця. Біля під'їзду зупиняється червоний феррарі, з нього виходить статний чоловік в костюмі від Бріоні і туфлях з червоного бегемота. Він піднімається в квартиру, зупиняючи всі охі та ахі батьків, каже: - Значить так, я дуже відома людина, у мене сім'я, я не можу їх кинути. Однак і Вашу дочку я не залишу. Я вирішив так. Якщо Ваша дочка народить хлопчика, то він успадкує два моїх завода, 20 мільйонів доларів, освіту в Гарварді, а ваша дочка довічне утримання в розмірі 2 млн на рік. Якщо вона народить дівчинку, то вона успадкує мою фабрику, 10 мільйонів доларів, освіту в Охfоrdі, Ваша дочка - довічне утримання в 1млн $. Ну а якщо у неї статися викидень ... Тут встає батько, ставить чарку на стіл, підходить до чоловіка, кладе йому руку на плече і каже: - Тоді ти тра@@@ш її ще раз!

До гінеколога приходить жінка і скаржиться:

  • 20.02.21, 14:49

– Докторе, не маю дітей.– А ти ябка їж?– Їм.– А на тертку треш?– Ні.– А видиш!Через місяць знов приходить з тією ж скаргою.Доктор:– А ти ябка їж?– Їм.– А на тертку треш?– Тру.– А цукром сиплеш?– Ні.– А видиш!Знову через місяць та пані приходить до лікаря.Доктор:– А ти ябка їж?– Їм.– А на тертку треш?– Тру.– А цукром сиплеш?– Сиплю.– А сметаною мастиш?– Ні.– А видиш!Через місяць черговий візит.Доктор:– А ти ябка їж?– Їм.– А на тертку треш?– Тру.– А цукром сиплеш?– Сиплю.– А сметаною мастиш?– Мащу.– А з хлопом спиш?– Ні.– А видиш!
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
9
предыдущая
следующая