хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Велика подяка I.UA

Хочеться висловити від щирого серця слова подяки тим, хто створив цей сайт I.UA (UA.FM). Я на цей сайт прийшов у чорний період свого життя майже рік тому і одразу , якось швидко влився у спілкування на цьому сайті. Вдячний адміністрації сайту, вдячний усім користувачам, які на цьому сайті спілкувалися зі мною.

Тут відбулося моє відновлення до життя.

Тут я знайшов свою долю. І зовсім неочікувано. Тривалий час я вів спілкування з дівчатами на порталі "Знайомств". З деякими навіть познайомився особисто. Але все було щось не те. Коли знайомишся з чіткою метою, одразу оцінюєш, шукаєш позитиви, негативи і мабуть це і заважає закріпити стосунки.

Але одного чудового дня 16 березня цього року на одну з моїх заміток прийшов коментарій від Аворо Вог. Чомусь одразу звернув на нього увагу, хоча нічого тому коментарії не було незвичайного. Подивився , що ж у неї було на сайті і здивувався - практично нічого.  Я тоді писав замітки в блоги активно. Організовував конкурси. А Аворо Вог регулярно давала критичні коментарії. Зацікавився: "Що ж це за персона? Ні фотографій, ні чіткого опису про себе". Невідоме завжди притягує. І 28 квітня 2008 року я запросив її до театру Оперети.

А ще через місяц ми разом святкували Пасху, я познайомив її з батьками і ми почали жити разом.

І ось завЯзка цього сюжету. 19 вересня 2008 року ми офіційно зареєстрували шлюб.

Дякую всім за привітання, які ми з Наденькой отримали. Особиста подяка Голубці, яка зробила про це замітку, бо в нас зараз проблеми з Нетом .

Дякую усім хто створив цю КРАЇНУ  I.UA , дякую всім друзям і всім хто навіть не знаючи нас привітав нас.

Чекайте фотографій.

23

Коментарі

Гість: ЮДИФЬ

122.09.08, 19:26

Да ладно.Пусть живут.

    Гість: Работун

    222.09.08, 19:28

    Охуеть... Рад за тебя! Приятно когда работаешь не зря и пользователи хоть иногда позволяют себе поблагодарить администрацию...

      Гість: DUCHESS

      322.09.08, 19:29

      Сашка!Будь счастлив!Ты прав!Спасибо ребятам!Огромное дело делают.Я тоже нашла свою любовь в инете,правда не на нашем сайте на майле,но всеравно-боюсь представить как бы жила ,еслибы не встретила его в сети.Сейчас мы вместе,когда нибудь я тоже напишу такую заметку....

        анонім

        422.09.08, 19:31

        Горько!

          522.09.08, 19:35

          Ми всі дуже раді за вас,чекаемо на фотки

            622.09.08, 19:40

            мои поздравления . живите вместе долго и счастливо

              Гість: mormon

              722.09.08, 19:44

                Гість: Gessle

                822.09.08, 19:44

                какой же я идиот.

                  анонім

                  922.09.08, 19:47

                  Совет да лобов))), реально рад за Вас

                    1022.09.08, 19:50

                    ПОЗДРАВЛЯЮ!!!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна