хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Кабмін та "Майдан" розсекретили "секретні акти" Януковича

Кабмін Юлії Тимошенко та "Майдан" розсекретили "секретні акти" Януковича!

Cказано "стукайте і вам відкриють". Активісти "Майдану" та інші небайдужі
громадяни, що хочуть жити у правовій державі, а не в корумпованому
"пост-совку", стукали з 2005 року, вимагаючи від урядів та від різного
керівництва Міністерства юстиції зняття незаконних позначок "не для
друку" та "опублікуванню не підлягає" з урядових актів та розкриття
текстів таких актів, зокрема, виданих урядом В.Януковича1.

Раніше ми повідомляли (http://maidanua.org/static/news/2007/1206259654.html) про рішення уряду Юлії Тимошенко щодо зняття незаконних позначок обмеженого доступу з численних урядових документів.

Сьогодні ми можемо повідомити про нову спільну перемогу - разом з листом від
24.03.08 №41-С-045964/26 заступник Міністра Кабінету Міністрів України
Павло Кондик, "розглянувши за дорученням Прем'єр-Міністра України"
Ю.Тимошенко відповідне звернення правового радника ВГО Альянс "Майдан"
Олександра Северина, надав копії 13-ти раніше "секретних" ("не для друку") актів, виданих урядом Януковича.

Найближчим часом "Майдан" оприлюднить ці документи у відсканованому вигляді. Слідкуйте за повідомленнями у нашій рубриці "Право на Правду".

Відтак, ми можемо констатувати, що пані Юлія майже успішно пройшла наш тест для неї:
http://maidanua.org/static/news/2007/1203851775.html

Ми були б раді прибрати в цьому повідомленні слово "майже", але нам не дає
це зробити прикрий факт видання урядом (як свідчить сайт Верховної Ради
України) 19-го березня розпорядження №500-р під незаконним грифом "не
для друку": http://maidanua.org/static/news/2007/1206597646.html

Відтак, сподіваємося, що це порушення буде виправлено або самим урядом, або
судом і принагідно ще раз дякуємо всім, хто брав участь у нашій кампанії проти незаконних грифів обмеженого доступу2 - без вас нічого не було б. Разом всіх нас дійсно не подолати.

Примітки:
1 "Хроніки секретомахії" читайте тут: https://maidanua.org/static/mai/1204984673.html
2 Кампанія "Для друку!" у рамках постійного проекту "Майдану" за право на
інформацію триває і триватиме до повної перемоги - на сьогодні
залишаються нерозкритими багато документів під грифами "не для друку"
та "опублікуванню не підлягає", виданих різними державними органами та
посадовими особами. Тож далі - буде!

Джерело: "Майдан"
10

Коментарі

Гість: Стрим

12.04.08, 19:36

если бы Вы были не "купленными" или "заангажованными" Вы бы обратили внимание не только на "секретные" документы, а и на цену на газ, продукты питания и продажу стратитигических объектов!!!!!!!!!!!!!!!! если Вы юрист, скажите, я Вам предолставлю минимум 5 доводов (юридических) о нарушении Конституции со стороны объектов Вашего обожения!!!!!!!!!

    Гість: diehard5

    23.04.08, 11:46

    А что толку от этого всего? Что жить стало лучше?
    Чем дальше, тем хуже и хуже... А вас что загипнотезировали, что не видите ничего?

      33.04.08, 17:17Відповідь на 1 від Гість: Стрим

      1. Я не куплена і не заангажована.
      2. Я не є "обожателем" ЮВТ, так само як і прихильником її діяльності. І реально оцінюю ситуацію в країні. Тому бачу і плюси, і мінуси. Плюс - що нинішній уряд робить, хоч і під тиском громадськості, кроки до більшої відкритості у діяльності влади.
      4. Даний матеріал тому і розміщений у відповідному тематичному співтоваристві, що освічує певну проблему. Що саме - почитайте про це співтовариство у описі. Тематиці діяльності уряду взагалі присвячений інший мій блог у співтоваристві "Ми любимо тебе, Україно". Ви можете там висловити свої бачення і зауваження.
      3. Де у конкретно наведеному матеріалі є порушення Конституції чи Законів України? Я як юрист їх не бачу.

        43.04.08, 17:18Відповідь на 2 від Гість: diehard5

        див. відповідь на попередній коментар.

          Гість: diehard5

          53.04.08, 17:30Відповідь на 4 від NATALI_YA

          Ну посмотрел. А бардак в стране как был, так и остался.

            63.04.08, 17:33Відповідь на 5 від Гість: diehard5

            Ну посмотрел. А бардак в стране как был, так и остался.можно подумать, он когда то у нас прекращался...

              Гість: diehard5

              73.04.08, 17:38Відповідь на 6 від NATALI_YA

              Его было меньше до прихода помаранчевой чумы. А сейчас растет в геометрической прогрессии.

                84.04.08, 13:08Відповідь на 7 від Гість: diehard5

                Я не згодна. Якщо вважати порядком авторитарну обстановку в державі при Кучмі - то краще така демократія, як зараз. Принаймні, зараз можна вголос казати, що думаєш - і не боятися, що наступного дня тебе знайдуть у сусідньому лісі...
                А високі ціни і політична нестабільність притаманні усьому періоду незалежності України.

                  Гість: diehard5

                  95.04.08, 20:44Відповідь на 8 від NATALI_YA

                  А зачем вголос говорить? От этого что уровень жизни подымется? Работать надо, а не говорить и не отмывать бюджетных денег. И если честно и нормально все работают, то жизнь наладится. А пока только говорят, говорят,говорят.... толку ноль!!!!!!

                    107.04.08, 08:55Відповідь на 9 від Гість: diehard5

                    я мала на увазі - прості громадяни можуть вголос говорити про все, цензури зараз немає такої, як раніше.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна