хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Це інформація від постраждалих: зона надзвичайної ситуації

с.Іване-золоте заліщицький рн ми знаходимся в зоні стихійного лиха затоплені городи вже два дні як відійшла вода в людей в нас пятьох сімей вода вище колін гроші вертають всім однаково хоч інші люди вже їдять картоплю а ми не маємо що їсти щей до того такі смроди що немає чим дихати а засобів викачати воду у нас немає вертають 500гр особисто в мене сім'я складається з 7чоловік як дальше жити воду пити заборонили товар за рахунок якого ми живем затоплений влада увагу ні на що не звертає спирають один на другого порадьте що робити як дальше жити

Повідомлення поставлене в режимі доступу для будь-якого читача, скопійоване модератором у стрічку головних новин. В ньому ще є невеликий фоторепортаж, який слід переглядати в оригінальному повідомленні, тут:
URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1217498682.html

Прохання до читачів, які мають можливість вплинути на ситуацію, донесіть цю інформацію до тих, хто відповідає за покращення життя народу тими засобами, які у Вас є!


Майдан
6

Коментарі

анонім

11.08.08, 18:42

В нашій країні таке лихо напевно найжахливіше,що може статися з пересічним українцем