хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Хто мудріший?

   Зустрілися якось вранці цап та баран. Розговорились про те, про се. От посеред розмови баран і каже:-        

- А чи ти чув, брате, що про нас усякі небилиці розповідають? Не хочеться в голос навіть і говорити, та думаю ти знаєш про що я кажу?

-    Аякже. Звісно  знаю. Всяк рад язиком про когось плескати, - погодився цап.       

- Але ж це все неправда!  -  вигукнув баран.

-     Звісно ж неправда!  -  і собі обурився цап. – Я ж за тебе мудріший.       

- А то ж чому?  - налилися кров’ю очі в барана.

-     А от давай когось запитаємо. Хай нас розсудить,  -  цап йому на те.       

- Що ж. Давай!  - погодився баран.

   Йдуть вони, аж дивляться осел стоїть.       

-  Здоров був, брате!  - вони йому.

-   І вам доброго здоров’ячка!  -  осел відповідає.       

- А скажи нам брате: хто із нас мудріший?

   Осел подумав, що то вони про себе і про нього запитують. Тож каже:  -  Та ви обоє мудрі. Просто ти, цапе,  - звернувся він до того,  -   трохи задерикуватіший. А ти, баране, 

трохи твердолобіший за інших.

  Хоч ця відповідь і не вирішила їх спір, проте цап з бараном і їй зраділи, бо ніколи в

житті ліпшої і не чули. Тож захотіли вони і ослові приємне сказати:

-   Ти хоч і впертий, та мудрий, брате.    Тут і осел порадів. Стоять вони задоволені собою. Регочуть. Та так голосно, що аж

мудра сова на дереві прокинулась.

   Щулить вона підсліпувато очі, бо ж не бачить удень, та й думає:   «Хто це

спозаранку мені спати не дає?»

  - Ме-е-е! Бе-е-е! І-а-а! І-а-а!   Ме-е-е! Бе-е-е! І-а-а! І-а-а!   – роздається на всю околицю.  «По голосах здається цап, баран та осел,  -  міркує далі сова.  -  І з кого ці троє телепнів так сміються? Мабуть, із себе…» smehroflura hypnosis
4

Останні статті

Коментарі

131.10.10, 16:24

    21.11.10, 12:35Відповідь на 1 від Медик

    rose*