Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Країна напуганих....

Працюю я в одном з інет-магазинів комп"ютерної техніки, розкручені ми вже непогано, тож клієнтів багато і з усієї України. Через мене проходять лише безготівкові розрахунки і мене завжди дивувала кількість фізичних осіб з Південно-Східної України, які платять саме таким чином (другий варіант - оплата на банківську картку - дешевший і простіший). Як виявилось з цих регіонів платити на картку відмовляються взагалі, попри те що на більш-менш дорогих речах різниця в ціні достатньо суттєва. Ну це я ще можу зрозуміти -платіж на картку ніяк юридично не підтверджує факт покупки, люди бояться що їх ошукають, буває...Але найбільший цирк починається після оплати - оскільки платіж проведений через бухгалтерію факт видачі товару тре обгрунтувати, для фізичних осіб - паспортом. І кожен! раз тре пояснювати людині нашо нам ця копія потрібна, так ніби я від них прошу генеральне доручення на квартиру чи машину... З Центральними, Західними регіонами таких проблем не виникає, взагалі (да і платять вони так рідше, в основному не морочать голову і платять на картку) Тре копію паспорта - будь-ласка, без питань і вимагання пояснень...От поясніть мені хто і що так людей зашугало?
9

Коментарі

Гість: Ogin

120.02.08, 00:15

У Ахметова своя податкова...

    220.02.08, 00:21Відповідь на 1 від Гість: Ogin

    А причому тут податкова Ахмєтова?
    Мені просто справді цікаво - чого люди так бояться звичайних речей?

      Гість: Ogin

      320.02.08, 00:24Відповідь на 2 від tanjuwa

      Приватна податкова - хто скількі "дань" татарам платити буде...

        420.02.08, 00:26Відповідь на 3 від Гість: Ogin

        А причому тут паспорти людей?

          Гість: Ogin

          520.02.08, 00:28Відповідь на 4 від tanjuwa

          Я ж кажу - це приватне питання... На сході України все трохи інакше...

            620.02.08, 00:53Відповідь на 5 від Гість: Ogin

            Загальні фрази про страшного Рината і я можу казати...
            Чого люди бояться, конкретно?

              Гість: Ogin

              720.02.08, 01:02Відповідь на 6 від tanjuwa

              Хлопчиків, які з пістолями ходять... Не хочу дуже цю тему поширювати...

                820.02.08, 01:15Відповідь на 7 від Гість: Ogin

                Ще раз питаю, як надання ними копії паспорта пов"язане з "хлопчиками з пістолями"

                  920.02.08, 09:30

                  у Спіки спитай
                  буде про що поговорити ...

                    1020.02.08, 10:13

                    Якщо чесно, то я сама родом з Південно-Східного регіона... От поясни немі спочатку у чому різниця між оплатою на картку и безготівковим розрахунком?

                    Може, я теж потім спитаю, навіщо буде потрібен мій паспорт, хі-хі...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна