хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Про радість і горе

Ще в бутність мою "церковною" людиною перед черговою сповідю попалася мені в руки книжка, назву і автора зара не згадаю, щось про покаяння і Божі помисли...Суть книги зводилась в основному до того що якщо людина живе щасливо і головне почуває себе щасливою, то це  - дуже погано...бо означає що Бог тебе не любить і дорога до спасння тобі заказана...Чим більше нещасть падає на твою голову, тим краще для тебе...тре дякувати Богу за кожну цеглину що падає тобі на голову і вопрошати "що я поганого зробила" коли цегляний дощ припиняється...На мене в силу мого характеру такі доводи не подіяли, бо давно маю свою думку що радіючи життю ми скорше будем робити добро і саморозиватися, чим якщо жити все життя у скорбі як це часто пропонується християнством...ну посудіть самі - якщо все погано то людина радіти не може, якщо все добре - також не може, бо їй мусить бути погано... А моя подруга довгий час ледь не депресувала з того приводу що у неї все добре і значить Бог від неї відвернувся...я розумію що нам тоді було по 18 років проте всеодно, навіщо?

От і зара дуже часто чую у якості втішання "то є Божа ласка", "шлях до Бога лежить через страждання"...неправильно це, хай там що посмішка і радість людей приносить в цей світ трохи світла, скорбота - лише темряву...тому навіщо шукати погане у тому доброму що відбувається і радіти горю? ...радіти в горі треба, проте шляхом пошуку позитиву, а не від самого факту що "тебе карають -  значить люблять"...

6

Коментарі

120.03.08, 13:10

я с тобой абсолютно согласна! Чувство счастья говорит о том, что ты живешь правильно и Бог радуется. Почитай Веды - там есть ответы на все вопросы)

    220.03.08, 13:24Відповідь на 1 від Лиза Бетель

    Відповідей на всі мої питання нема ніде
    А Веди читала, я багато чого читала

      320.03.08, 13:51

      да, Танюшка! ты права..
      хочется быть счастливым здесь и сейчас, а не когда-то ТАМ..

        420.03.08, 13:54

        Поддерживаю.

          520.03.08, 13:58Відповідь на 3 від Ta_ta

          І це природньо
          Завжди згадую улюблену Поліану з її "радісними текстами" з Біблії... От тільки не розумію чого за основу у церкві береться саме страждання, а не радість...

            620.03.08, 13:59Відповідь на 4 від landrew

            З глузду з"їхати таке буває?

              720.03.08, 14:01Відповідь на 5 від tanjuwa

              я не знаю.. тоже много раз говорила об этом с служителями церквей.. толкового ответа нет..

                820.03.08, 14:03Відповідь на 7 від Ta_ta

                угу...в основному посилаються на труди всіляких старцев і мучеників...

                  920.03.08, 14:04Відповідь на 6 від tanjuwa

                  Як бачиш

                    1020.03.08, 14:05Відповідь на 5 від tanjuwa

                    Потому что в радости в церковь идти никто не будет и монахи разбегутся.И тогда всё.Как говорится,каждая кукушка хвалит своё гнездо.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна