хочу сюда!
 

Nataliya

43 года, дева, познакомится с парнем в возрасте 40-45 лет

Степан Бандера: цікаві факти про політика

Степан Бандера: цікаві факти про політика


02.01 11:17

 • Степан Бандера: цікаві факти про політика
 • Один з найвідоміших політичних діячів

  Степан Бендера – символ боротьби за незалежність своєї країни, видатний українець, політичний діяч, який навіть через 60 років після смерті не дає деяким сучасним політикам спокою. 1 січня 2018 року виповнюється 109-річчя дня народження Степана Бандери. І в честь цієї події, ми вирішили розповісти вам цікаві факти з життя політика.

  Цікаві факти про Степана Бандеру

  У рідному селі Степана Бандери – Старому Угринові про нього знають абсолютно всі. Політиком не просто пишаються, а навіть побудували досить великий музей, який з кожним роком приваблює все більше і більше людей.
  З резиденції, де жив Банедра, вціліла лише одна кімната. Решту довелося добудувати вже потім. Зате в інтер'єрі все одно залишилося чимало речей, які належали родині лідера. Серед них – шаховий столик, за яким грав і сам Степан Бандера. До речі, у самому музеї розповідають і показують, що у столу є друга частина, яка призначена для преферансу. Ось тільки нею ніхто і ніколи не користувався, тому що в сім'ї Бандери було заборонено грати в карти.

  В музеї так само розповідають дуже цікаву історію про Степана Бандеру. Хлопець з 10 років жив у бабусі, де здобував освіту, але кожні канікули він повертався в село. Одного разу він почув про те, як поляки катували громадську діячку Ольгу Басараб. Через деякий час батьки Бандери почули крик його сестри і побігли до хати. І там вони побачили, що за столом сидів маленький Степан. Перед собою тримав руки з розпростертими пальцями, з-під нігтя кожного пальця виднілася голка.
  Степан Бандера, якому було 12 років, пояснив свій вчинок так: "Я повинен бути впевненим, що якщо мене будуть катувати поляки, то я зможу все витримати".

  Незважаючи на таку політичну позицію навіть в самому юному віці, він любив займатися баскетболом і лижами.

  Дивіться: Секрети Бандери. Частина - 1

  https://znaj.ua/popcorn/stepan-bandera-cikavi-fakty-pro-polityka

  Нагадаємо, що 1 січня 2018 року була 109-я річниця дня народження Степана Бандери. Автор матеріалу: Антон Антонов
  7

  Комментарии

  13.01.18, 15:57

  Дякуємо ВАМ за статтю ! З СВЯТОМ Нового 2018 року й Днем НАРОДЖЕННЯ славного СТЕПАНА Бандери вітаємо ми офіцери УГВР
  вас з нашого бандерівськодовбушевого Краю.... .НАЙКРАЩІ ПОБАЖАННЯ Вам й нашим патріотам\козакам http://blog.i.ua/user/8113241/ УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ http://blog.i.ua/user/4400999/ Бог нам помагав і ще більше поможе й поверне не з гробів...а з Сонця чудоМЕТАЛхрамів ВОСКРЕСЛИХ НАШИХ Героів в нових вічномолодих тілах ...а серед них на вид 25 річними в своє рідне село вернуться Бандера та його батьки\брати і діти ...загалом до 1 тисячі осіб ...але з того села Божими покарами як і з УКРАІНИ і світу буде забрана в чистилище та пекло більшість людей ...лиш ПРАВЕДНІ житимуть в світі після 2018...Слава УКРАЇНІ

   24.01.18, 08:02Ответ на 1 от SOKILDNISТЕR+

   Дякуємо ВАМ за статтю ! З СВЯТОМ Нового 2018 року й Днем НАРОДЖЕННЯ славного СТЕПАНА Бандери вітаємо ми офіцери УГВР з нашого бандерівськодовбушевого Краю.... .НАЙКРАЩІ ПОБАЖАННЯ Вам й нашим патріотам\козакам http://blog.i.ua/user/8113241/ УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ http://blog.i.ua/user/4400999/ Бог нам помагав і ще більше поможе й поверне не з гробів...а з Сонця чудоМЕТАЛхрамів ВОСКРЕСЛИХ НАШИХ Героів в нових вічномолодих тілах ...а серед них на вид 25 річними в своє рідне село вернуться Бандера та його батьки\брати і діти ..загалом до 1 тисячі осіб ...але з того села Божими покарами як і з УКРАІНИ і світу буде забрана в чистилище та пекло більшість людей ...лиш ПРАВЕДНІ житимуть в світі після 2018...Слава УКРАЇНІГЕРОЯМ СЛАВА з БАНДЕРОЮ*ua_f

    34.01.18, 22:56

    Христос рождається ! СЛАВІМО Христа нашого синеокого русого Бога і СПАСА на многая і благая літа.....ГАРНИХ вам Різдвяних новорічних свят БАЖАЄМО ми офіцери\капелани ЗСУ \ УГВР \ УПА з бандерівськодовбушевих Христових КАРПАТ = МНОЖТЕ = КОЛЯДКА ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ Й БОГА

    З Віфлеєму йде новина:
    Засіяла там Зоря,
    Породила БОГА СИНА
    Там ПРЕЧИСТА МАРІЯ !!!!

    http://blog.i.ua/user/4400999/2057295/ АНГЕЛ там з неба з'явився
    У поля до пастухів,
    Наказав іти вклонитись
    БОГУ Дитятку у хлів !!!
    Наказав іти вклонитись
    БОГУ нашому у хлів !!!

    На той хлів Зоря сіяла
    Променями в Віфлеєм,
    Вся природа там співала
    Перед Всесвіту ЦАРЕМ !!!
    Вся природа там співала
    Перед іСУСОМ ЦАРЕМ !!!

    Трьом царям з країн далеких
    Та Зоря вказала шлях,
    І один з них з України
    В тому хліві тоді вкляк !!