Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Шарики которые растут в воде

Публикую, что нашел, но не заказывал. Точно, не знаю, для чего они. 


Но видимо для этого:


Примерно 15 грн. за 10 пакетиков

1

Коментарі

118.08.15, 22:25

гідрогель. в нього можна щось посадити, вологолюбне. тільки підгодовувати потрібно. водяна драцена росла в знайомих в прозорі вазі. прикольно. ще в грунт добавляють, коли не поливаєш віддають вологу і навпаки набирають при поливі. але в грунт попростіше і дешевші продаються, безформні і без кольору. а ці і так прикольні. були в мене в охфісі в круглі вазі, тіпа акваріум маленький. зелені і червоні, збирався щось посадити. самий хіт, дивитись на реакцію тих хто руками хоче потрогати. думають що то бусинки, чи скляні кульки, а воно м'яке мокре і слизьке. баби аж підпригували

    218.08.15, 22:28Відповідь на 1 від evgeniy_v

    гідрогель. в нього можна щось посадити, вологолюбне. тільки підгодовувати потрібно. водяна драцена росла в знайомих в прозорі вазі. прикольно. ще в грунт добавляють, коли не поливаєш віддають вологу і навпаки набирають при поливі. але в грунт попростіше і дешевші продаються, безформні і без кольору. а ці і так прикольні. були в мене в охфісі в круглі вазі, тіпа акваріум маленький. зелені і червоні, збирався щось посадити. самий хіт, дивитись на реакцію тих хто руками хоче потрогати. думають що то бусинки, чи скляні кульки, а воно м'яке мокре і слизьке. баби аж підпригувалидуже дякую за роз'яснення, я так приблизно і думав, що вони вологу віддають