хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Приглашаю в сообщество любителей покупок на AliExpress

Привет всем!



Сразу хочу сказать, что я ничего не продаю и не собираюсь продавать. Сообщество создано лишь с целью поиска интересных и необычных товаров с китайской интернет-площадки. В основном меня интересуют различные товары, но самыми любимыми категориями моих покупок являются предметы интерьера, различная электроника и необыкновенные вещицы, которых очень много.

Уверен, что многие знакомы с Али и я не один здесь такой. Но в последнее время из-за курса, многие товары покупать из Китая не выгодно, поэтому я всегда ищу товары со скидками или такие, которые участвуют в распродаже. Поэтому и решил делиться своими находками, думаю многим будет интересно то, что я делаю. 


Это интересно:

А как у Вас с покупками с Aliexpress? Покупаете или нет? Хотите узнать как экономить на покупках и получать часть денег за совершенную покупку назад?

Буду признателен за ответы. И благодарю за подписку!
5

Коментарі

118.08.15, 18:08

купую те, ща сама бачу і мощу пощупати...через інтернетмагазини купувала - незадоволена якістю...на картинках все по іншому виглядає...економії ніякої - пересилка вартісна...

    218.08.15, 18:14Відповідь на 1 від Недурка

    купую те, ща сама бачу і мощу пощупати...через інтернетмагазини купувала - незадоволена якістю...на картинках все по іншому виглядає...економії ніякої - пересилка вартісна...ми навпаки забили на базари і магазіни, тіко інтернет....єкономія часу-ваган

      318.08.15, 18:16Відповідь на 1 від Недурка

      дуже дякую, за вiдповiдь, але хочу нагадати, що однією з переваг Алієкспресс є те, що багато товарів мають безкоштовну доставку в Україну.

      про якість не буду сперечатись, буває так що отримуєш не те що бачиш на картинці, це так! але не рідкість така ситуація, що бачиш, на ринку або в українському інтернет-магазині, той самий товар з націнкою в декілька раз

        418.08.15, 18:18Відповідь на 2 від НеЖриМоэСало5

        так, згоден...

        ще єкономія часу відчувається, коли не потрібно кожен раз пертись на Нову почту, щоб забрати куплене десь в Україні...

        малі посилки з Китаю приносять до дому, за великими іноді потрібно йти на пошту

          518.08.15, 18:21Відповідь на 2 від НеЖриМоэСало5

          ну кожен шукає, шо ліпше....я тут мольберт замовила 200 грн...за доставку заплатила 150 грн...виявляється не той, що замовляла...реально в облом було назад відправляти, морочитись....так що краще б відразу купила би в магазині за 340 і не мала б геморою....

            618.08.15, 18:23Відповідь на 3 від passportua

            в мене принцип - скупий платить двічі...я вже китайський смартфон купила...тепер китайське обхожу стороною....

              718.08.15, 18:24Відповідь на 5 від Недурка

              ну кожен шукає, шо ліпше....я тут мольберт замовила 200 грн...за доставку заплатила 150 грн...виявляється не той, що замовляла...реально в облом було назад відправляти, морочитись....так що краще б відразу купила би в магазині за 340 і не мала б геморою....буває....

                818.08.15, 18:24Відповідь на 6 від Недурка

                в мене принцип - скупий платить двічі...я вже китайський смартфон купила...тепер китайське обхожу стороною....

                  918.08.15, 18:26

                  давай, делись!
                  я накупила кисточек для художеств- не смотря на курс все равно дешевле, чем в магазинах
                  еще юсбишку для айпада - за ван доллар. не очень верила, но - заряжает, к компу подключает - счастье!
                  всякие мелочи в общем

                    1018.08.15, 18:28Відповідь на 5 від Недурка

                    дуже знайома ситуація, так іноді буває, але тут інша історія

                    з китайцями можна посперечатися, і буває так, що погрозу залишити негативний відгук можна отримати грошову компенсацію і товар собі залишити

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      7
                      попередня
                      наступна