Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

98 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Повернення правди. Юрій Горліс-Горський

Жанр: історичний, біографічний, документальний Країна: Україна Телеканал / кіностудія: ДТРК "Культура" Режисер: Олександр Домбровський Актори: Владислав Куценко, Тарас Дунський, Олександр Пастернак, Тетяна Вангородська. Коментатори: Роман Коваль, Василь Шкляр, Петро Бойко, Ірина Ільченко, Юрій Ляшко. Сюжет: Крізь роки брехні і замовчування ім’я Юрія Горліса-Горського повертається до нас як приклад самовідданої любові до України. Хорунжий Армії Української Народної Республіки, осавул 1-го куреня, учасник бойових дій Холодноярської республіки 1918-1921 рр. Юрій Городянин-Лісовський (таке справжнє прізвище письменника) був відомий серед вояків визвольних змагань під псевдонімом Залізняк. Радянські тюрми, психіатрична клініка, еміграція, – ніщо не змогло зламати цієї насправді залізної людини. Востаннє його бачили в Аугсбурзі 27 вересня 1946 року, де він зійшов з поїзда і сів в автомобіль… Заснована у Німеччині Юрієм Горліс-Горським разом з Іваном Багряним газета «Українські вісті» існує до сьогодні. А його книжки чекають свого видання у Незалежній Україні.

на толоці

16

Коментарі

12.06.11, 21:36

коли у нас вже буде мир та спокій?

    22.06.11, 21:37Відповідь на 1 від n i m - f a

    Хочеш миру - готуйся до війни

      32.06.11, 21:37

      Прочитав вже цю книгу. Вона має бути в кожній українській родині.

        42.06.11, 21:38

        А фільм ще треба подивитися...

          52.06.11, 21:40Відповідь на 3 від Perovdupu

          Так! Тепер порадьте іншим.

            62.06.11, 21:40Відповідь на 2 від Mamay_

            не люблю війни

              72.06.11, 21:40

                82.06.11, 21:42Відповідь на 1 від n i m - f a

                а коли у нас буде ЦІКАВЕ історичне кіно? документальним молодь не просвітиш

                  92.06.11, 21:44Відповідь на 8 від barragtu

                  це питання явно не до мене . я не режисер.

                    102.06.11, 21:47Відповідь на 9 від n i m - f a

                    це не питання, а крик душі. вибачте, що він дістався Вам. просто реакція на Ваш коментар

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна