хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Космічна гречка...

Сьогодні чув, що космос вже гречку роздає: гречка, борошно, банка паштету, цукерки і ще щось там...

Не продавайте совість за кіло гречки і конхфетку...unsmile
9

Коментарі

15.06.09, 20:27

можна зробити хитро ВЗЯТИ і не ГОЛОСУВАТИ

в нашому будинку, всі бабусі взяли, а голосувати за нього не будуть, ще й питають, де б купити гранатомет...

    26.06.09, 00:29

    під моїм будинком тижні 2 тому висіло оголошення від правління із закликом йти отримувати мерський пайок.
    спілкувалась із сусідками, які несли пакунки з надписом "блок черновецького", то вони пояснювали: "те що отримали ці пайки, ще не значить що будемо голосувати за цього придурка! та й гречка роздається не з власної кишені черновецького..."

      36.06.09, 10:53Відповідь на 2 від Зося Квітнева

      Та всі так роблять)))

        46.06.09, 12:00Відповідь на 3 від Mamay_

        ой, не скажіть...
        на минулих виборах гречка ж вивела льоньку на мерську посаду (близько 30 % відданих голосів)

          56.06.09, 13:21

          Я взагалі не розумію хто за нього голосував, і шо вони думали коли голосували!

            611.06.09, 15:08Відповідь на 1 від ПИВОМАН

            можна зробити хитро ВЗЯТИ і не ГОЛОСУВАТИ

            в нашому будинку, всі бабусі взяли, а голосувати за нього не будуть, ще й питають, де б купити гранатомет...

              713.06.09, 01:28

              Хай черновецький роздає..........електорат вже порозумнішав.

                анонім

                820.06.09, 00:40

                Я думаю, що справа не в гречці.
                Тут задіяні інші механізми фальсифікації, обману і підтасовки.
                Роздача гречки задумана лукавими для пояснення причин обрання мера.
                Ми наївно недооцінюємо можливостей впливу на суспільство Посольства Божого та політичних сил, які зацікавлені в знищенні України як держави.

                  анонім

                  920.06.09, 00:56

                  Рекомендую продивитись цікавий матеріал наукового дослідження Євгена Марчука. Випадково натрапив.
                  Я такого толкового правдивого матеріалу по Україні не зустрічав!
                  Прошу звернути увагу на останню сторінку його матеріалу.
                  Адреса книги:
                  http://ukrlife.org/main/evshan/marchuk.pdf

                    1021.06.09, 22:17Відповідь на 9 від анонім

                    Дякую!