Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Трійця

У неділю, 15 червня, православні та греко-католики відзначатимуть Трійцю. Свято належить до 12 найбільших. Його відзначають на 50-й день після Пасхи. Тому Трійцю ще називають П’ятидесятницею.

У Біблії написано, що цього дня євреї святкували П’ятидесятницю, як пам’ять про отримання Мойсеєм десятьох Божих заповідей. Усі апостоли зібралися в одній домівці. Раптом зірвався сильний вітер і в будинку з’явилися вогненні язики. По одному зупинилися над апостолами. Це був Святий Дух. Після того апостоли почали розмовляти різними мовами і проповідувати християнство по всьому світу. У народі Трійцю називають Зеленими святами. В п’ятницю жінки заготовляли лікарські трави. Уранці збирали росу, якою лікували очі. У суботу, в переддень свята, селяни збирали материнку, чебрець, полин та лепеху. Ними прикрашали домівки та подвір’я. А надвечір ішли босоніж до лісу та рвали осику. Її ставили в глухих кутках подвір’я, ”щоб відьми не чіплялися”.
У зелені свята – празник Трійці Святої Татар-зілля, чебрець і любисток в хатах У церквах молитви, хори псалми співають Ладан,свічок вогні,радість й щастя в очах. Славим Духа Святого,свято зелені, квітів Нероздільної Трійці,Спаса Бога-Христа Гілка липи пахуча нам кімнату вкрашає Образи у квітках, мило й тихо в хатах. У Зелені Свята люди Духа вітають Що спустивсь із небес від самого Христа. © Михайло Севрук Світла Трійця вбирає Дім в кленовеє листя, Вистеляє цар-зілля На долі й столі. Хай добра буде в домі — Як бусин у намисті, А любові у серці — Як води на Землі.
Гарних усім свят!
11

Коментарі

Гість: Я вот такая!

113.06.08, 17:54

Хай добра буде в домі —
Як бусин у намисті,
А любові у серці —
Як води на Землі.

    213.06.08, 18:11

    Раз уж ви вспомнили про евг'ев, то я могу вам как настоящий кошегный евг'ей сказать, что никакой троицы не было и бить не может. Послушайте, Б-г един ... подумайте сами кому как не нам евг'еям знать о нашем евг'ейском боге Яхве? Ну в самом деле ...

      Гість: Я вот такая!

      313.06.08, 18:26Відповідь на 2 від РунищеПаганое

      Ну и шо???? я тож еврейка и *христианка)) так что ? надо спорить до драки? или я ужо * не настоящий кошегный евг'ей*

        413.06.08, 18:29Відповідь на 3 від Гість: Я вот такая!

        Ну и шо???? я тож еврейка и *христианка)) так что ? надо спорить до драки? или я ужо * не настоящий кошегный евг'ей*Ну не смешите мои тапочки! Настоящая евг'ейка никогда не пг'оменяет Тог'у и Танах на новомодное христианство

          513.06.08, 22:53

            614.06.08, 13:40

            З святом Трійци!

              анонім

              714.06.08, 20:54Відповідь на 2 від РунищеПаганое

              Ги-ги, а ти подумай своїм "евг'ейським" розумом та сам все зрозумієш - Бог Отець, Бог Син та Дух Святий, все логічно та послідовно
              Зі святом всіх!!!

                816.06.08, 00:51Відповідь на 7 від анонім

                Ги-ги, а ти подумай своїм "евг'ейським" розумом та сам все зрозумієш - Бог Отець, Бог Син та Дух Святий, все логічно та послідовно
                Зі святом всіх!!!
                Это все христианские выдумки, торагой! Б-г Яхве един ... нет ни сыновей ни духов!

                  917.06.08, 10:18Відповідь на 1 від Гість: Я вот такая!

                    1017.06.08, 10:18Відповідь на 7 від анонім