хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Теорія струн



Stats
3

Коментарі

117.05.18, 16:12

Почала дивитися......
Цікаво!
А Ви що скажете?

    217.05.18, 16:52

    Я давно кажу,що інопланетяни існують.Вони невидимі.Ми їх не бачимо,а вони нас- так.Знаю,бо стикалася з цим.

      317.05.18, 20:36Відповідь на 2 від БілаКоролева

      Я давно кажу,що інопланетяни існують.Вони невидимі.Ми їх не бачимо,а вони нас- так.Знаю,бо стикалася з цим.Ну це вже нащо вібрують струни Вашої душі

        417.05.18, 20:40Відповідь на 3 від Крилами віри

        Я давно кажу,що інопланетяни існують.Вони невидимі.Ми їх не бачимо,а вони нас- так.Знаю,бо стикалася з цим.Ну це вже нащо вібрують струни Вашої душіТоя тепер де?
        Cкажіть......2 хв.зачекаю.

          517.05.18, 20:44Відповідь на 1 від БілаКоролева

          Почала дивитися......
          Цікаво!
          А Ви що скажете?
          Скрипка, три струни і музика. Скрипка творець музики але скрипка не складена з музики а музика фізично не скрипка. Бог створив все з нічого ЦЕ ні з чого, що бачимо. Сутність природи не можна побачити в ядрі природи, а в тому що над природи. Тобто коллайдер помилка вчених але назрів час, зібрати в єдине всі набуті знання, вчені стурбовані яким буде єдиний результат, навіть почали говорити про Бога.

          Ще багато вражень у процесі перегляду цього більш щирого і якісного матеріалу

            617.05.18, 20:46Відповідь на 4 від БілаКоролева

            Я давно кажу,що інопланетяни існують.Вони невидимі.Ми їх не бачимо,а вони нас- так.Знаю,бо стикалася з цим.Ну це вже нащо вібрують струни Вашої душіТоя тепер де?
            Cкажіть......2 хв.зачекаю.
            Мукачеве, Закарпатська обл. Клацніть по планеті під відео є маленька планетка, і думаю з правої сторони, побачите поточних навідувачів, там короткі адреси.

              717.05.18, 20:50Відповідь на 5 від Крилами віри

              Почала дивитися......
              Цікаво!
              А Ви що скажете?
              Скрипка, три струни і музика. Скрипка творець музики але скрипка не складена з музики а музика фізично не скрипка. Бог створив все з нічого ЦЕ ні з чого, що бачимо. Сутність природи не можна побачити в ядрі природи, а в тому що над природи. Тобто коллайдер помилка вчених але назрів час, зібрати в єдине всі набуті знання, вчені стурбовані яким буде єдиний результат, навіть почали говорити про Бога.

              Ще багато вражень у процесі перегляду цього більш щирого і якісного матеріалу
              Скрипку люблю,тобто її звуки.А три струни,здається -- Поганіні ?

                817.05.18, 20:53Відповідь на 6 від Крилами віри

                Я давно кажу,що інопланетяни існують.Вони невидимі.Ми їх не бачимо,а вони нас- так.Знаю,бо стикалася з цим.Ну це вже нащо вібрують струни Вашої душіТоя тепер де?
                Cкажіть......2 хв.зачекаю.
                Мукачеве, Закарпатська обл. Клацніть по планеті під відео є маленька планетка, і думаю з правої сторони, побачите поточних навідувачів, там короткі адреси.
                Бачите,що я не брешу.Але мені видно тільки своє навідування.Як би таку планетку й собі встановити?

                  917.05.18, 20:53Відповідь на 7 від БілаКоролева

                  Ну то я так для образного мислення. Три струни це може бути Отець і Син і Святий Дух

                    1017.05.18, 20:57Відповідь на 8 від БілаКоролева

                    Так як я в приміській території то мене може показати Дніпровська обл.

                    Тут налаштунки якщо розберетесь із всього на цьому порталі працює тільки гаджет у вигляді маленької планеті, інші коди не прикручуються https://www.revolvermaps.com/?target=gallery

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна